Ο...καφές του Dave Mustaine!

Εγω παλι κωλοψηνομαι να τον δοκιμασω.Δεν μαρεσει ο Mustaine η οι Megadeath αλλα τρελενομαι για καφε :stuck_out_tongue:

Oχι greeklish παρακαλω. Ευχαριστω…

[Σπασαρχιδης mode ON]

Ειναι love me for the money…

[Σπασαρχιδης mode OFF]

Oι Mega Deaths ομως σου αρεσουν?

Όχι ρε…Δηλαδή αν είχαμε τον Γκουσγκούνη θα έλεγε …“πιάσε έναν mustaine μερακλίδικο…”"
Αν το καλοσκεφτείς βέβαια τα μοντέλα βγάζουν αρώματα…Παλι καλά που δεν είναι μοντέλο…Φαντάζεστε άρωμα mustaine???Καφρο-ματσο-βαρβατίλα (πιο brut k απο το brut)Ούτε να το σκέφτομαι…ιιιουυ…Καφές λοιπόν k πάλι καφές…:lol:

Έκαστος στο είδος του και ο Mustaine στους καφέδες (since Risk!)

Νυμφοκοκόζωμος Mustaine!! κουλουράκια όχι??? :-k

O zakk wylde εχει δικη του μπυρα.Απ’οτι φαινεται ο Mustaine ειναι λιγοτερο τρου απο τον Ζακ , γιαυτο εβγαλε δικο του καφε :stuck_out_tongue:

για να ειναι πιο τρου επρεπε να βγαλει κανα ουισκι οχι καφε! σιγα μην εβγαζε κ κανα χαμομιλι!:lol:

Ναι,γιαυτο εγραψα ειναι ΛΙΓΟΤΕΡΟ τρου απο τον Ζακ

απ’οτι ξερω η black label μπιρα κυκλοφορει μονο στην αμερικη, ισχυει αυτο?? γιατι αν οχι ψηνομαι πολυ να την δοκιμασω! αντιθετα για καφε δεν τρελενομαι, αφου δεν ειναι και ελληνικος…

Μην πέφτεις στην παγίδα ρεεεε

μπα τι εγινε??μας πειραζει μηπως επειδη αυτα που λεγαμε για τους metallica τα λεμε τωρα για τον mustaine??:smiley:

Βγαζει καφε για να μην ειναι αχρηστα τα σουβερ που βγαζει… βλεπε τελευταιος δισκος (νταξ μετριο μου φανηκε) ολοκληρομενο σετ.

[SIZE=“2”]Mustaine…[/SIZE][SIZE=“3”]ΑΑΑΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ [SIZE=“4”]ΚΑΦΕΣ:!: :!: :!:[/SIZE][/SIZE]

:cold:

Εχω συνηθισει τις κρυαδες σου ,ι μου φενοντε λιγο αστειες . Πρεπει να ανησυχω ??:roll:

ρε μλκ,το πόσταρε ένα παλικάρι πιο πριν αυτό.:roll:

Έναν Mustaine γλυκό με λίγο γάλα.

Επίσης καιρός είναι να το ρίξει και στην οινοποιϊα με κρασιά A Tout Le Monde.

Θέλω οπωσδήποτε να δω Μαστέιν στις διαφημίσεις τελεμάρκετιν και μετά να κάνω σόπιν θέραπι γεμίζοντας το γκαράζ μου με τεράστια σακιά από τον καφέ του :!: :!: :!: :!:

Xoρηγός στην επόμενη συναύλια Megadeth o καφές Παπαγάλος Λουμίδης…:lol:

Αυτον τον παπαγαλο να τον βαλουμε να τραγουδησει κιολας στη συναυλια ε! Απ τον Μαστεην χειροτερα δεν θα ναι…

Και ενώ πίνω τον Mustane διπλό εσπρέσο μου, σε πορσελάνη Slipknot και με βουτήματα Judas Priest, αποφασίζω να σοβαρευτώ και να πω τα εξής:

Δεν με πείραξε ποτέ το merchandising, ούτε το δήθεν «ξεπούλημα», γιατί θεωρώ πως αποτελεί απόδειξη ότι η εκάστοτε μουσική που ακούω είναι δημοφιλής. Σίγουρα χαμογελάω για την προκειμένη περίπτωση, αλλά ως καταναλωτή, αυτό με χαροποιεί… Μακάρι όλα όσα αγόραζα να έδιναν, μέσω της διαφήμισης, λεφτά στους μουσικούς που προτιμώ και στη μουσική βιομηχανία. Πόσο μάλλον όταν αυτοί χρησιμοποιούν τη φήμη τους για να προωθήσουν ένα προϊόν «Fair Trade»!

Σίγουρα από μερικούς καλλιτέχνες δεν το περιμένουμε, αλλά από τη στιγμή που ο Νταλί διαφήμισε σοκολάτες, τίποτα δεν με εκπλήσσει.