Ο...καφές του Dave Mustaine!

αααααακριβωωωως…:wink: :wink:
αληθεια δεν ειπε τπτ?

και μια μεγαλη απορια που την εχω εδω και πολυ πολυ καιρο : γιατι μαλωσανε ακριβως (εκεινον τον παλιο καλο καιρο) ???

γιατι ο kerry king υπηρξε κιθαριστας των megadeth και μαλλον δεν εχει τισ καλυτερες εμπειριες.αν παλι ειχε θα ηταν πολυ περιεργο

Νομίζω ότι ο χαρακτηρισμός επιστρέφεται σε όποιον χαρακτηρίζει έτσι κάποιον που έχει βγάλει ορισμένους από τους κορυφαίους δίσκους στην ιστορία του metal.:wink:

Aυτό το “ναυάγιο” τουλάχιστον δεν έβγαλε St.Anger. Και οι Metallica η αλλιώς Leftallica είναι οι τελευταίοι που δικαιούνται να μιλούν (call me Napster…)

Ουτως ή αλλως, ο Κερρυς εχει ‘‘περιποιηθει’’ τοσο τον Dave που εχει να μετρα μπινελικια για τα επομενα 50 χρονια. Συνεπως… Θα λεει ‘‘Παλι αυτον θ’ ασχολουμαστε;’’; :lol:

Παντως θελουμε δηλωσεις απ’ τον καραφλο. Ειναι απολαυστικες οσο δε παει :!:

αυτο για το ναυαγιο δεν το λεω μονο εγω το λεει και ο ιδιος μπροστα στην καμερα,και στον lars,και οτι οι metallica οτι κανουν εχει επιτυχια.μαλλον τον πονεσε που δεν εβγαλε ενα black album και δεν πουλησε 80.000.000 δισκουσ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ…

Μην γινεσαι γραφικος.

εγω? μπααααααααααααααααααα

σου λεει κατι το [SIZE=“6”]RISK[/SIZE]:-k :-k

μαλλον οχι εε??:roll: ετσι και στο καφε του mustaine να κραζετε τουε metallica . παντου και παντα να τσουζει :lol: :lol: 60 μιρια αλμπουμ παραπανω ειναι αυτα !!!

Το Risk είναι τρελλή δισκάρα την οποία δυστυχώς δεν είναι σε θέση να εκτιμήσουν ορισμένοι κολημένοι. Τα κομμάτια στο είδος τους είναι κορυφή σε αντίθεση με το St.Anger. Και προσωπικά στ`@@ μου πόσους δίσκους πούλησαν οι Metallica και πόσο πουλάνε οι Megadeth.

ειναι τοσο βλακας που κλεβει απο διαφορους (δωστε βαση στο when και πειτε μου ποιους diamond head σας θυμιζει)και δεν τολμαει να το παραδεχτει.θυμηθειτε μονο την συνεντευξη στο tv war που πηγε να πεταξει το χακο απ’το παραθυρο επειδη του ειπε την αληθεια οσο πιο σεμνα μπορουσε.επισης δειτε το artwork του warchest ποιο soundtrack to the appocalypse πας θυμιζει?και επαναλαμβανω… ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΡΑΦΛΑΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ???

Καλά μη τρελαθούμε κιόλας, στη συγκεκριμένη συνέντευξη το πρόβλημα δεν ήταν ο Mustaine.

για το σκηνικο με τους rotting christ θελω ν’ακουσω τη γνωμη σας αν εχετε

Τραγελαφικά σκηνικά. Άλλο ένα στοχείο της κατηφόρας που έχει πάρει ο Dave…

Λοιπόν για να λέμε τα πράγματα όπως είναι, ο ‘καφές του Dave Mustaine’ κυκλοφόρησε από την εταιρεία της γυναίκας του, η οποία προφανώς σκέφτηκε ότι με το να χρησιμοποιήσει το όνομα του διάσημου άντρα της θα πετύχει καλύτερες πωλήσεις και προώθηση για το προϊόν της. Άλλωστε και μόνο το γεγονός ότι ασχολείστε με αυτό το θέμα δείχνει ότι ίσως πέτυχε τον σκοπό της :wink:
Πιστεύω ότι είστε λίγο άδικοι πάντως, ο καθένας διαλέγει τον δικό του τρόπο για να βγάλει χρήματα και στο κάτω κάτω κανείς δεν σας επέβαλε να τον αγοράσετε με το ζόρι! Αυτά δεν τα λέω για να υπερασπιστώ τον mustaine, ίσα ίσα παλιά είχα γραφτεί στο fan club τους και δεν ανανέωσα επειδή ακριβώς η κατάσταση μύριζε εκμετάλλευση. Απλά είναι μάλλον πολύ της μόδας να κράζεις τους megadeth (όχι ότι δεν είναι για κράξιμο σε ορισμένα θέματα) και καταντάει λίγο βαρετό.

+1

To merchandise γενικότερα είναι κάτι που θα το έκαναν αμέσως όλοι, αν ήξεραν ότι θα τα κονομήσουν (και δεν βλέπω κάτι κακό σε αυτό).

Επίσης είναι πολύ της μόδας το να λες οτι είναι της μόδας να κράζεις κάποιον.

σωστο σε βρισκω μεγαλε

οκ. με επεισες…:wink: εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει η μουσικη του οποτε το σχολιο δεν στεκει να το πεις σε 'μενα. Α! και το γεγονος οτι για σενα ο Dave εχει βγαλει κορυφαιους δισκους…κλπ κλπ, δεν εχει καμια σχεση/δεν τον απαλασει απο το ποσο εξεφτελιστηκα ξεπουλιεται δια μεσου του καφε που λανσαρει με το ονομα του…

Για το Napster και τους Metallica τι έχεις να πείς?