Desaster-The Art of Destruction

Ψαχνω το βινυλιο των Desaster ? The Arts Of Destruction που κυκλοφορησε απο τον high roller records? HRR 222 Black/White Splatter, limited to 250 pieces wordlwide. Comes with exclusive bonustrack, Poster, Slipmap and DVD.οποιος το πουλαει ας επικοινωνησει!!!ευχαριστω.

Υπαρχει σε μαυρο βινυλιο με poster, ενω τον αλλο μηνα θα βγει και σε λευκο βινυλιο στα 250.

Την εκδοση που λες δεν την εχω δει πουθενα…αν υπαρχει ειναι ενδιαφερον!! :lol:

υπαρχει ναι την εχω εγω αλλα δεν την πουλαω :smiley:

file exei eksantlithei apo ta preorder tin exw k egw alla den pisteyw na sti dwsei kapoios katw apo 50ariko stin kalyteri!

ευχαριστω για τις απαντησεις.υπαρχει αυτη η εκδοση και εξαντληθηκε στο pre order!!!ανακαλυψα τωρα την μπαντα και ακουσα αυτον τον δισκο και ειναι πολυ καλοι!!!την εχω βρει αλλα ζητανε πολλα γυρω στα 70-80 ευρω!!!

An se psinei pantws i apli mayri ekdosi i opoia pali exei eksantlithei k bgainei repress se aspro vinylio me 14 eyrw einai dikia sou!!!

απο τις καλυτερες κι αγαπημενες μου μπαντες!δεν εχουν βγαλει ποτε μετριο δισκο!ο συγκεκριμενος δισκος ηταν μια μεγαλη εκπληξη για μενα γιατι δεν περιμενα να με αποστομωσουν παλι!τεσπα αρκετα off topic! :stuck_out_tongue:

Σουπερ τιμη :slight_smile:

Στις 250 κοπιες ειναι επισης?

Oxi einai se 500 copies