Death Μetal κυκλοφορίες

Ναι τα εχω ξαναπει κι εγω γι’αυτους,η μπαντα με τους 3 τραγουδιστες και τους 2 μπασιστες.Περα απ’το δισκο που ανεφερες εχουν και τον παρακατω με το γαματο εξωφυλλο.

Τσεκαρετε τους Kingdom

Οι obscura εχουν αναφερθει?

Μπραβο! Οι Kingdom τα σπανε ομορφα. Και κουκλιτσα η τραγουδιστρια, μη τη βλεπετε ετσι. Εχω φωτος στις οποιες δε γκαριζει. :stuck_out_tongue:

i second that…
Ηταν αρκετα ωραια (εμφανισιακα) οχι σαν κατι αλλες βλεπε Candyce απο Walls Of Jericho…

Βεβαια μου φανηκε ψιλοκαπως σαν τυπισσα αλλα whatever…sXe ειναι :p:p

Πλακα πλακα κι εγω απο τοτε που την ειδα τη προτιμω απ’τη Candace.:-k

Πολυ cool ατομο επισης.

ε ναι ρε μλκ η Candace ειναι χαλι μαύρο.

Καλά cool ήταν μεχρι που την πλησιασα και κράταγα ενα ποτήρι μπύρα…:p:p

γιατι χάλι μαύρο ρε παιδιά;

Επειδή είναι σαν φυλακόβιος μπετατζής με βυζιά.

A εκει το πατε;

Τωρα τελευταια βεβαια. Παλιοτερα ήτανε ωραια

Καλά κι απο μούρη ειναι…
αστα
βράστα…

E οχι ρε παιδια! μια χαρα είναι

τα links τα είδες; :p:p

Οχι που;

Obscura δν εχεται ακουσει?Αφηστε τις γκομενες για 2΄ και ακουστε.

@Clegg στο ποστ που λεω οτι ειναι και η μουρη αστα βραστα εχω 3 λινκς ακουμπα πανω…

@nightwing…Δεν ακουω μεταλ φιλε…

Εγω το προτεινα γιατι το θεμα ειναι Δεθ κυκλοφοριες.Και επειδη εβγαλαν cosmogenesis φετος.

Ασε προτιμω τις γκόμενες…Τι μαλακίτσα (σορρυ κιολας, τπτ προσωπικό) είναι τουτη;

Ρε οκ στη 3η που είναι “κανονικια” είναι ωραια ρε…Δε τη λες κουκλα αλλά εχει τυπο εχει κατι το σκίσε να αλλάξω ράφτη

Ενημερωτικα:

25 Σεπτεμβρη Settle The Score,Redound,Eden Demise
1η Νοεμβρη Raised Fist

Εγώ πάντως αυτό κάνω εδώ και 3 μήνες περίπου που το πρωτοάκουσα…ιδού και τα σχόλια μου για αυτό αλλά και για το Gnostic ,που επίσης ΜΑΜΑΕΙ, από παλιότερο post μου στο thread Technical Speed/Thrash Metal (το μόνο που νιώθει)

¨

Και επειδή πέρασαν λίγοι μήνες από τότε ας ξαναπώ την γνώμη μου για αυτό το ΥΠΕΡΤΕΧΝΙΚΟ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ…
[SIZE=“4”]
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑRRRRRRGHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH[/SIZE]

Ο Chuck θα χαμογελάει από εκεί πάνω πιστεύω…σηκώνουν επάξια στις πλάτες τους την κληρονομιά του πρωτοποριακού ήχου των Death και σε στέλνουν στο διάστημα…απλά πράγματα…