Deathstars - Night Electric Night

Όπως θα είδατε και στην κεντρική το νέο άλμπουμ των Deathstars είναι γεγονός. Εγώ δεν έχω να πω πολλά πέραν του ότι το άλμπουμ είναι απίστευτο, και ότι το έχω λιώσει άσχημα ήδη. Και ότι με έχει καλύψει πλήρως η κριτική της “έχουσας - και με το παραπάνω - γνώση, φύλακα” Μαρίας.

http://www.rocking.gr/review2278.php

Αντε ρε και αργήσατε!!!

μεγάλο όνομα στο νησί ήταν ήδη αυτοί.
ως γνωστόν αν πετύχεις στο νησί τα άλλα είναι πιο εύκολα.
ουτε ζέστη ούτε κρύο όσα έχω ακούσει γενικά.
αποσπασματικά που άκουσα από αυτό μου φάνηκαν συμπαθητικά.

από συσκευασία πάντως το λιγουρεύτηκα.

Ξεκινησα να τους ακουω απο σποντα , οταν ειδα το video tou Cyanide, και μαρεσουν πολυ! ( αν κ ειναι λιγο ποζερια )
Τρεχω να τι λιωσω και αυτο !

Panagioti, είσαι on my mind τελικά. Πραγματικά, το “N.E.N.” μου άρεσε τόσο πολύ κ το γεγονός ότι δεν ήταν σε τπτ υπερβολικό, με έκανε να το αγαπήσω ακόμη περισσότερο.
Απο τις αναπάντεχες κυκλοφορίες της χρονιάς που αν δεν σταματήσετε να ασχοληθείτε μαζί της, θα την πάρει το “κύμα” κ είναι κρίμα.

εχω δει μονο το κλιπ του Death Dies Hard…πολυ κολλητικο

αν και για να μιλησω ειλικρινα (και ντρεπομαι γι αυτο) του image τους με χαλαει αρκετα, το τραγουδι που ακουσα με κανει ανετα να θελω να τσεκαρω ολο το αλμπουμ…εχω καιρο παντως που το ακουσα, αλλα συνεχεια το ξεχνουσα, τωρα ομως που διαβασα και το review, ειδα πως και ο παναγιωτης που ειναι λιγο ως πολυ γκαραντι στις επιλογες του :smiley: εγκρινει, οποτε θα το ακουςσω σημερα κιολας αν μπορω

Τώρα τ’ ακούω :stereo:και μπορώ να πώ πως είναι συμπα8ητικό αν και αρκετά διαφορετικό σε σχέση με τα “Synthetic…” και “Termination…”… Μετά από 3-4 ακροάσεις τα υπόλοιπα…:stuck_out_tongue:

αν και δεν ειμαι και πολυ φαν του industrial και του gothic εχω πωρωθει με αυτο το cd.Τα φωνητικα και τα πληκτρα ειναι τελεια!Οσο για το ιματζ τους γουσταρω που ειναι ποζερια του κερατα!


:stuck_out_tongue: