Death Before Dishonor 27 Αυγούστου Θεσσαλονίκη

Η μεγαλύτερη εν ενεργεία μπάντα του Boston Hardcore θα παίξει στις 27 Αυγούστου στο Eightball στη Θεσσαλονίκη.

Λογικά θα είναι για το promotion του καινουριου album Better Ways to Die που θα βγει τέλη Ιουλίου.
Οσοι πιστοί…

:slight_smile:

Που είσαι outlaw86??? Ωραία μπάντα, αλλά Αθήνα δεν έχει?

προς το παρον οχι ρε γμτ…και ειναι και μεσοβδομαδα…και ειναι και οι Aggrolites την προηγουμενη…1000 κομμάτια θα γινουμε…:frowning:

υπαρχει ενα topic γι αυτο το live αλλα οκ δεν πειραζει

αθηνα οχι δεν θα παιξουν, η μοναδικη εμφανιση τους θα ειναι στην Θεσσαλονικη!

εννοειται μεγαλη μπαντα κ θα αξιζει full το live, απλα ενταξει οχι κ η μεγαλυτερη Boston Hardcore…:slight_smile:

απο το πρώτο ποστ

Η μεγαλύτερη εν ενεργεία μπάντα του Boston Hardcore θα παίξει στις 27 Αυγούστου στο Eightball στη Θεσσαλονίκη.

:wink:

το ειδα, απλα και οι Blood For Blood, Bane, Converge εν ενεργεια ειναι:)

οι BFB πως ειναι ενεργοι ρε αδερφε με τελευταιο album to 04 και χωρις lives?
οι Bane ειναι bandαρα απλα κατα τη γνωμη μου δεν είναι τόσο όνομα όσο οι DBD αυτή τη στιγμη (αν και προτιμώ Bane απο DBD να σου πω την αλήθεια)
οι Converge δε μου φαινονται τοσο hardcore…

edit://για να σε προλαβω…ειμαι του Old-school δεν μπορω τα πολυ περιεργα.τυπου math-core,deathcore,metalcore και…high score.
Οι BFB πχ ειναι η αγαπημένη μου μπαντα…

μια χαρα ενεργοι ειναι οι blood for blood απλα εμεις στην ευρωπη δεν το βλεπουμε :slight_smile:

τεσπα δεν ειναι αυτο το θεμα του topic, τα λεμε θεσσαλονικη!

τιποτα ιδιαιτερο το coffin nail … στα ρχιδια μας ομως… θα παιξει μαντραπηδα για σαλονικα στεγνα.

Δυστυχως μαλλον θα το χασω λογω δουλειας(εκτως κι αν κατσει καμια καλη που πολυ το αμφιβαλλω).:frowning:

Παιδια γνωριζουμε τιποτα για τιμες εισητηριων και απο θα γινει η προοπωληση? εχεις κανεις το ποστερ του λιβε? Ευχαριστω.

ανυπομονω μπορω να πω,θα συνδιαστει και με τριημερακι σαλονικα(γτ απο διακοπες δεν τα παμε και πολυ καλα φετος)οποτε μια χαρα.

death before dishonor
last hope
hitman
senseless
die without

tickets: 15 euros

προπωληση δεν νομιζω να υπαρχει, κατευθειαν απο το live τα εισιτηρια

αφισα στο www.myspace.com/hardtimesathenscity

Ωραία θα περάσουμε :slight_smile:

15 ευρω !
Μπραβο στον διοργανωτη !