Dio 6/6/2006 στην ριζούπολη

Θα πήγαινα στάνταρ άν ήταν μόνο για τον dio όμως τώρα δεν τα δίνω τόσα λεφτά!Περισσότερο δεν πάω γιατί είναι οι in flames στη μέση,αλλά τέσπα με τη φρίκη που έχουμε φάει όλοι με το RW,ποτέ δεν ξέρεις τί γίνεται!

Δηλαδή αν εσείς διοργανώνατε μια συναυλία με 3 ονόματα-εκ των οποίων τα 2 είναι αρκετά ηχηρά (άσχετα με το αν σας αρέσουν ή όχι) θα υπολογίζατε να βγάλετε στην αγορά την τιμή του εισητηρίου με βάση το ένα? Και τα έξοδα πώς θα καλύπτονταν?
Θα μου πείτε υπάρχει μεγάλη ανομοιογένεια στο ήχο των In Flames σε σύγκριση με του Dio αλλά έτσι τους ήρθε, έτσι συμφώνησαν, έτσι και γίνεται-όσοι μπορέσουν θα πάνε όσοι δεν μπορέσουν όχι. Αλλά από τη στιγμή που είναι ομάδα συγκροτημάτων δεν μπορεί να γίνει αλλιώς…
Καθόμαστε και συζητάμε τώρα αν το εισητήριο είναι ακριβό ή όχι? Με βάση ποιά κριτήρια? Για να δείτε το Dio? OK είναι…Αλλά αφού δεν παίζει μόνο ο Dio πώς ζητάτε ένα εισητήριο που να χρεώνει μόνο το Dio? Δηλαδή οι άλλοι θα ανέβουν στο stage για την ψυχή της μάνας τους? Για τα δεδομένα του και για αυτά που προσφέρει είναι μια χαρά, μην τρελαθούμε τώρα! Αφήστε που εδώ που ζούμε-μια χαρά μας κάνουν και οι In Flames και ο Dio.

Ζαλιστικα με τον ειρμο της σκεψης σου … Ι Λαβ Γιου !!!

Δεν λέμε να γίνουν τα άλλα συγκροτήματα καλοθελητές και σίγουρα και να θέλαμε αυτό δεν γίνεται,όμως κατά τη γνώμη μου θα μαζεύονταν πολύ περισσότερα άτομα αν έφερναν τον DIO μόνο του και το εισητήριο κοστίζε λιγότερο!

Sorry κιόλας αλλά ο Dio αν δεν κάνω λάθος έρχεται ανελλιπώς τα 3-4 τελευταία χρόνια…Το ότι δεν αρέσουν σε σας οι In Flames δεν πά’ να πει ότι δεν είναι συγκρότημα μεγέθους ούτε ότι δε θα μαζέψουν κόσμο…Μη λέμε κι ότι θέλουμε!

Δεν κάνεις λάθος!Δεν λέω ότι οι in flames δεν είναι συγκρότημα μεγέθους,φυσικά και είναι,απλά εμένα δεν μ’αρέσουν και το λέω συτό μόνο και μόνο επειδή έχω ακούσει από πολύ κόσμο ότι δυσανασχετεί να δώσει τόσα χρήματα για ναδει μόνο τον dio από τη στιγμη που δεν γουστάρουν in flames.Αυτό είναι όλο :!:

μα παντα ετσι δεν γινεται?

Όχι δεν γίνεται και πάντα έτσι!Αλλά και πάλι δεν πρέπει αυτό που γίνεται ν’αλλάξει κάποια στιγμή?

Κι εγώ αντίστοιχα έχω ακούσει πολύ κόσμο που ήθελε να πάει να δει τους In Flames-αυτό τώρα δηλαδή είναι επιχείρημα? Η ουσία είναι ότι γι’ αυτό που προσφέρουν τα χρήματα είναι μια χαρά…Δεν μπορώ να πω ότι το εισητήριο για Dio είναι ακριβό εφόσον δεν παίζει μόνο ο Dio-πώς να το κάνουμε τώρα?

+1

Bah - poly diaforetiko - einai sa na baleis nightwish me burzum - apeuthinontia sto idio koino ? TSOU ! den me halaei, gia dio tha paw - kai tha plhrwsw kana mprabo kana 20ari.
kai tha mpw.

eilikrina, as bgazane eishthrio - mono gia headliner :stuck_out_tongue: se kati toso - ksekarfwto.

Έτσι είναι!DIO-IN FLAMES είναι όπως και να το κάνουμε ξεκάρφωτα!Τέσπα όποιος γουστάρει πηγαίνει,όποιος δεν γουστάρει δεν πηγαίνει

Μα ποιός είπε το αντίθετο?? Ξεκάρφωτα είναι σίγουρα-εξ’αρχής αναρωτιόμαστε πώς αποφασίστηκε να παίξουν δύο τόσο διαφορετικά συγκροτήματα μαζί…Αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν θα κουβαληθεί αρκετός κόσμος γιατί προτιμάει να δει το καθένα από τα δύο ή και τα δύο μαζί στην καλύτερη των περιπτώσεων. Γνωρίζοντας το αυτό λοιπόν η διοργανώτρια έβγαλε την τιμή…Το παράλογο που είναι?

1 ticket - 1 pair of earplugs and 1 big brown @#Ses magazine bought !
the way in - the way to not suffer - the way to be kept entertained :stuck_out_tongue:

ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ…ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ…

κτ για προπωληση ρε παιδια 3ερετε???

Propwlisi gia to X-Fest ginetai sta Metropolis kai sta Village(etsi leei stin afisa).Gia Thessaloniki den akoustike tpt akoma,alla mallon tha exei sta metropolis kai sto ticket house

ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΣΤΟ SITE SITE TOY DIO ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΡΙΜΕΝΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ
6/10/2006 Lichtenvoord, Holland Arrow Festival
Queensrÿche, Ray Davies, Def Leppard, Roger Waters, and more!

ΠΟΙΟΣ ΨΗΝΕΤΑΙ;

HI there

xerei kaneis kami pliroforia ektos apto episimo site toy dio gia tin emfanisi tou dio sti salonika stin moni lazaristwn?

popo re p**sti mou ti ksenera ine afti me to rock wave…den erxete tipota kalo re gamoto fetos(ektos apo depeche mode)…exw arxisei na to skeftome na pao ston dio ktl giati tha mas meinoun ta lefta sto telos :lol: :lol:

exw skasei idi 60e gia stones kai 50 gia waters…