DesertFest Athens - 07 & 08/10/2016

Λογικά θα κολλήσουν και τα “μεγάλα” ελληνικά ονόματα (μοδς. πλανετ, στόκερ). Εγώ θα έψηνα και τπτ Ufomammut (ναι ρε, πάλι), causa sui και γτ όχι και The Sword

Ωραία θα ήταν causa sui αλλά δύσκολα ξεκουνάνε από της Δανίες τους.

Το κακό είναι ότι εδώ και καιρό έχει μείνει μόνο ο Will Mecum, ο κιθαρίστας. Ο εκπληκτικός drummer Rob Oswald έχει αποχωρήσει εδώ και μερικά χρόνια, κράζοντας ουσιαστικά τον Will και ομοίως αποχώρησε πριν κάνα-δυο χρόνια και ο συμπαθέστατος μπασίστας τους Rich Mullins. Οπότε, άγνωστο το τι θα δούμε.

πόση αντίφαση σε ένα post :stuck_out_tongue: με αγάπη

έντιτ: ο δε Γκαρσία παίζει στο ΑΝ τον άλλο μήνα, απορώ πως τον ανακοίνωσαν από τώρα για το ντέζερτφεστ.

θελω bongripper .-

:papas:

Κατσε ρε μια φορα εχουν ερθει οι δυο που λεω, οι αλλοι πανω απο 2-3 αν δεν κανω λαθος.
Κι ειδικα ο Γκαρσια θα ρθει σ ενα μηνα οπως λες κι εσυ τι νοημα εχει να τον ξαναφερεις μετα

mars red sky, ναι, μία, samsara μάνι μάνι εγώ έχω δει τουλάχιστον 3 σε 4-5 χρόνια

οι Σαμσάρες δυστυχώς είναι πολύ πεσμένοι σαν τριάδα…

MRS παπάδες!!

μαλλον τους ειχα χασει τις προηγουμενες, ημουν μικρος ακομα :stuck_out_tongue:

btw ελπιζω να δω και τη μπαντα του don constantino στο φεστ :slight_smile:

Τρεις φορές οι Samsara. Την πρώτη στο εξάσκυλο και τις άλλες δύο στο Αν (εκ των οποίων η πρώτη ήταν και sold out).

χωρίς ιδιαίτερο λόγο, να διορθώσουμε αυτό κ να πούμε πως κ οι 3 συναυλίες των Samsara ήταν sold out

μάλλον γιατί το Μάιο θα παίξει ακουστικά κομμάτια από όλη την πορεία του ενώ στο desert θα παίξει κομμάτια από το solo δίσκο του

edit:

tbh, προτιμω να τον ακούω να παίζει Kyuss/vista chino/slo burn παρά τον solo δίσκο του.

μονοήμερα εισητήρια έχουν βγεί?

Δεν έχει βγει ακόμα πρόγραμμα, τι νόημα έχουν τα μονοήμερα εισιτήρια ρε;

εντάξει ρε μην κοντράρεις

Desertfest’s early bird tickets are sold out!!!

not much more to wait i think…