Decadance

Ενα ωραιο σαββατο απο αυτα των γιορτων,το πρωτο σαββατο του 2005 για την ακριβεια ειπα και εγω να μην μουχλιασω σπιτι αλλα να βγω και εγω σαν ανθρωπος μια βολτα.Η τελευταια σταση λοιπον του σαββατοβραδου με βρηκε εκει στην αλεξανδρας στο παρακμιακο μαγαζι.Παω να μπω λοιπον και ο τυπος στην εισοδο μου λεει οτι εχει εισοδο 10 ευρω.Δε γαμιεται λεω,θα ειναι καλο μαγαζι(το διαφημιζει και ο rock fm)τα δινω και μπαινω.Η κολαση μολις ειχε αρχισει…
Υπηρχε στο μαγαζι μια εντονη @@λα και το μερος θυμιζε πιο πολυ στρατωνα παρα club(και μαλιστα πολυδιαφημισμενο)Ενα φιλαρακι μου λεει οτι εχει και υπογειο και κατεβαινουμε λοιπον προς τα κατω στο level 2.Εκει η λεξη παρακμη ηταν απλα λιγη.Ειχε καραοκε και ενα τελειωμενο παληκαρι τραγουδαγε electro-pop αηδιες.Ηταν που ηταν τα κομματια μαλακιες,ειχα τον μυριγκογκο να τραγουδαει απο πανω.Το μερος εμοιαζε με μπουντρουμι και δυστυχως ο κοσμος εμοιαζε να το γουσταρει.
Αυτο που δεν καταλαβαινω ρε παιδια ειναι ενα.Αφου το μαγαζι ειναι underground και παρακμιακο οπως λεει και το ονομα γιατι να εχει 10 ευρω εισοδο οσο εχει και ενα μεγαλο club?Και ολοι αυτοι που πανε εκει υποκρινομενοι οτι ειναι αλανια και αλητες και εναντια και ολες αυτες τις υποκρισιες που ειδα εκει μεσα,πως ανεχονται αυτο να εμπορευματοποιηται και να πουλιεται 10 ευρω?Να πανε ολοι αυτοι που πανε στο μαγαζι αυτο να δινουν απο 10 ευρω ο καθενας το μηνα και να νοικιασουν ενα σπιτι μεγαλο και να αραζουν εκει.Να βαλουν ηχοσυστηματα γαματα και να αγοραζουν ποτα μονοι τους και να γουσταρουνε.Θα τους ερθει πολυ πιο φτηνα…

Εγώ ήμουν το παλικάρι που είδες στο καραόκε.

Συγχαρητηρια!!![size=6][/size]

xrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!
mia xara magazi mwre!!!
pistepse me kalytero apo merika alla…!
mpeee!!
psa3e 8a vreis akoma kalytera!!!
egw trellainomai gia ti8wra-to club,oxi to cafe…an exeis paei 3es!!!
xrrrrrrr!!
an oxi xaneis!!!
mpeeee!!!

Γιατι κανεις “xrrrrr” και “mpeeee”,την μυτη σου φυσας?
Παντως το τηθωρα ωραιο ειναι δεν λεω αλλα δεν παω γιατι φοβαβαι μην πεταχτει καμια μαιμου με γαλαζιους ορχεις απο την ζουγκλα διοτι εχω ακουσει οτι εκει κοντα κυκλοφορει μια αδεσποτη.

Η whensilencecries είναι ο σαπάτορ. Χαλαρά.

xrrrrrrrrrrrr!
de nomizw na exw tetoio vrwmostoma sa ton saparrator…k sth telikh ti se noiazei esena gia to ti kanw??? ade trava kamia pic na gemiseis k alla forums k mh petas ******* giannakh!<gia unholy>

machine 666 mh fovasai th mazepsane :stuck_out_tongue: k oso gt kanw xrrr k mpe des ti eipa sto majestix <an grafw swsta to nick toy…>

xrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!

Σταμάτα να παριστάνεις την καθυστερημένη πάντως. Σοβαρά. Εκτός αν δεν την παριστάνεις.

re oti gouystarw 8a kanw…an se enoxloun ta posts moy mh ta koitas k mhn asxolhsai its so easy…de nomizw oti esy mporeis na milhseis gia ka8ysterhmena posts…re ade k parata mas meshmeriatika pou 8a mas kaneis k kritikh.

Ότι πεις!!! :wink:

Ουτε ο θεμος με την κορομηλα τετοιο μισος…
Παει το post μου το καταστρεψατε…
Γιατι παντως ολοι στα μαγαζια βλεπουν την θετικη πλευρα αφου δεν υπαρχει…
Τα ποτα στο τηθωρα ειναι μπομπες οπως και στο decadance…
Στα μπαρακια μονο μπυρες παιδια,μονο μπυρες!
Ειρηνη(piss)

Η χειροτερη μπομπα που εχω πιει ειναι στο Mo Better!Σαν πετρελαιο ειναι!!
Αλλα…δες το και απο την αλλη πλευρα…Με δυο ποτακια εισαι super!!!Δεν χαλας και πολλα λεφτα!!Απλα το πρωι να εχεις ενα depon διπλα σου παντα… 8)

h mayrodafni einai wraia padws sth ti8wra den 3erw alla einai h pio wraia pou xw piei…
twra gia t alla den 3erw…

Ιχ η μαυροδάφνη είναι γενικά υπέροχη.

/me Τοπικιστής

Το κρασι γενικα δεν λεει μια.
Jack Daniels και ξερο ψωμι(αν ειναι μπομπα το καταλαβαινεις απο χιλιομετρο)
Και οι μπυρες γαμανε και το southern comfort
Στο mo μονο μπυρα,δεν γουσταρω να χαλαω το στομαχι μου
Ρε doomed,περυσι πηγαινα mo επειδη ειχε hardcore(και καλα) βραδια την πεμπτη.Κατα τις 12 και κατι αρχιζε να παιζει κανα godsmack και κανα tool και στις 2:15 επαιζε guns n roses.Αυτη ειναι και φετος η “hardcore” βραδια?
Να ξερω να μην κανω φετος τον κοπο να κατεβω απο ελευσινα να ακουσω ακριβως τα ιδια κομματια με περυσι.Καμια ωρα μονο μου αρεσε το προγραμμα…

Ακριβως οτι ακουσες τοτε θα ακουσεις και τωρα!Κανα Godsmack,Korn,Slipknot (μονο το Wait and bleed ξερουν) αντε κανα Pantera και Machine Head αργοτερα,και μετα οπως ειπες…Tool, Kyuss (μονο το Gardenian) ,QOTSA…κτλ…Συνεχεια τα ιδια…Δεν λεω πως με χαλανε αυτα αλλα οχι να εχω μαθει και το playlist απέξω!!

JACK DANIELS RULEZZZZZZZZZZ!!!

Χμμ! WhenSilenceCries πρόσεξε πώς,τι και που γράφεις…
Διαφωνίες και ξεσπάσματα στο Off-Topic!