DEATH MAGNETIC PARTY by HELLASMETALLICA

Το επίσημο ελληνικό Metallica Club, HELLASMETALLICA, παρουσιάζει με ένα special event τον νέο δίσκο των Metallica «DEATH MAGNETIC».
Το Σάββατο 15 Νοεμβρίου 2008 στο ROI MAT Rock Club, Σολωμού 17-19 στα Εξάρχεια, τα decks παίρνουν φωτιά από τη νέα δισκογραφική δουλειά του μεγαλύτερου metal band.
Η παρουσίαση του Death Magnetic περιλαμβάνει πλούσιο οπτικοακουστικό υλικό από τα live release parties στο Λονδίνο και το Βερολίνο, την ημέρα παγκόσμιας κυκλοφορίας του album, αλλά και αγαπημένα κομμάτια όπως παρουσιάστηκαν στις καλύτερες συναυλίες του 2008 Metallica Tour.
Για τους metallifans που θα παρευρεθούν θα κληρωθούν όπως πάντα μοναδικά συλλεκτικά δώρα.

Σάββατο, 15 Νοεμβρίου 2008
Roi Mat, Σολωμού 17-19, Εξάρχεια
Ώρα έναρξης : 10 μ.μ.
Είσοδος : 5 ευρώ με μπύρα

www.hellasmetallica.com

P.S. Many thanx to rocking.gr for the kind hosting of our posts and all the support so far!!!

Μέσα είμαι!

Πολύ ωραία κίνηση από τους οπαδούς των Metallica. Επίσης, να μαζευτούν χρήματα για μία πλαστική στον μόγγολο Robert Trujilo.

Το ξέρω ότι ο Rob είναι…αμφιλεγόμενη επιλογή για ορισμένους. Πάντως επειδή πλέον τον έχω δει σε Live αρκετές φορές και τον έχω γνωρίσει είναι φοβερό άτομο.

Και τι ώρα γελάμε?

Ε καλά δεν εχει κ αδικο ο denial …φατσα είναι αυτή?
καλή φάση θα ναι για αυτους που γουσταραν το αλμπουμ κ γενικότερα…δεν ειναι απο τα tribute parties που θα πήγαινα αλλα καλά να περάσετε…:slight_smile:

Βασικά, ακούγεται πολύ γαμάτη κατάσταση! Όσο για τον ρομπερτ, καλα θα κάνει να βγάλει της μπασκετο-μπλούζες και να σταματησεινα περπατάει σαν χιμπατζης.

Ναι σιγα μην σας ρωτησει κι ολας τι θα φοραει και πως θα περπαταει στη σκηνη…

Ενδιαφερον ακουγεται το event.Οσο για τον Rob γαμω τους μπασιστες ειναι μωρε αλλα για Suicidal.

ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΟΝ JASON

Δεν ηξερα οτι υπαρχει αυτη η εντονη δυσαρεσκεια για το Trujillo.
Οσο για τον Jason τουλαχιστον εγω δεν το θελω πισω ουτε μου λειπει ιδιαιτερα απο την μπαντα.
Τους βλεπω πολυ πιο υγιεις τωρα και σαν μπασιστας ο Τρουχιλος (ελληνιστι!) γαμαει!!

  • άπειρο

Σας ενοχλεί η φάτσα του Rob και δεν σας ενοχλεί η σκατόφατσα του Lars, ειδικά όταν παίρνει το υφάκι του ή όταν παπαρολογεί (έτσι σου ΄ρχεται να του ρίξεις κανά τούβλο στη μάπα) :stuck_out_tongue:
Μια χαρά μπασίστας είναι και επιπλέον φαίνεται να έχει δέσει πολύ καλά με τους υπόλοιπους. Όσο για το στυλ του… παίξτε πρώτα το μπάσο που παίζει και κερδίστε τα λεφτά που κερδίζει με τους Metallica Α.Ε. και μετά μιλήστε 8)
Ον-τόπικ: καλή ιδέα το παρτάκι! Ότι πρέπει για μας του φανμπόιδες :smiley:

μαλλον θα ειμαι στο παρτυ , ακουγεται ωραια φαση . και δεν εχω παει και ρουα ματ ακομα :stuck_out_tongue:

Οντως καποια post εδω μεσα χρηζουν ψαλιδιου αμεσα.

Ότι σχόλιο θέλετε να κάνετε για τον Ρομπ, τη φάτσα του και τις ενδυματολογικές του συνήθειες στο θρεντ των μεταλλικα παρακαλω.

Ναι ελεος,μαλακια μου και μενα που το ξεκινησα.Τεσπα,εγω ημουν και στο περσινο event των Metallica και περασα γαμω,οποτε θα ειμαι κι εκει.

Εκτος απροοπτου θα δωσουμε δυναμικό παρών…

Είναι πιθανό να πάω και γω. :slight_smile:

Μπορεί να έρθω κι εγώ…

Είναι και ωραίο μαγαζάκι το ρουά ματ με καλό ήχο. Φάση θα χει.