Deus Ex Machina - 19/9/2008 Λόφος Στρέφη

Χαμος.
Εμπειρη φαση.

Λοιπόν το playlist από όσο θυμάμαι, ήταν κάπως έτσι:

Scream
Lovesong
Streets On Fire
War
Greedy
Chase Me
Deus
Iraq N Roll
Execute
38 Χιλιοστά (Αδιέξοδο)
Μπασταρδοκρατία (Γενιά του Χάους)

και κάνα δυο ακόμα που μ διαφεύγουν. Ωραία πράγματα, πολύ πόγκο, στο execute θα μπορούσα να έχω γλυτώσει τα γυαλια μου άμα ήμουν πιο προσεκτικός, αλλά άμα βλέπεις τον τραγουδιστή να κάνει stagediving πορώνεσαι περισσότερο ρε γμτ. Όπως είπα, η πιο συγκινητική στιγμή ήταν όταν ανέβηκε ο Θεοχάρης - τραγουδιστής των ιστορικών Αδιέξοδο - και παίξανε το “38 χιλιοστά”. Στην συνέχεια σειρά είχε το all time classic “Μπασταρδοκρατία”, όπου η μπάντα είχε περιοριστεί στην γωνία της σκηνής καθώς όλοι είχανε ορμήσει πάνω και τραγουδάγανε. Μετά είχαμε γεμίσει σκόνη από πάνω μέχρι κάτω, μιλάμε όταν έκανα μπάνιο έβγαινε χώμα… συν μερικές μελανιές αλλά χαλάλι. Άξιζε και με το παραπάνω.

@ outlawtorn86: δίκιο έχεις για το κορδόνι ρε γμτ, αλλά που μυαλό… όσο για τον φίλο μου, είχατε πολύ πλάκα όταν ό ένας πέταγε στον άλλον ατάκες από το Φυλακές Ανηλίκων. χαχα!

Πείτε μου ότι άρχισε 11+. Είναι μια παρηγοριά.
Ξέρουμε πότε θα ξανακάνουν live ήηηηηηηηηη βλέπουμε; :Ρ

βασικά μετά τις 12 άρχισε… 12.30 ίσως. Δεν ήρθες ε? Απουσία:!:

:stuck_out_tongue:

Ε, εντάξει τότε. Δεν θα τα κατάφερνα στα σίγουρα δηλαδή. Κρίμας. Ο λαός κάτω των 18 ζητάει live κατά τις 9. Έστω 10!
Απορία: Είχαν κάνει στο ΑΝ στις 18/2 φέτος; :-k

Το Φεβρουάριο πάντως είχαν παίξει κάποια στιγμή στο αν αλλά δεν θυμάμαι ημερομηνία ακριβώς. Κοίτα ήταν και άλλα 2 γκρουπς πριν τους DXM, γενικά η συναυλία άρχισε κατά τις 10.30. Δεν πειράζει νεξτ τάιμ.

[SIZE=“3”]ΜΕΤΑ ΑΠΟ 22 ΧΡΟΝΙΑ Ο ΣΩΤΗΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΤΩΝ ΑΔΙΕΞΟΔΟ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΕ ΤΟ 38 ΧΙΛΙΟΣΤΑ…[/SIZE]

Αν είχε καλό φωτισμό θα βλέπατε γνωστους συμφορουμίτες να παθαίνουν απανωτά εγκεφαλικά, ειδικά όταν είμασταν αγκαλιά με τον Σωτήρη και τραγουδάγαμε! Βασικά για μένα ήταν μία από τις πιο έντονες συναυλιακές στιγμές που έχω ζήσει!

Μe too… Δεν εχω και πολλες βεβαια… Αλλα περα απο το διημερο τι αλλο να ζητησει κανεις να ολοκληρωθει σαν ανθρωπος???:stuck_out_tongue:

έκαναν στις 22/2 στο Αn αν θυμάμαι καλά.