Def Leppard

Αυτό μου θυμίζει στίχους του Jon: I could make a livin’ out of lovin’ you

Πραγματικά, πιστεύεις ότι αυτό του προσθέτει κάτι;; Μόνο ότι έχει καλό γούστο…

σιγα την ωραία τη sa-na-gia… :stuck_out_tongue: Μαγκιτη - welcome :stuck_out_tongue: ! rocky speaking

Ρε παιδια υπαρχει κανενα νεο για τους def leppard? Εχω χασει αρκετα επισοδια, θα βγαλουν καποιο νεο δισκο , θα ερθουν ποτε για συναυλια ελλαδα, γιατι εχουν χαθει απο τη μουσικη σκηνη τοσα χρονια, τις πταιει?:-s :-s Αν και δεν εχω ακουσει τους τελευταιους τους δισκους, παρολαυτα Χ και Yeah! εχω διαβασει πως ειναι οτι χειροτερο εχουν βγαλει. Πανε δηλαδη οι εποχες hysteria ,adrenalize pyromania που ξεραμε! Το ποιο απιστευτο που ειδα ειναι οτι οι def εχουν δηλωσει…καποια στιγμη… "Δεν είμαστε μία rock αλλά μία pop μπάντα”! 8O 8O #-o Απο τοτε που σταματησε η συνεργασια τους με τον Mutt Lange εχουν χασει τη μπαλα…:? :tomato: :tomato:

Κριμα γιατι γουσταρω def καιι απορω πως πηραν τετοια κατρακυλα, anyway ολα τα καλα παντα φτανουν σε ενα τελος.:cry:

Μακάρι τουλάχιστον το καινούριο τους να είναι αξιόλογο…:-k Το X παραδόξως μου άρεσε αν και δεν είναι το κλασικό Def Leppard album είχε καποια πολύ αξιόλογα κομμάτια πάντως…Αλλη μια κλασική περίπτωση συγκροτήματος που έβγαλε δυο δισκάρες κράχτες (Hysteria,Pyromania) αλλά ταυτόχρονα τους στιγμάτισαν για πάντα σε βαθμό που ακόμα και τώρα είναι αξεπέραστα(Η παραγωγή του Ηysteria είναι για μένα στις καλύτερες 5 όλων των εποχών στο Ηard rock/Heavy metal…Γεια σου ρε Lange…)Είδωμεν…
:-k

Σύμφωνα με το The Def Leppard Satellite Of Love (www.defleppardsol.com), οι Def Leppard θα επανενώσουν τις δυνάμεις τους με τον παραγωγό Robert John “Mutt” Lange για ένα-δύο νέα κομμάτια, όταν τελειώσει η παρούσα περιοδεία.

Μονο για ενα-δυο???:?

Όπως έχουμε προαναφέρει, σύμφωνα με τον τραγουδιστή του συγκροτήματος, Joe Elliott, ο δίσκος θα είναι αρκετά διαφορετικός σε σχέση με ό,τι έχει κάνει μέχρι στιγμής το γκρουπ από το Sheffield, περιέχοντας αρκετές εκπλήξεις.

«Θα είναι πολύ rock, θα έχει κλασικές Leppard στιγμές, τραγούδια σε στυλ των AC/DC στα '70s, καθώς και new wave στοιχεία!», τόνισε ο Elliott.

Ωχ αμαν! def leppard σε στυλ ac/dc… και new wave στοιχεια… αρκετες εκπληξεις??? Περιεργα πραγματα συμβαινουν…8O :?

εχουν αρκετα ωραια κομματια, αλλα δεν τελαινομαι.

[I]DEF LEPPARD ΞΑΝΑ ΜΕ LANGE

Οι Def Leppard ξανα-συνεράζονται με τον Robert John “Mutt” Lange μετά από 8 χρόνια και το άλμπουμ “Euphoria”, στην καινούρια δουλειά των Βρετανών που θα φέει τον τίτλο “Songs From The Sparkle Lounge”. Στο μεταξύ, ο κιθαρίστας Phil Colen κυκλοφορεί με τη μπάντα του, Man Raze, το ντεμπούτο του με τίτλο “Turn It Up” στις 30 Σεπτεμβρίου.[/I]

Ωπα! Ελπιδες για καλο αλμπουμ…

lady strange και τα μυαλα στα καγγελα!!! :metal:

Robert δεν συνεργάζεσαι και με τους AC/DC στο επόμενο album?

Απλά Γαμάνε :slight_smile: :smiley: :smiley: :smiley:

A xa!!!Ειδικά το euphoria …ακόμα μπορώ να το ακούω στο repeat για ώρες…

:lol: :lol: :lol:

Το Hysteria ακου ανιστόρητη…

:stuck_out_tongue:

To hysteria το λιωνα στο λύκειο Γιωργάκη…:wink:

Ρε παιδια, συνηθως τους βρισκω πολυ τραλαλα-τραλαλο με αυτα τα multiple layered δευτερα φωνητικα αλλα οταν ειμαι και 'γω σε τραλαλα-τραλαλο κατασταση τοτε μ’αρεσουν πολυ περισσοτερο! :stuck_out_tongue:
Πειτε μου, συμβαινει και σε σας αυτο το πραγμα ή μου 'χει ψιλοστριψει??? :lol:

[SIZE=“5”]ΘΕΟΙ[/SIZE]κ το live τους ηταν τελειο!!!:bow::bow2::metal:

Δεν εχεις τιποτα! Δεν εχουμε τιποτα! Ολα μια χαρα!:wink:

Δεύτεροι αγαπημένοι μετά τους BJ. Τους λατρεύω για παρόμοιους λόγους. Αγαπώ τα τραγούδια τους και την ιστορία τους. Δεν έχω απωθημένο τους είδα και τους απόλαυσα με την ψυχή μου.:slight_smile:

ημουν κ εγω στο live!!!:band::rockon:

Οι τύποι είναι πραγματικά άπιαστοι σ’αυτό που παίζουν και πολλά κομμάτια τους έχουν αντέξει και θα συνεχίσουν να αντέχουν στο πέρασμα του χρόνου. :roll: Προσωπικά άρχισα να ασχολούμαι μαζί τους μια βδομάδα πριν το live το καλοκαίρι αλλά από τότε… Ντάξει εννοείται ότι στο live σπασανε τα πάντα…\:D/