Dexter

Ξέρει κανείς τι παίζει με αυτή τη σειρά?? μου είπανε καλά λόγια, αλλά θέλω κι αλλες γνώμες. την έχει δει κανείς???

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4197&highlight=dexter

Με τιμάτε παιδιά, δεύτερο θρεντ :smiley:

Μοντς μην το κλειδώσετε ούτε να το ενώσετε. Ο λαός μου δε χωρά σε ένα θρεντ.

Βιάζεσαι! Σύντομα όμως θα είσαι κλίκα και θα περνάει ο λόγος σου, μην ανησυχείς :stuck_out_tongue:

(τα ένωσα για να έχει περισσότερα ποστς το τόπικ με το όνομα σου :oops:)

Αααχχ ζω γι’ αυτή τη μέρα :oops:

Και σ’ ευχαριστώ που με σκέφτηκες :oops:

Προχθές έπεσαν στα χέρια μου και οι δύο σεζόν. 48 ώρες αργότερα μόλις τελείωσα την πρώτη. Η σειρά είναι εξαιρετική. Τέτοιο κόλλημα με σειρά είχα να φάω από τον πρώτο κύκλο του Prison Break. Στα μεγάλα πλεονεκτήματά της, η άρρωστη ατμόσφαιρα που επικρατεί, οι συνεχόμενες ανατροπές στο σενάριο, η αίσθηση δυνατού φιλμ νουάρ αλλά πάνω από όλα οι περίπλοκοι χαρακτήρες. Η Ντε Λα Κουέρτα και ο άλλος ο μαύρος μπάτσος καθώς και ο Μπατίστα με τον Κινέζο είναι χαρακτήρες που αν και δεύτεροι σαν ρόλοι ταυτίζεσαι μαζί τους. Όσοι δεν την έχετε δει σπεύσατε. Αξίζει! Από αύριο ξεκινάω και την δεύτερη.

πολύ καλή σειρά :). μετά την πρώτη σεζόν δεν περίμενα πως θα είχε να πει κάτι αλλά μου βούλωσαν το στοματάκι εν τέλει 8)

Θεϊλα ειναι ρε.
Αντε να αυξανομαστε οι Μπεη Χαρμπορ Μπουτσερ μανιακς.

Δωσεεεεεεε… τελειωνω τη 2η σεζον (ειμαιστο 8ο…)… πολυ καλη η σειρα. τα εχει ολα…

Η Λάιλα που παιζει στη 2η σεζον δεν ειναι απιστευτο γκομενάκι?? :smiley:

Βρωμοσκυλο ειναι βασικα,αλλα εχει κατι το γκαβλε πανω της.:Ρ

:ban:

η λάιλα είναι τρελό (επιδέχεται πολλές ερμηνείες) γκομενάκι :stuck_out_tongue:

για πολλά μπατσίδια πάντως (και αυτό επιδέχεται πολλές ερμηνείς :lol:)

Τελειωσα και το 2ο κύκλο, οποιος εχει πολυ καλυτερο τελος απ’οτι περιμενα. Η σειρά ειναι κορυφη και πολυ dark… Αξίζει να την δουν όλοι και οπως πολυ σωστα ειπε ο manson αναλογο κολλημα τρως μονο με το 1ο κυκλο του prison break.

Και εγώ τελείωσα την δεύτερη σεζόν. Η πρώτη ήταν πολύ ανώτερη κατ’εμέ.

ηταν ναι και γω ετσι πιστευω, η 2η εκανε κοιλια καποια στιγμη στη μεση αλλα προς το τελος εστρωσε παλι.

Σκατά, μπήκα να γράψω ότι ειν ωραίο γκομενάκι αλλά με πρόλαβαν. Πρέπει να τα βλέπω από την αρχή αυτά τα θρεντς.

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

απιστευτο ειναι…

Season 3, Episode 1: Episode #3.1
Original Air Date: 28 September 2008

:smiley:

τι λες? αυτα ειναι καλα νεα :!:

Και νόμιζα ότι ήταν για τα κινούμενα σχέδια με τον Dexter το παιδί θαύμα :lol: :offtopic: :stereo: