Desertfest 2013 26-27-28 Arpil London

Μιας που κλεινουμε το εισιτηριο ας φτιαξω και τοπικ

http://thedesertfest.com/london/

βασικα ο,τι καλυτερο παιζει φετος για τα γουστα μου (και εφοσον θα δω και high on fire μονος τους δεν εχω τυψεις για roadburn)

ρε θα δω unida ρε :!::!::!::!::!:

Pagan Altar, Kadavar, Dozer, Unida, Pentagram. Τι λενε αυτοι ρε.

Χαλισεκο, μη παιζεις με το πονο μας. Αν και με τη στονερ φαση που παιζει αυτο το καιρο στην Ελλαδα θα ξαφνιαστω παρα πολυ αν δεν τους φερει καποιος.

Η φάση στο ντεζερτφεστ εκτός από τα στονερς είναι [U]hits from the bong[/U].
Bong, Bongripper, Belzebong. Βάλτε και Ramesses, Conan και βάρυνε πολύ το πράγμα.

To festival έχει και [U]βερολινέζικη εκδοχή[/U] σχεδόν τις ίδιες ημερομηνίες και με παρόμοιο λαιν απ. Του Λονδίνου είναι πιο αρχιδάτο σίγουρα, αλλά θα βολευτώ με το άλλο.

Ramesses διαλυθηκαν χτες δυστυχως

bongripper θελω να δω σαν τρελος

Mετά από ένα μήνα αγωνίας και αλλόκοτων συνεννοήσεων τα κατάφερα, θα είμαι εκεί 27-28 :smiley:

Θα με πιάσει απίστευτη συγκίνηση με Underworld και Electric Ballroom…

Ωωωπ, μπήκαν και οι Planet of Zeus, τώρα το είδα. Μπράβο στα παιδιά.
Ίσως καταφέρω μία φορά επιτέλους να τους δω χωρίς τιγκαρισμένο ανελέητο οπαδιλίκι από κάτω.

Το ίδιο μέτριοι είναι κι έτσι.

Φερτε Unida γαμω.

Δεν διαφωνώ :stuck_out_tongue:
Σε κάθε περίπτωση, μπράβο. Θέλω να δω πώς θα σταθούν σε τέτοιο φεστ, χωρίς δικό τους κοινό από κάτω.

Μια χαρά θα σταθούν και εκτός έδρας οι PoZ 8)
Όπως μια χαρά θα παίξουν και οι χιλιομοδιανοί στο βερολίνο :slight_smile:
Γενικά οκ, έχει παίξει πολύ φανμποησμός στο χέβι ροκ στην Αθήνα και δώσε πάρε φάση κλπ , αλλά ως εκεί.

Καλά να περάσετε και οι 2, σας ζηλεύω πάντως

Κάπως [U]έτσι[/U] υποθέτω. Οκ, συμπαθητικοί είναι, και έξω που τους είδα σε ένα εστιατόριο με καμιά 50-70άρα κοινό αξιοπρεπέστατα στάθηκαν. Απλά οι συνθέσεις και το στυλ τους έχουν δεδομένο ταβάνι.

Οι χιλιομοντς με αρέσουν πολύ περισσότερο κι ας τους βάζουν 3 το μεσημέρι οι εχθροί της πατρίδος εμείς θα είμαστε εκεί να κουνάμε τη γαλανόλευκη.

εμεις θα τους εχουμε μαζι και τους Planet και τους Mods σε 2 βδομαδες Ουτρεχτη,αλλα το κοινο μαλλον θα ειναι φουλ Ελληνες.
Θα παμε να τα σπασουμε, κι ας τους λεει ο φιλος απο πανω ΜΕΤΡΙΟΥΣ.