Daughtry - Leave This Town

19 new tracks orismos tou modern radio friendly rock kai ksana ena megalo hit. Siga min den ksana ekana thread gia ton Xristara :lol:

Μπλιεεεεεε μπορινγκ μου φανηκε
Δεν μαρεσε καθολου…

Το Chevelle απτην αλλη…

πς, επρεπε να βαλει το Ποκερφεης. [-X

thats what you get for dissing mr havok

εγώ την πρώτη φορά που του έδωσα airplay έπεσε το ρεύμα με αποτέλεσμα να είμαι καπως… επιφυλακτικός.
εννοείται πως μας αρέσει ο Daughtry, δεν ξέρω αν φτάνει τα στάνταρ του πρώτου, αλλά είναι καλό.

το πρώτο ήταν ευκολοάκουστο, αν κ έπεσε στα ρηχά - τον αγαπάμε όμως κ θυα το ακουσουμε κ αυτό

Se periptosi pou kapoioi den exoun pliroforithei ayti einai i complete syllogi tis neas douleias. Ego eyxaristithika kai ta 19 alla ego eimai fan. Agapimeno mou to Traffic light. Gia mena mia nea douleia na mou prosferei 19 tragoudia pou mou aresoun se ena eidos pou agapo to apokalo toulaxiston sebasto.

1 You Don’t Belong
2 No Surprise
3 Every Time You Turn Around
4 Life After You
5 What I Meant to Say
6 Open Up Your Eyes
7 September
8 Ghost of Me
9 Learn My Lesson
10 Supernatural
11 Tennessee Line
12 Call Your Name

Bonuses
daughtryofficial.com exclusive version
“Long Way”
“One Last Chance”

Digital Deluxe Edition
“What Have We Become”
“On the Inside”

iTunes (US)
"Traffic Light

iTunes (UK)
“Get Me Through”

“Back Again” (“No Surprise” single bonus track)

C den einai gkantemis o Xristaras :lol:

SPAMMERS GO HOME! :stuck_out_tongue:

τον σεβόμαστε βρε daz τον καράφλα - μην μας μαλώνεις !

Kati palioemo malono. :stuck_out_tongue:

μα αν ειναι δυνατον.

εβαλε 19 κομματια και το ποκερφεης που τοκανε μπαλαντα για σερενατες δεν τοβαλε ο χλεχλες.

αξιοσεβαστος. χμμμχ

RE OYST!

OMG! :lol:

Milame den thymamai na apolaysa stin zoi mou polles fores ena record review.

That was unexpected …

Εξαιρετικός δίσκος που θα έλεγα πως δε σε κερδίζει με την πρώτη ακρόαση (εμένα τουλάχιστον). Πιο ώριμος μουσικά απ’ τον προηγούμενο. Ξεχωρίσα τα: Life after you (θα μπορούσε να είναι και πρόταση γάμου…), September (τί να πει κανείς γι αυτό το τραγούδι…) και What I meant to say (100% daughtry style).

πολύ πρωτότυπο και εύστροφο.
θα πειστεί άραγε κανείς για την μουσική ποιότητα των συνθέσεων όμως;Γιατί καλώς ή κακώς οι american teen movies είναι συνδυασμένες στο μυαλό με μετρίου επίπεδου που βοηθάνε να περνάς καλά και τίποτα περισσότερο.
Μήπως αυτό είναι και η μουσική του Daughtry;

What’s wrong with that?

Analafri mousiki, analafro review, am relaxed already 8)

Princess exeis oraio avatar sto exo pei pali e?

προφανώς κανένα πρόβλημα για εσένα και εμένα που ακούσαμε το δίσκο και διαβάσαμε το review. για κάποιον που δεν έχει ακούσει Daughtry?

:oops::oops::oops:

thanks mate

το feeling του review είναι το feeling του δίσκου - αν σαρέσει το ένα, σαρέσει κ το άλλο

Xaxa synaderfika rotas?

Den ksero, Jenny sounds like a babe pantos !!!

Geia sou conte.

Έκανες ωραίο review για το δίσκο Monte!!! όταν το διάβαζα ήταν σα να έβλεπα ταινία!!! Με έπεισες να ακούσω και το δίσκο. Ελπίζω να είναι το ίδιο καλός με το review :stuck_out_tongue: Εντυπώσεις για τα κομμάτια αφού τον ακούσω :slight_smile: