Delete the Mass, Resurgency, Progress Of Inhumanity, Genna Apo Kolo - 11/6 - 7 Sins

Όσοι πάτε να πείτε στους Delete the Mass να ξαναπαίξουν σύντομα, να τους δούμε κι όσοι θα τους χάσουμε εκείνη τη μέρα.

[B]PROGRESS OF INHUMANITY ΕΙΝΑΙ Η ΦΑΣΗ[/B]

oι εκτός Αθήνας ζηλεύουμε

Kάτι πολύ παρόμοιο στον τραγουδιστή τους

Χαχαχα, κι όμως έχεις απόλυτο δίκιο!
Έλα, μπόμπα το πακέτο, εκεί θα είμαστε.

Μεσα λογικα!!!

Bump για ζεσταματάκι πριν το partay:hippy:

Εκεί θα μαστε, αλλά μάλλον πάρτυ πριν το ζέσταμα εννοείς. 8)

Έλα μην ξεχνιόμαστε. Απο τις 8 εκεί

Nταξει φοβερό live, το κεφάλι μου έγινε μύλος από το κοπάνημα!

Respect σε όλες τις μπάντες και ειδικά στους [B]ΓΑΚ[/B] που αφιέρωσαν τραγούδι στον τραγουδιστή των Into the Gore, ενώ οι διασκευές σε Brutal Truth και Suffocation συγκλονισαν.

[B]Progress of Inhumanity[/B] μου άρεσαν πολύ, μοιάζουν σε Κvazar που λατρεύω άλλωστε.

[B]Delete the Mass[/B] σταθερά βελτιώνονται και έχουν αρχίσει να γράφουν μερικά πολύ δυνατά ριφ.

[B]Resurgency[/B] δεν είχα ξαναδεί, κοπανάνε και αυτοί εξαντλητικά σε όλο το death φάσμα.

Μπράβο στον κόσμο που τίμησε, πραγματικά. 150 άτομα σε grind live τριημέρου και 15 Ιούνη είναι πολύ καλό νούμερο, και ωραίος κόσμος. Να μην είχε και τόση ζέστη θα ταν σχεδόν τέλεια.

Τρομερο λαιβακι με παρα παρα πολυ αξιολογες μπαντες.
Γεννα απο κωλο, οι καλυτεροι για μενα, χωρις να σημαινει οτι οι αλλοι υστερησαν!
Ουτε εγω περιμενα κοσμο, μιλαμε ειχε λιγο λιγοτερο απο death angel ξερω γω.
Γενικοτερα το καλυτερο πραγμα που θα μπορουσες να κανεις για να ξεκινησει το σαββατοβραδο

Σωστοί και οι δύο οι αποπάνοι, γαμώ τις βραδιές με μπαντάρες.
Πάντα τέτοια

Τρομερό live, ναι.

Και hateplow, οι θεούληδες έκαναν διασκευή hateplow! Αγάπησα Γένα Από Κώλο, πολύ, ναι. Και Delete the mass επίσης.

Cynic. πες τώρα ότι ήσουν ο τύπος που μίλαγε σε μια φάση με το red rum. άσπρη μπλούζα.

Ναι εγω ημουν :wink:

Ξεχασες και την διασκευη απο Terrorizer

@ cynic - χαχαχαχα άντε μπράβο ρε, σήριαλ είχε γίνει αυτο το πράμα:p

Εντάξει, αυτούς τους γένα από κώλο πρέπει τους υιοθετήσουμε.

Kαι cannibal διασκευη.

Για Resurgency πήγα, μιας και με το grindcore. Το ΕΡ τους το είχα λατρέψει και τους λάτρεψα και λάιβ. Αν και είχαν αρκετά θεματάκια με τη μια κιθάρα ειδικά, αλλά δεν με χάλασε.

Ρε κάνα δικό τους παίξανε ή μπα;

Κατά τ’ άλλα βλέπω περάσατε καλά, μουνάκια. Ας είναι, next time.

Tα δικά τους ήταν αποκάλυψη. Έπαιξαν το “οι Πρωτόπλαστοι”, που το τελειοποίησαν στο τρένο από Σαλόνικα, ενώ σεβασμός στο καλύτερό τους τρακ “Ανθρώπινος Γύρος”! :lol:

ρε τσακαλια ολοι ευχαριστουμε για τα καλα λογια.χαιρομαι που γουσταρετε,και μης αυτο θελουμε πιο πολυ απ ολα.το κομματι λεγετε OI πρωτοBLASToi.χαχαχαχαχα .τωρα ετοιμαζουμε καινουρια κομματια και ψηνομαστε ασχημα να ξαναρθουμε αθηνα.μεχρι τοτε τα λεμε λοιπον,και οτι θελετε ,επικοινωνια μεσω facebook ,και πουτανα ολα.Ευχαριστουμε ξανα για τα πολυ καλα λογια ,και ενοειται full support στης μπανταρες που εχετε εκει αθηνα,

Ορεστης -Γ.Α.Κ