Ο...καφές του Dave Mustaine!

δικαιωμα στις μαλακιες ολοι λιγο πολυ εχουν.αλλα ο mustaine το παρακανει.πως μπορεις κυριε να ριχνεις πορτα στους rotting christ λογω ονοματος ενω εχεις παιξει 2 φορες μαζι τους.και καλα το ονομα να προσβαλλει το θρησκευτικα σου πιστευω,τα πολιτικα που τα προσβαλλει?

ακομη με τον Dave ασχολουμαστε???#-o :lol:

το γεγονος με τους Rotting Christ ηταν Α-ΠΑ-ΡΑ-ΔΕ-ΚΤΟ και δεν τιμαει καθολου τον Dave σαν ανθρωπο , ουτε σαν μουσικο
επειτα πηρε σε περιοδεια μπαντες που δεν εχουν προκλητικη σταση , αλλα δεν ειναι και χριστιανοπουλα ( Arch Enemy , Opeth…)

Α δεν ξέρω τί λέτε εσείς, αλλά εγώ έχω δει φεστιβάλ με Rotting Christ και Megadeth :stuck_out_tongue:

οταν επαιξε ο κυριος μαζι τους το 97 και το 2001 ολα ηταν μια χαρα για ολους μετα τι τον πειραξε?και τοτε δεν δηλωνε χριστιανος δηλαδη?μην εκπλαγειτε αν τον δετε σε καμια εκπομπη της opra η σε καμια εκπομπη με τη λουκα με τον αερα που εχει παρει.και ο james ειναι χριστιανος απο τα παιδικα του χρονια (και μπραβο του δε λεω,αυτο σε καμμια περιπτωση δεν λαμβανεται ως κακο)αλλα δεν τον ειδα να κανει τετοιου ειδους βλακειες

Tι παιχτηκε γιατι δεν ξερω τπτ για αυτο το συμβαν?

ο χακος του ειπε οσο πιο σεμνα μπορουσε οτι το when? απο το the world needs a hero μοιαζει(που να ελεγε οτι ειναι κλεμμενο κιολας,εκει να δειτε) με το am i evil? των diamond head και ο mustaine τον απειλησε οτι θα τον πεταξει απο το παραθυρο.

Τωρα γιατι μου αναφερεις το ναπστερ στο τοπικ του dave? Μηπως το γεγονος οτι οι μεταλικα εκαναν μια μαλκια με το ναπστερ δινει το δικαιωμα στον καθενα μλκα μουσικο να βγαζει καφεδες και να περναει αυτο ετσι απαρατηρητο? Ελεος πια.
Αντε dave, τωρα περιμενουμε και την καφετιερα:p

Συμφωνώ εδώ. Και σαν άνθρωπο όσο και αν φαίνεται περίεργο δεν εκτιμώ τον Mustaine, αλλά σαν μουσικό του υποκλίνομαι ταπεινά. Και ανέφερα το Napster (αυτό πάει στον Ripper17) επειδή ορισμένοι οπαδοί των Metallica έχουν βαλθεί να απαξιώσουν τον Mustaine ως μουσικό και τους Megadeth αγνοώντας τις μαλακίες των Metallica και βγάζοντας έναν απίστευτο κομπλεξισμό για πράγματα που δεν έχουν σχέση με τη μουσική. Και στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σκοινί. Kαι εγώ ξενερώνω με κάτι τέτοια, αλλά προσκυνώ ταπεινά τους Megadeth και το μεγαλείο των δίσκων τους, όπως ασχέτως του αν δεν τρέφω καμμία απολύτως εκτίμση για τους Metallica προσκυνώ ταπεινά ότι έχουν βγάλει οι Metallica μέχρι και το Black Album.

Ακριβως το ιδιο (αντιστροφως) κανουν σχεδον ολοι οι οπαδοι των Megadeth. :wink:

Απο την αλλη δεν βλεπω γιατι ξεπουλιεται ο Mustaine επειδη κυκλοφορησε καφε. Ημαρτον ρε παιδες, τον χαβαλε του κανει ο ανθρωπος…

απ’την στιγμή που δεν κάνει κάνα 1000άρι ευρά ο καφές:p

οι μέηδεν έχουν ολάκερο νοικοκυριό στο site τους να αγοράσεις νομίζω ε:-s

Οι Metallica εχουν στριγκακια με το λογοτυπο τους,ε… :-s

+1 και τα έσοδα πηγαίνουν σε φιλανθρωπίες νομίζω.

KERRY KING FOR PRESIDENT

MUSTAINE FOR PRESIDENT :lol2: :lol2: :lol2:

Ρε γαμώτο πρέπει να μάθουμε τι είπε στο αγγλικό Metal Hammer, διηγήθηκε πως αυνανίζονταν χρησιμοποιώντας μια πόρτα και κάτι κάλτσες όταν ήταν τραυματίας (είχε χτυπήσει το δεξί χέρι του).
Ξέρει κανείς?:-k

:lol2: :lol2: :lol2:
Tι ψαχνεις τωρα…:stuck_out_tongue:

Έχεις τα κονέ βρες και πες το μας…:stuck_out_tongue:

ο mustaine καλα εκανε και εβγαλε καφε και μπορει να βγαλει οτι αλλο θελει θελοντας να εκμεταλλευτει το ονομα του.στο φιναλε λεφτα θελει να βγαλει.το merchandise δεν ειναι κακο.αυτο το topic ειναι ενα παραδειγμα οτι δεν ειχαν δικιο οσοι κραζανε τους metallica για το napster

καμια σχεση το ενα με το αλλο . και η κουβεντα εχει γηνει πολλες φορες . δεν την ξαναεπαναλαμβανω .

ουτε εγω την ξανακανω…ειναι φανερο οτι ολοι βριζαν τους metallica τοτε γιατι απλα ηταν οι metallica.οποιοδηποτε αλλο συγκροτημα της εμβελειας τους μπορει να εκανε το ιδιο