Deicide 27 Μαιου, Block 33 , Θεσσαλονικη

Η εκδρομή απο Αθήνα ή η συναυλεία ???

Οχι δεν ακυρώνεται.Αλλάζει χώρο απο ότι έμαθα.Η συναυλία θα γίνει κανονικά.Προπώληση απο βδομάδα.

Καλα θα κάνει να αλλάξει και μέρα βασικά. Με Nevermore μαζί δεν λέει.

αυτος που το κάνει προσπάθησε να το αλλάξει και σάν μέρα αλλα προσπάθησε να το ενώση και με τους νεβερμορε.Αλλα δεν έκατσε.Τωρα αμα γ΄’ινει κάτι με την ώρα θα γίνει.:-k

Deicide’s Show in Thessaloniki Changes Venue

Hi Everyone,

Due to Nevermore’s Show the same day (27.05.2010) we are forced to change the venue of Deicide’s Show in a smaller one.
The Show will take part the same time,the same day @ Eightball Club (Pindou 1/Ladadika)

Support Comes from : Crossover & Nordor

All The Best
GCA Concerts

Τελικά μάλλον θα παω εδω και όχι Nevermore αλλά καλό θα είναι οι διοργανωτές να βρουν και έναν κωδικα επικοινωνίας μεταξύ τους για να αποφεύγουμε τέτοιες περιπτώσεις. Δεν νομιζω να είναι και λίγοι αυτοί που θα ήθελαν να δουν και τους 2

Ρε παιδιά ξέρει κανείς τι παίζει τελικά με τα εισητήρια στην Αθήνα?

Πήγα μια φορά στο Monsterville, μου λένε δεν ξέρουμε τίποτα δεν θα φέρουμε για καμία συναυλία εισητήρια… Παίρνω τηλ. πριν λίγο καιρό που άλλαξε ο χώρος της συναυλίας, μου λένε την άλλη βδομάδα θα φέρουμε… Παίρνω τηλέφωνο πάλι προχτές, μου λένε δεν ξέρουμε τίποτα για καμία συναυλία και μάλιστα ήταν και 2-3 τύποι που δούλευαν εκεί απ’ ότι κατάλαβα που συμφωνούσαν ότι δεν θα φέρουν εισητήρια…

Προσπάθησα να επικοινωνήσω με το διοργανωτή από myspace αλλά μάταια…
Ξέρει κανείς τι διάολο γίνεται??
Τέτοια ανοργανωσιά και απαξίωση έλεος δηλαδή!!

Κοίτα που φτάσαμε να ψάχνουμε να βρούμε το διοργανωτή να μας στείλει εισητήρια για να τον πληρώσουμε και να πάμε στο live του !!!

Οι Deicide σίγουρα ξέρουν ότι θα παίξουν ή θα τους το πουν εκείνη τη μέρα?

Σ’ ένα μήνα είναι η συναυλία και πρέπει να κανονίσουμε πως θα πάμε, ποιοι θα πάμε, που θα μείνουμε κλπ. Χωρίς εισητήρια στο χέρι τι νόημα έχει ?!?

Ποια Αθηνα απο όσο ξέρω εγω μόνο στην Θεσσαλονική θα παιξουν και όχι Αθηνα.

Εννοώ με τα εισητήρια που θα σταλούν Αθήνα για το live στη Σαλόνικα dude…

A, γράψε λάθος τότε. Δεν έχω ιδέα αλλα μπορείς να στειλεις μνμ στο Myspace του 8bal που θα γινει το live. Eμενα όσες φορές έστειλα μου απάντησε και συνήθως είναι ενημερωμένος για τέτοια θέματα.

Thanks φίλε, θα τσεκάρω και εκεί… Άντε να δούμε τι άλλο…

Η προπώληση στην Αθήνα ξεκινάει αυτη την βδομαδά.Λογω αλλαγη χώρου ξανατυπώθηκαν απο την αρχη.Γιαυτο αργισε

Deicide !!! Αλλά και οι Έλληνες NORDOR, έχουν πολύ ενδιαφέρον. Η Θεσσαλονίκη δεν είναι το πρόβλημα. Είναι ευκαιρία και για εκδρομούλα. Το πρόβλημα, είναι η καθημερινή γιατί άδεια δύσκολα θα παίξει : (

Σημεία προπώλησης για Αθήνα MONSTERVILLE*EXARXEIA
για Θεσ/νίκη ALONE,MUSICLAND & NEPHILIM

ξερει κανεις αν θα γινει καμια εκδρομη για θεσσαλονικη?
καμια πληροφορια?
ή ο καθενας ανεβαινει οπως μπορει?

οχι δυστυχός δέν έχει τουρ.

Εισητήρια συναυλίας και τραίνου στην τσέπη και φύγαμε για Σαλόνικα!!
Μια βδομάδα έμεινε!! Νιώστε:

Υ.Γ. Fuck off στον παπάρα που έβαλε τη συναυλία των Nevermore πάνω στους Deicide
και μπράβο στους διοργανωτές που δεν μάσησαν!!

5 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ:p

2 και σήμερα:roll: