Darkthrone

“METAL CHURCH ΟΧΙ KORN Ε”

Eτσι πρεπει ρε πουστη μου!!! Ποσο δικιο εχει ο Fenriz… Μπορω να συνεχισω την κουβεντα, αλλα το κοβω οφφ τοπικ! :stuck_out_tongue:

:yes::yes::yes: (οκ…κοψε και κατι)

εγω άργησα και το άκουσα φέτος, αλλά πραγματικά ειναι πολύ καλός δίσκος…και χωρις να τους εχω καμιά ιδιαίτερη άγαπη

Εσυ δεν ξερεις.

Οταν ακους τον δισκο σου δινει την εντυπωση οτι ειναι ο καλυτερος χεβι μεταλ δισκος
της νεας χιλιετιας.
O δισκος ειναι μονο για

δεν ξέρεις και στα μούτρα σου :stuck_out_tongue:

τον ξανάκουσα πριν λιγο…ειναι όντως πολύ δυνατός

κι εγώ τον άκουσα. Δεν είναι αριστούργημα. Αλλά σε “φτιάχνει” 101%.
Και αυτό κάτι λέει…

Οι Darkthrone είναι ΜΠΑΝΤΑΡΑ πέρα απο τα όρια του black metal π.χ Soulside journey,[FOAD,+∞).Αλλά το panzerfaust γιατί τόσες λιγες ψήφους ρε παίδια;

[SPOILER][/SPOILER]

:’) :’)

Αγαπημένο μου το Panzerfaust! Οπότε το ρίχνω εκεί

Under a Funeral Moon & Transilvanian Hunger κι ας λένε ό,τι θένε (το hunger ψήφισα)

Πάει και το σερί που χαν οι Darkthrone και κυκλοφορούσαν νέο δίσκο κάθε 1.5 χρόνο.
Τους κούρασαν τα commentary μάλλον :lol:

https://www.burningshed.com/store/peaceville/product/261/4167/

δεν υπάρχει άλλος που να απολαμβάνω να τον βλέπω σε φωτος :smiley:
και καμιά να κουβαλάει κανένα κορμό ρεεεε

ρε παίδες, ξέρετε ΠΟΣΟ ΤΥΧΕΡΟΙ είναι οι άνθρωποι;

Εμ να παίζουν στην…ύπαιθρο (και μάλιστα δασώδη περιοχή)…

Εμ να ηχογραφούν άλμπουμς σε δικό τους καλυβο-στούντιο και απ’ έξω η ψύχρα του σκανδιναβικού αέρα, η μυρωδιά των πανύψηλων αιωνόβιων δέντρων, οι ήχοι της φύσης ([I]εεεε…ξέρετε[/I]… :Ρ )…

[B]Τι καλύτερο για έμπνευση;;; [/B]Ανυπομονώ για τη νέα τους δουλειά! ΧΤΕΣ!!!


(πείτε μου ότι είναι καλοκαίρι…ΠΡΕΠΕΙ να’ναι καλοκαίρι…)


…και ΕΤΟΙΜΟ το στούντιο ηχογράφησης! :lol: (πλακίτσα- αλλά ρε τον πάω πολύ τον άνθρωπο!! Μορφαρα! Εννοείται θα πήγαινα καμπινγκ παρέα με τα παιδιά εκεί…)

[B]“The Underground Resistance”[/B], February 25, 2013 Peaceville Records.

In a recent interview with Terrorizer magazine DARKTHRONE guitarist/vocalist Nocturno Culto stated about the band’s new CD: “I can’t speak for Fenriz, but [B]I think he?s going for more epic lyrics[/B]. I can only speak for myself and this time around they are very personal lyrics. It’s the first time I’ve ever tried this and it?s difficult to do it nicely and put it into good words. There was a lot of hate and people trying to ruin your day and I had stuff to say for my sake.”

χοροπηδάω…

Στην αρχή σκέφτηκα ότι δεν γίνεται να βλέπω καλά… ταττοο [U]Plastikman [/U]ο Φενριζ; Δεν παίζει. Μετά το ψάχνω και βλέπω ότι ισχύει και έχει γίνει μέχρι και [U]κομμάτι[/U].
Κι όχι μόνο αυτό, αλλά εκτός των άλλων περίεργων έχει και το λογκο μιας δισκογραφικής από το Σικάγο που κυκλοφορεί τεκνο δίσκους. Περισσότερα [U]εδώ[/U].

Έχασα την ευλαλία μου λέμε.

Aκουει techno το χει πει γενικα. Και στο until the light takes us προτεινει και Monica Kruse. 8)

Είχε βγάλει και κάποια τέκνο mixtapes παλιότερα νομίζω.
Τι να λέμε τώρα, ο άνθρωπος to '91 έγραψε post-punk κομματάρα για τους ISENGARD.

Άντε, να δούμε εξώφυλλο και τράκλιστ να αποθεώσουμε τη δισκάρα!

Δε χρειαζεται να το ακουσουμε :stuck_out_tongue: