Dio 6/6/2006 στην ριζούπολη

60Ε για τους stones???πως γίνεται αυτό???

Ρε παίδες, αν γνωρίζει κάποιος…

Είχα κάνει post οτι ο Dio θα παίξει και στη Θεσσαλονίκη αφού βέβαια το είχα καρατσεκάρει στο official site του group.
Κλείνω λοιπόν κι εγώ αεροπορικά (όπως και άλλοι το ιδιο τρελοί με μένα) και μετά απο 2 μέρες βλέπω οτι η ημερομηνία πλεόν απο το official site έχει κάνει φτερά! :evil:

Ξέρει κανείς κάτι? Κλαίμε τα αεροπορικά εμείς, ας μην τα κλάψουν και άλλοι φίλοι…

τεταρτη αρχιζει η προπωληση!!

Starfall μεχρι και προχτες που το κοιταξα η ημερομηνια ηταν ακομα καταχωρημενη,αλλα σημερα εχει πραγματι σβηστει…!!Δεν ξερω τι συμβαινει και δεν ειχε ακουστει και ποια εταιρεια διοργανωνει το live για να παρουμε τηλ να ρωτησουμε…Θα περιμενουμε και θα δουμε,ισως να εγινε καποιο λαθος…

Παίζει να είμαι και ο μόνος που θα πάει πιο πολύ για Trivium…

ΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! (Μην τα λες και παραέξω αυτά… :lol: )

Μαγκία σου και καλα θα κάνεισ φιλτατε…

τι σκατα γινεται με τα εισητηρια?χτες πηγα τσαμπα μετροπολις,σημερα πηρα αλλα τπτ…

Η αναμονή τελείωσε! Τα εισητήρια επιτέλους κυκλοφόρησαν!

I’LL SEE U THERE, SOMEWHERE IN HEEEEELLLLLL!

05003

Ironboy μ’ έφαγες! 5005! :wink:

Αντε λοιπόν γερά και καλή μας διασκέδαση!

ωχ?πρπει να ηρ8ες αμεσως μετα απο εμενα!εχω και το 5004 που ειναι του αδερφου μου,τι ωρα πηγες?

Φίλε Iron γράψε λάθος! Απο κεκτημένη έγραψα 5005 αλλά έχω το 3005! :oops:

Λίγη σημασία έχει αυτό άλλωστε!

Αναμένω τώρα να δώ τα set list των group στις εμφανίσεις τους πρίν τη Ριζούπολη…

δν πειραζει!
προβλεπω-ελπιζω:
take this life
crawl through knives
reflect the storm
only for the weak
the quite place
our infinite struggle
my sweet shadow
jontun
artifacts of the black rain
behind space
trigger
bullet ride
moonshield
colony

Ironboy oi In Flames den einai headliners…Opote logika den tha paiksoun panw apo 1 wra,ara ypologize 7-8 tragoudia apo aftous.Kai mallon ta misa tha einai apo to kainourio tous

O headliner paizei peripou 22-23 tragoudia eite einai s periodeia eite paizei se fest!oi in flames,oses fores k an exoun pai3ei s fest t teleutaia 3 xronia k p dn einai headliners paizoun gurw sta 12-14 kommatia!panta!ara,dn nomizw pws kanei la8os o iron…ap’oti ema8a,oi in flames 8 pai3oun 1 wra k 20’…AUTA EINAI!!!OLOI RIZOUPOLH MAGES!!!IN FLAMES WE TRUST!!!8 T SPASOUN!!!MONO AUTO EXW N PW…

A!k gia setlist provlepw

1.take this life
2.oftw
3.trigger
4.cc
5.come clarity
6.crawl through knives
7.leeches
8.tqp
9.mss
10.moonshield
11.episode 666
12.touch of red
13.bullet ride h pinball map
14.system

ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΗ PLAYLIST TOY DIO…;ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΝΑ STARGAZER…;

Μακάρι ρε συ Turin! Πάντως και ολόκληρο το HOLY DIVER να παίξει όπως πριν λίγους μήνες, δε νομίζω να χαλάσει κανένα.

Εκει που θα φλεγόταν η Ριζούπολη θα ήταν υπό τους ήχους των DIE YOUNG και KILL THE KING αλλά δεν το βλέπω … :frowning:

Εκτός των παραπάνω θα θελα να ακούσω ξανά το GATES…τι ερμηνεία περσυ…

Και να σας πω, που είπαμε ότι αγοράζουμε εισητήρια? Μόνο στο κεντρικό Metropolis?