DEATH MAGNETIC PARTY by HELLASMETALLICA

E, μάλλον θα έρθω και εγώ…

Ειναι και το live του Dalek στη μεση αλλα θα προσπαθησω να ειμαι κι εγω.

δουλευω τα σκ τα βραδια αλλα 8α προσπαθησω να ερθω

μπορει να σκασω μυτη ακουγεται καλη φαση!!

Ρε παιδια ναι οκ εμεις θα παμε στο μαγαζι να ακουσουμε Metallica,αυτοι θα ερθουν στην Ελλαδα να μας ευχαριστησουν??? Ημαρτον,εχουν ανακοινωσει ολη την Ευρωπη,εκτος απο Ελλαδα. Αντε να δουμε. Τα λέμε το Σαββατο το βραδυ λοιπον…

Δυστυχώς τον μη επαγγελματισμό κάποιων τον πληρώνουν πάντα οι fans…
Θα τα πούμε όμως από κοντά αυτά πιο αναλυτικά

αυτο ειναι σαν να λες οτι ξερεις οτι δεν θα ερθουν το 2009??

γιατι μου φαινεται αντιστοιχο με αυτο που ειπε καποιος και εχει κυκλοφορησει παντου…μεχρι και στο avopolis το βαλανε οτι πηρε τηλ την ντιντι και του ειπαν οτι θα ερθουν το 2010:lol:

χωρις παρεξηγηση ολα αυτα ειναι αηδιες

όσο ζούμε ελπίζουμε αλλά μου φαίνεται δύσκολο να τους δούμε το 09, άλλωστε ποτέ δεν μας έχουν συμπεριλάβει στο πρώτο σκέλος περιοδείας για την προώθηση νέου δίσκου. τα λέμε το Σάββατο!

Γιατι τον επαγγελματισμο τους δεν τον πληρωνουμε με 100ευρα? :lol:

Απο οτι βλεπω ειμαστε πολλοι που καιγομαστε να ερθουν να παιξουν εδω Live αλλα το αυτι των υπευθυνων δεν ιδρωνει…
WE DIE HARD ομως ή πρεπει να ξενιτευτουμε ή να περιμενουμε το 2010 μηπως και τελικα τους δουμε παλι εδω για να τους φερει η Didi στη Μαλακασα γιατι προφανως δεν θελει να βρει κλειστο χωρο να τους φερει εστω και αν ειναι λιγο μικροτερος απο αυτους που θα παιξουν σε αλλες χωρες.Ας τους φερουν 2 μερες βρε αδερφε!! Τοσους αλλους φερνουν 2 και 3 μερες στο “Ellada”.
Σιγουρα θα ειναι sold out οι Four Horsemen.
Νομιζω θα ειναι για ολους μας κορυφαια εμπειρια να τους δουμε σε κλειστο χωρο…

ΟΚ. Δεν ξέρω τι προγραμματίζουν πράγματι. Μπορεί να σκάσουν μύτη φέτος, του χρόνου, του αντίχρονου. Εμένα αυτό που μου είπαν είναι ότι γουστάραν απίστευτα το κοινό εδώ, αλλά μάλλον ήταν και το μόνο που γουστάραν. Ούτε ο χώρος ήταν αυτός που τους έπρεπε, ούτε το ότι δεν κάναν τα πυρο-εφέ τους, ούτε ο ήχος ήταν ό,τι καλύτερο. Τους αξίζει σίγουρα καλύτερη διοργάνωση και καλύτερες συνθήκες, για να δώσουν και οι ίδιοι καλύτερα πράγματα και να ευχαριστηθούν και οι ίδιοι και ο κόσμος. Προσωπικά όπως έχω ξαναπεί, και έχοντας πάει σε αρκετές συναυλίες “του πολιτισμένου κόσμου”, δεν χαλνιέμαι να πηγαίνω αλλού να τους βλέπω και με τιμή εισιτηρίου εντάξει και με συνθήκες ανθρώπινες.
Συγνώμη που χάλασα το θέμα του thread.

Eλλαδιστάν ολέ…

αμα δεν έχω να κάνω τίποτα καλύτερο,λογικά θα πάω και εγώ…


Now playing: Anathema - Ascension
via FoxyTunes

Αυτό το είχα γράψει εγώ εδώ στο φόρουμ και μου το είχε πει κολητός μου φίλος που πήρε ο ίδιος τηλ στην ακατονόμαστη εταιρεία. Και δεν αμφισβητώ τους κολητούς μου. Εμένα πάλι όποιος θέλει με αμφισβητεί εδώ (εξάλλου δεν με ξέρετε κιόλας και δεκτόν). Πάντως βλέποντας και την εξέλιξη των ανακοινώσεων για τις συναυλίες το 2009, μάλλον δικαιώνομαι (δυστυχώς).

δεν σε αμφισβητω

αλλα και γω να παιρνα τηλ τιθα μου λεγανε??

ναι το 2009 θα ερθουν …κλισανε…απλα μην το πεις πουθενα

νταξει οτι οπως πανε τα πραγματα δικαιωνεσαι …δυστυχως ναι…

Ευχαριστούμε όλους όσους μας τίμησαν με την παρουσία τους και γουστάραμε παρέα!!!

Keep it true - Keep it metal!!!

Πολύ ωραία ήταν χθες…κέρδισα και κάτι καλούδια! Μια χαρά! Άντε και στη συναυλία!!!:papas:

Δε μπορεσα να ειμαι χτες οσο και να το ηθελα.Next time.

Τί έπαιξε???

metallica :stuck_out_tongue: