Deep Purple/B. Παπακωνσταντίνου - Greek Tour 2011

http://www.youtube.com/watch?v=KHoOIPDWCvM

Τα καπνογόνα παίρνουνε φωτιά…8)

βγαλε ενα http γιατι δεν ανοιγει :stuck_out_tongue:

Ελπίζω αυτό το κακόγουστο αστείο να μην είναι το επίσημο trailer. Το video των Purple είναι από το Come Hell or High Water του 1993 (~20 χρόνια πριν δηλαδή), με τα 2/5 των μελών που φαίνονται να μην είναι πλέον στο συγκρότημα, ενώ η συγκεκριμένη εκτέλεση του Child in Time ίσως είναι η χειρότερη σε επίσημη κυκλοφορία του συγκροτήματος… #-o

Πέφτουν οι τιμές, αυτό σημαίνει ότι θα είναι οι νέοι SCORPIONS και θα μας έρχονται κάθε χρόνο

ετσι φαινεται

καλως τα μας…

σιγα ντε …σε φαση Scorpions γινεται αυτο,αλλα δεν ειπαμε τπτ για ξεπουλημα…

Θα δείξει…

πιο καλτ κ απο ταινια των 80’s με τον τσακωνα…
δεν παιζει να ειναι προμο βιντεο…

Σαλόνικα 40 ευρά και ανακοινώθηκε και ο χώρος… Παλατάκι στην πυλαία… Λίγο αλμυρό το τίκετ μπορώ να πω… Αλλά λογικά θα είμαι εκεί…

Originally Posted by freedomofrock View Post

Τα καπνογόνα παίρνουνε φωτιά…

Παιδια στο βιντεο που δειχνει Παπακωνσταντινου με τα καπνογονα ειναι απο Καστορια στο River Party το 2006 αν δεν κανω λαθος.Ημουνα εκει και ειχε αυτους τους θεοτρελους που χοροπηδουσαν σαν τα κατσικια. Χαχαχα. Που το θυμηθηκαν και το εβαλαν. Ρε…πως περνανε τα χρονια. Κοιτα να δεις.

Ε, αναμενομενο… Θα ηταν εκπληξη να μην ειπωθει κατι τετοιο…

εγω παντως δεν το ειπα αρνητικα,ελπιζω να διαβασες και το δευτερο μου σχολιο…

Ναι το διαβασα, απλα εχει καταντησει κουραστικο ολο το ιδιο και το ιδιο σχολιο…

δεν ηταν αρνητικο εκ μερους μου παντως αν εννοεις αυτο,αμα εννοεις ομως ως φραση σορρυ τοτε

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οχι με τπτ ρε παιδια μπαμ κανει οτι το εφτιαξε οσυγκεκριμενος χρηστης(ιοκαστης)
ο οποιος εχει της παναγια τα ματια απο βασιλη ανεβασμενα8O

υπαρχει κατι νεοτερο για τα εισιτηρια και τον χωρο οσον αφορα τα Γιαννενα? γενικα δεν εχω ακουσει κατι κια μου φαινεται περιεργο…

laski σου εχω ξαναπει ποσο σε εκτιμω ετσι? και μονο απο το avatar σου!:smiley:

χαχα ναι ρε μιχαλη αμοιβαια τα αισθηματα:D
purple εισαι!!:slight_smile:

δεν εχω κανα νεο για προπωληση και χωρο στα Γιαννενα και μου σπανε τα νευρα γενικα…!!:|:|