Deftones-Diamond Eyes

διέρευσε ορμάτε

Λίγο δύσκολο νομίζω.

Έχει leakάρει, αν και πρέπει να είναι trancecode από 128 μου φαίνεται, δεν το έχω ακούσει.

διέρρευσε από το πρωί ολόκληρο

meshuggah?

εγω τωρα το εβαλα να το ακουσω…

Τελικά, τι λέει αυτό ρε παιδιά; Είναι σαν το τελευταίο μέτριο ή σαν το ομώνυμο γαμηστερό;

κλασικό,δεν έχει κ πολλές αλλαγές με το προηγούμενο όσο το ακούς όμως σε κερδίζει,βέβαια όταν μια μπάντα έχει βγάλει τόσους δίσκους είναι δύσκολο να παρουσιάσει καινοτομίες,ακούγεται κ κυλά πολύ ευχάριστα,ειδικά μετά από τις πρώτες ακροάσεις που δεν σε ενθουσιάζει

η δισκαρα του 2010!!! τι να πω ειμαι χωρις λογια! καταπληκτηκο! απ το ουαιτ πονυ ειχαν να βγαλουν τετοιο σι ντι 8O

Υπερ του δέοντως ενθουσιασμός ή εμπεριστατωμένη άποψη;
Το White Pony και το ομώνυμο ήταν καταπληκτικά αλλά το προηγούμενο ήταν μεγάλη απάτη. Αξίζει όντως τόσο αυτό;

ναι το ακουσα χθες και εμεινα μαλακας… βεβαια ειμαι ακομα στα 2 ακουσματα αλλα με εξεπληξαν εντελως θετικα8O

loipon,akouw to diamond eyes edw kai 3-4 meres,sthn arxh skalwsa giati to thewrhsa endiaferon apla ithele akousmata gi’auto den to ekrina.
telika mporw na pw oti mallon tha einai apo ta kalutera tou 2010.Exei isws ta pio varua reef-logika ta perissotera grafthkan me 7xordes kithares-kai ta pio melagxolika fwnhtika.Genika,einai arketa ‘sunaisthimatika fortismenos’ diskos,mporei logo tou Chi Cheng.
Diamanti.
:slight_smile:

ο δισκος με κατενθουσιασε και εμενα. απο το πρωτο κομματι με το πιασαρικο ρεφρεν σε κραταει προσηλωμένο μεχρι και το τελευταιο κομματι.
εχει απιστευτη ροη και δυστυχως … κραταει λιγο… μονο 40 λεπτα…

σιγουρα παντως απο τους τοπ δισκους του 2010!

Πολύ καλό μάγκες, πολύ καλό. Και παραγωγάρα, αλλά ,νομίζω οτι η βρώμικη παραγωγή θα του πήγαινε καλύτερα, παραγωγή σαν το ομώνυμο δηλαδή.

επικλη επικ

kudos και για το καταπληκτικο εναρκτηριο ασμα

Το Rocket Skates που ακουσα πραγματικα σκοτωνει!

Είχα χρόνια ν’ακούσω deftones.

Το album όντως φαίνεται αρκετά καλό.

bump γιατί του αξίζει, ακόμα και αν έχετε να ακούσετε deftones από το white pony αξίζει να το τσεκάρετε.

O αγαπημενος μου deftones δισκος.Imo καλυτερος και απο το arond the fur

κλασσικο Deftones ακουσμα…ειναι ωραιο να βλεπεις μια μπαντα μετα τα οσα εχουν γινει με τον μπασιστα κ το ατυχημα να επανερχονται με δυναμη.

Δεν ειναι White Pony αλλα ουτε και Andrenaline κατα την γνωμη μου.

φοβερη μελωδια στο Diamond eyes το κομματι.respect