Deep Purple live in Athens & Thessaloniki

Ελα, ελα, εσυ ειδικα δε πρεπει να χεις παραπονο. Η ανοιξη ειναι τιγκα στις χιππιδιες! :stuck_out_tongue: :smiley:

παλι καλα που φετος μας σκεφτηκαν λιγο παραπανω!
παντως εαν επαιζε ο μαυροπερισσοτερος σιγουρα θα ημουν μπροστα αλλα να παω να δω το Group του βλιμαν να παζει τραγουδια των Βαθυ μοβ χαλιεμαι!

Aν ανέβω και πάνω (σοβαρά το σκέφτομαι) θα σε παρασύρω εγώ να έρθεις να δεις τον παιχταρά τον Morse.
Θα σ’ αρέσει :wink::smiley:

[SIZE=“6”]ΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ!!![/SIZE]

Τους εχω δει 7 φορες με τελευταια το Νοεμβρη του 2007 στη Σοφια! Οποτε τωρα θα τους δω αλλες δυο (και Αθηνα και Θεσσαλονικη) να γινουν 9. Αντε να παιξουν και Σοφια να το κανω τριημερο…

:lol::lol::lol::lol:

  • Σκόρπιονσ

Ερχονται και οι Scorpions??

#-o#-o#-o

πολυ ενδιαφερον ειναι να το δουμε αλλα το ταμειον ειναι μειον και ac/dc και βαθυ μωβ λιγο δυσκολο

μαμακα μουυυυ!τωρα το πηρα πρεφα!!!
εεε ρε μανα μου τι εχει να γινει:yahoo:

παρολο που τους εχω ξαναδει:)

ωραία άντε να ανακοινώνεται και επίσημα!ελπίζω να πάρω και άδεια από τον στρατό τότε μην το χάσω…

[SIZE=“5”]AAAAAAAAAAAA[/SIZE]!! Ετοιμάζομαι να δω Purple για πρώτη φορά στη ζωή μου!! απλά τέλεια…!:smiley:

μα είναι επίσημο.από το site τους.


Now playing: Anathema - Electricity
via FoxyTunes

από την εταιρεία διοργάνωσης εννοώ για να δούμε πόσο θα πάει και το μαλλί…

αααα τότε δεν ξέρουμε ακόμα,αλλά αν είναι η didi καταλαβαίνουμε όλοι πόσο θα είναι…:roll:


Now playing: Anathema - Are You There
via FoxyTunes

40αρι στο νερο. :slight_smile:

εεε άμα είναι τόσο πάλι καλά…:smiley:


Now playing: Anathema - Are You There
via FoxyTunes

αισιόδοξος είσαι… :slight_smile:

απο 60 κ πανω θα ειναι σίγουρα…

Το 2006 στον Βύρωνα είχε 50, οπότε μάλλον πρέπει να θεωρούμε το 50άρι βάση για την Αθήνα τουλάχιστον. :wink:

εκεινη την περιοδο θα κανω τις χιππικες διακοπες μου στα Νησια του Αιγαιου παιζοντας κιθαρα στους δρομους.:D:hippy:
Σιγα μην παω να δω τον Χωσέ Μορσέ να παιζει τα σολο του μαυροπερισσοτερου
αμα ερθει να παιξει τπτ απο προσωπικους δισκους θα ερθω!