Ο...καφές του Dave Mustaine!

Γιαυτούς που βρίζουν τον Dave πόση χολή θα στάξετε ακόμα?? Τόσο πολύ σας πήραξε ποιά το ότι δεν τα παράτησε όταν τσακώθηκε με την κυρία Ulrich και έφτιαξε μια γαμάτη μπάντα?? P.S.:Βρίσε καισυ τους Megadeth. Μπορείς:!:

Δηλαδη εσυ το βρισκεις σοβαρο να πας στο καγκουραδικο και να πεις “Ενα Mustaine γλυκο με λιγο γαλα παρακαλω!”?

sry κιολας, αλλα στις καφετεριες οταν ζητας καφε εσυ ζητας και συγκεκριμενη μαρκα? δηλαδη αν θες ελληνικο λες εναν bravo/λουμιδη μετριο ή εναν ελληνικο μετριο??

Δεν τα παρατησε οταν τσακωθηκε με την κυρια Ulrich, απλα εφτιαξε μια μπαντουλα απλα και μονο για να καταφερει να ξεπερασει τους Metallica?

Μεγαλη κομπλεξαρα ρε ο ανθρωπος

Μπράβο λέγε μαλακίες. Μεγάλος μάγκας θα λεγα εγώ.

Μαγκας θα ηταν αν καταφερνε να τους ξεπερασει…

Σε τι? Σε εμπορικότητα?

Σε εμπορικοτητα, σε λαιβς, σε δισκους παντου…

Οκ, το πρωτο ειναι αντικειμενικο, τα υπολοιπα υποκειμενικα, οποτε… δεν νομιζω να βγαλουμε καμια ακρη…

απο τη στιγμη που εβγαινε στo some kind of monster κ ελεγε ποσο πολυ θα ηθελε να του ειχαν δωσει ακομη μια ευκαιρια γνωμη μου ειναι πως ουτε ο ιδιος παραδεχεται πως τους ξεπερασε… :slight_smile:

Νομίζω απάντησες μόνος σου οπότε είναι περιττό να συνεχίσουμε.

Αλλ’ αντ’ άλλων…

Νταξει, τον Mustaine μπορει να τον κραζω, να χαιρομαι που πηρε ποδι απο τους Μεταλλικα, να να να να αλλα ο ανθρωπος ειναι μουσικαρα

αυτο δεν εχει να λεει κατι. μπορει να τα λεει αυτα απλα και μονο για λογους μελαγχολιας ή και επειδη ηθελε να φερει τους Metallica εκει που ειναι σημερα οι Megadeth:

             [B] VICTORY[/B]

Now, one day I started telling everyone that
“Killing Is My Business…” and I was hung like a Martyr
For “Looking Down The Cross” my “Skull Beneath The Skin”
Prophesied “Last Rites/Loved To Death” my friends
Then I started seeing “Bad Omens” in my head
“Good Mourning/Black Friday” will I “Wake Up Dead”?
If I “Ain’t Superstitious” then this won’t mean a Thing
But some crazy shit has happened since “The Conjuring”

Not even close
Not even close
Not even close
To overdose

Had fingers in my eyes, had needles in my veins
A knife right through my heart, I am a victory

Came “Anarchy” to “Set The World A Fire”
Pain of “Hook In Mouth”, “In My Darkest Hour”
Corruption of the world “Peace Sells… But Nobody’s Buying”
Ignorant Religion “Holy Wars” and the dying, “Tornado” nearly got me by the “Skin O’ My Teeth”
“This Was My Life”, “Foreclosure Of My Dreams”
May the past “Rust In Peace” In “Hangar 18”
And “Countdown To Extinction”
Just be a bad dream
“Lucretia” said…

Not even close
Not even close
Not even close
To overdose

Had fingers in my eyes, had needles in my veins
A knife right through my heart, I am a victory

To oτι θα εβλεπα τον nihilist να υποστηριζει με νυχια και με δοντια τον Πουστειν δε θα το περιμενα ουτε στο πιο τρελο μου ονειρο.
Τωρα αγιες μερες ερχονται…ΡΕ ΛΕΣ???

Βασικα δεν υποστηριζει Πουστειν, απλα κραζει τους μεταλλικα…

Ακομα χειροτερα.Ουτε οι μεν ουτε οι δε εχουν τραγουδι με στιχους “AAAAARGHHHH OYAAAAAAASADFASDFASDFASFSADFSDFSDFSDC”

Δεν κράζω τους Leftallica, απλά θεωρώ ισάξιους, αν όχι καλύτερους τους Megadeth.

να μην παρεξηγουμαι τον παω τρελα τον ανθρωπο σαν κιθαριστα, αλλα αν πραγματικα πιστευε πως τους ειχε ξεπερασει θα ειχε τυψεις για την τοτε συμεριφορα του? η απλα δε θα ελεγε τπτ απ αυτα και θα ευχαριστουσε το θεο που τον εδιωξαν? σε περιοδο χρονου για μενα τουλαχιστον οι μεταλικα αποδειχτηκαν μεγαλυτεροι (γνωμη μου παλι)

Νιχιλιστ θα συμφωνισω σε αυτα που λες μονο και μονο γιατι θεωρεις τους Ντουμναιτκλας γκρουπαρα

:-k :-k
Γιατι να ηθελε να φερει τους Metallica στην ανυπαρξια?