Die krupps στην αθηνα

μεγάλη μπάλα σήμερα.

οκ, φάγαμε δυο γκολάκια οφσάιντ από τα (βαριά) 200 άτομα προσέλευση και τα 2 ΕΝΤΛΩΣ άκυρα σαπόρτ (πιο αδιάφορα κι από ματς Χαραυγιακού-Δόξας Βύρωνα κυριακή μεσημέρι), αλλά ρε πούστημ, οι Die Krupps είναι ΑΡΧΟΝΤΕΣ!
Κάθε φορά που ακουγόταν ο (παραδόξως φυσικός) ήχος της λαμαρίνας, το αίμα πάγωνε. Σετλίστ ονειρικό (οκ, ήθελα και Iron Man, και Ich Bin Ein Auslander, αλλά μάλλον αυτό οφείλεται στο ότι είμαι γεροπαράξενος), ίδιο νομίζω με αυτό που είχε ποστάρει ο ΡεντΡαμ, οπότε ΧΑΜΟΣ ΣΤΟ ΙΣΙΩΜΑ!
Germaniac, Fatherland, To the Hilt, Black Beauty-White Heat, Metal Machine Music, Dawning of Doom (ποιοί Rammstein μωρέ? ώχου…) τα πάντα όλα, το’να τ’άλλο ξερωγώ.

Αντε να φέρει κάποιος (όχι ο Αλτεργκράου) τώρα και Skinny Puppy να την βγάλουμε να την παίζουμε!

ε τους έχασα εγώ, τέτοιο καθίκι είμαι.

Σωστότατος, αν και εκεί θα μιλάμε για 3 οn 3 (εσύ, ο forkboy κι εγώ?):stuck_out_tongue:
Ναι το σετλιστ ήταν σχεδόν ίδιο.
Τι να λέμε, μεγάλη συναυλία. Όντως η λαμαρίνα τα έσπαγε. Τι ήταν αυτό, θερμοσίφωνας?#-o
Τσίμπησα και μπλουζίτσα, το σχέδιο που χαν για σκηνικό.

όχι. Θα είναι και ο Τραγιάσκας με την ακολουθία του. :lol2::bow2::bow2:

Πολύ Μεγάλο live το χθεσινό, τι να λέμε τώρα. Αν είχε και περισσότερο κόσμο θα είχα στανταράκι για καλύτερο της χρονιάς.

Τι κάβλα είναι η λαμαρίνα γαμώτη μου! Ακόμη αντηχεί στα αυτιά μου!
Τώρα που το ξανασκέφτομαι, πόσο κρετίνος είμαι που δεν έχω δει live Einstuerzende Neubaten? ΠΟΣΟ?

Άιντε τώρα να περιμένουμε μέχρι τους ΝΙΝ.

Ε, όχι και πολύ. Οι Neubaten τώρα τελευταία το έχουνε ρίξει στο πολύ χαλαρό.
Προσωπικό σχήμα του Blixa κι έτσι. ¶κουσα κάποια και πήγε να με πάρει ο ύπνος! Καμία σχέση με τα κατσαρολικά.

Για Skinny Puppy δε συζητάω, θα κάνουμε μεταγραφή τον Αρνί για να τους αντιμετωπίσουμε.

Η μπλουζίτσα καλή φάση, αν και δεν πήρα τελικά. Περίμενα κάτι πιο… κάπως δεν ξέρω…
Α, και μεταξύ μας, ο κόσμος λίγο ψόφιος έτσι; Ειδικά στα πιο ηλεκτρονικά κομμάτια. Γίναμε Ευρώπη!

Δείτε τι χάσατε ρε.