David Carradine found dead

R.i.p.

http://movies.yahoo.com/news/movies.ap.org/actor-david-carradine-found-dead-bangkok-ap

R.I.P

πολυ καλος ηθοποιος…

Δεν μπορω να κρινω κατα ποσον ηταν καλος ηθοποιος γιατι δεν εχω δει και πολλες δουλειες του,
αλλα ηταν καλτ φυσιογνωμια και σιγουρα πολυ συμπαθης σε εμενα.

R.I.P.

καλα…μην τον κανουμε και ηθοποιαρα!

ειχε εκεινο το δυσκοιλιο βλεμμα που σε εμπλεκε!
δεν ηξερες αν ηταν θεατρικο ή πραγματικο!

οπως και να εχει , Ρισπεκτ και RIP

Κάλτ μορφή, ποτέ δε θα ξεχάσω τις εμφανίσεις του στο Kung Fu, απ’ τις πρώτες σειρές που βλέπαμε στην τηλεόραση όταν πρωτάνοιξε το Μέγκα το 89. R.I.P.

I agree … :thumbup:

R.I.P.

Κι άλλος γαμώτο:(…R.I.P.:!:

Σε ερωτικό παιχνίδι (για την ακρίβεια: ερωτικό σόλο) που πήρε άσχημη τροπή ενδέχεται να οφείλεται ο θάνατος του Ντέιβιντ Καραντάιν. Ο ηθοποιός βρέθηκε απαγχονισμένος σε δωμάτιο ξενοδοχείου στην Μπανγκόκ. Σύμφωνα με τον εκπρόσωπο της ταϊλανδικής αστυνομίας, «ένα σχοινί ήταν τυλιγμένο γύρω από τον λαιμό του, ένα άλλο γύρω από τα γεννητικά του όργανα, ενώ και τα δύο μαζί ήταν δεμένα στην ντουλάπα του δωματίου. Υπό τις παρούσες συνθήκες, δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι ότι αυτοκτόνησε, αλλά μπορεί να πέθανε από πράξη αυτοϊκανοποίησης»

Tι “μηχανισμος” ηταν αυτος?:-s Ουτε ο Ντα Βιντσι τετοια κολπα…:?

Που πηγε η παραδοσιακη και ακινδυνη μαλακια Νικο Τσαμτσικα??!!

μυστήρια πράματα…

Νομίζω κάπως έτσι είχε πεθάνει και ο τραγουδιστής των INXS (κρεμάστηκε).

Και καλά, το σφίγγεις το λαιμό προσφέρει μεγαλύτερη διέγερση…

Για τα άλλα no comments.

Ζοριστικα για να μην δακρυσω,μιας και ειδικα η σειρα Kung Fu,ηταν απο τα πιο απολαυστικα θεαματα για μενα,οταν ημουν πιτσιρικι και ο Καρανταην εκει εδινε ρεστα,τον ειχα για ενα καιρο στο δημοτικο και σε αφισετο μικρο απο ενα περιοδικο του στυλ Μπλεηκ,δν θυμαμε…Κριμα,γιατι ηταν απιστευτη καλτ μορφη κ καλος ηθοποιος,τουλαχιστον για το ειδος των ταινιων που επελεξε να ασχοληθει…

Υπό τις παρούσες συνθήκες, δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι ότι αυτοκτόνησε, αλλά μπορεί να πέθανε από πράξη αυτοϊκανοποίησης

μαλακια θανατος

Ήταν kinky περσόνα. Όταν άκουσα το τρόπο που πέθανε αμέσως το μυαλό μου πήγε στο ότι κάτι ερωτικό έπαιζε. Καλτ ηθοποιός, το Kung Fu και ο ρόλος του Bill τον σημάδεψαν.

Σε ερωτικό παιχνίδι (για την ακρίβεια: ερωτικό σόλο) που πήρε άσχημη τροπή ενδέχεται να οφείλεται ο θάνατος του Ντέιβιντ Καραντάιν. Ο ηθοποιός βρέθηκε απαγχονισμένος σε δωμάτιο ξενοδοχείου στην Μπανγκόκ. Σύμφωνα με τον εκπρόσωπο της ταϊλανδικής αστυνομίας, «ένα σχοινί ήταν τυλιγμένο γύρω από τον λαιμό του, ένα άλλο γύρω από τα γεννητικά του όργανα, ενώ και τα δύο μαζί ήταν δεμένα στην ντουλάπα του δωματίου. Υπό τις παρούσες συνθήκες, δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι ότι αυτοκτόνησε, αλλά μπορεί να πέθανε από πράξη αυτοϊκανοποίησης»

οντως ουτε ο τυπος στα “saw” δεν σκεφτοταν κατι τετοιους μηχανισμους…

δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι ότι αυτοκτόνησε, αλλά μπορεί να πέθανε από πράξη αυτοϊκανοποίησης

αυτο ειναι που λενε “πεθανε στη μαλακια”:stuck_out_tongue:

Aκου εδω… R.I.P. παντως

Πολυ κριμα μου ηταν πολυ συμπαθης και σαν ηθοποιος και φαινοταν γαματος τυπος. R.I.P. και ρισπεκτ