Χρόνια πολλά ωρέ Deathster!

Σήμερα κλείνει τα 24 του χρόνια η μεγάλη μορφή του φόρουμ που ακούει στο όνομα Deathster. Ευχηθείτέ του χρόνια πολλά!!!

Χρονιά πολλά φίλε και εύχομαι κάποια στιγμή να τα π(ι)ούμε και από κοντά! Αντε και έβαλα πρώι πρωί να παίζει για την πάρτη σου το άλμπουμ των Soulburn που μου είχες προτείνει!

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Χρονια πολλα! :slight_smile:

Χρόνια πολλά ρε! Ό,τι επιθυμείς :slight_smile:

Χρόνια πολλά και καλά μεγάλε:wink:

χρονια πολλα και οτι αγαπας να το χεις!

Χρόνια πολλά!!

Χρόνια πολλά και καλά στον ντεθά (και με τη βούλα:p) του φόρουμ! Οτι ποθάς!8) :smiley: :slight_smile:

Ευχαριστω φιλε Παναγιωτη!Να’σαι καλα και θα τα πουμε απο κοντα απο Σεπτεμβρη που θα ανεβω Αθηνα
αρκετες φορες.Καλοκαιρινη μουσικη πρωι πρωι!Let’s thrash! :metal:

Ευχαριστω πολυ!Ειδα οτι αρχιζεις και εντρυφεις στους Neurosis!Ευγε!

Thanks ifrit!Το ηξερες οτι υπαρχει ενα τερας στο Lineage που λεγεται ifrit ? :stuck_out_tongue:

Σε ευχαριστω ρουντυ!Ευχομαι να δεις τους Scorps στα δικα σου γενεθλια. :smiley:

Να’σαι καλα thats.Καλη αποφαση οσον αφορα τις σπουδες σου!

Αστα αυτα και κερνα κανα cd.:stuck_out_tongue: Σε ευχαριστω και εσενα νεωπα!

Και ενα thanks στον damnation669 για το πμ με τις ευχες.

Edit : Thanks στον post-monster του φλορουμ!

Χρόνια πολλά στον Deathster και απο δω! Δεν έχει τύχει να μιλήσουμε πολλές φορές στο μουσικό τμήμα του φόρουμ (δε ψάχνομαι ιδιαίτερα στον ακραίο ήχο, είναι γεγονός), όπως και να χει πάντως, εύχομαι τα καλύτερα! Υγεία ε! Cheers! 8)

Χρόνια πολλά και τα καλύτερα να έρθουν στο μέλλον.

Χρονια πολλα Deathster,να σε χαιρομαστε!Εισαι φυσικος βλεπω ε;Συναδελφοι λοιπον σε λιγο κι εγω φυσικο δηλωσα! 8) (σορρυ φριντομ :stuck_out_tongue: )

Xρονια Πολλα, στα λεω σημερα γιατι χθες δεν ημουν εδω!!! Ο,τι επιθυμεις, ρε μαν!:slight_smile:

Ωπ, χρόνια πολλά με λίγη καθυστέρηση! Καλό καλοκαίρι! 8)

Χρόνια πολλά και καλά :slight_smile:

Xρόνια πολλά και οτι επιθυμείς…:slight_smile:

Καταρχας σας ευχαριστω ολους για τις ευχες σας.Τωρα που αρχιζω και γερναω μετρανε κατι τετοια.

Δεν ταιριαζουμε και στα πιο αναλαφρα ακουσματα μου παντως.Δεν πειραζει :stuck_out_tongue:

Να’σαι καλα φιλε μου.

Φυσικο Πατρας ? Εισαι ετοιμος να τελειωσεις σε 6-7 χρονια ?

Μια κοινη μας επιθυμια παντως θα γινει πραγματικοτητα σε λιγους μηνες.Το αλμπουμ του nickname
σου.8)

Ευχαριστω πολυ και αν δεν κανω λαθος περιμενεις τις βασεις.Ελπιζω να περασεις στη σχολη
που θελεις.

Λευτερια στην ΑΟΞαρα ρε! :smiley:

Ευχαριστω συγκαφρε!Αντε ελα καμια βολτα απο τα παλια σου λημερια.
Θα εχουμε events απο Σεπτεμβρη.

Γαμωτο ολοι ετσι μου λενε.Τα 6-7 χρονια δηλαδη ειναι νομος στο φυσικο; :frowning:

Η πατρα ή Κρητη θα παω,θα δειξει…

Αν πεις οτι θα εισαι ανθρωπος και οχι φυτο,δεν νομιζω οτι ειναι ευκολο να τελειωσεις πριν κλεισεις
5ετια.Αν τα καταφερεις θα εισαι απλως η εξαιρεση του κανονα. :smiley:

Επειδη απεχω πολλα ετη φωτος απο τον χαρακτηρισμο φυτο πιστευω δεν τη γλιτωνω την 7ετια. :?

Eχμ χαπι μπερθντει δε το δαμε. Kαλα ρε μλκ δεν ειπες και συ τπτ. ;p