Disfear μαζι με Doomriders

Άρχισα να ψάχνω για τους Disfear, για να είμαι ειλικρινής, λόγω του Tomas Lindberg. Τελικά δε το μετάνιωσα. Το τελευταίο τους είναι δισκάρα. Και το Every Slaughter επίσης πολύ καλό και άλλα που δε θυμαμαι τους τίτλους αυτη τη στιγμή.:smiley:
Κρίμα που είναι στο Αn η συναυλία. Χάθηκε να είναι στο Gagarin?:frowning:

Το An λεει για τετοια core events, αρκει να μη κοπουν υπεραριθμα εισιτηρια. Κρινοντας ομως απο Isis, οτι και αν τυχει, δε νομιζω να χουμε προβλημα.

By the way, σε περιπτωση που πετυχετε ενα τυπο να κουβαλα μια τσαντα, εγω θα ειμαι. :lol:

Edit: Κι επειδη βλεπω πως το πρηξιμο που φαγατε απεδωσε, :lol: οριστε το review του τελευταιου δισκου για οποιον τυχον ενδιαφερεται: http://www.rocking.gr/review1768.php

Και οι Great Deceiver που επισης συμμετεχει ο “Tompa” δε μαζεψαν πανω απο 200 ατομα,οποτε δε θα εκπλαγω αμα συμβει και τωρα το ιδιο.

Φιλτατε Angmar καλα που μου το ειπες να μη κουβαλαω τη δικια μου τσαντα(μονο εγω θα κανω αυτη τη δουλεια δηλαδη?).:smiley:

ε δε χρειαστηκε και πολύ “πρήξιμο” :stuck_out_tongue:
Τα λέει ωραία ο κυρ-Τόμας:) Εκρηκτικός δίσκος!! ω ναι, Get it off:thumbup: (ωχ, αμάν…μου κόλλησε :-s)

Ρε, νταξει γαμάει ο τελευταίος δίσκος, αλλά ακούστε και τα παλιά τους. Ειδικά αυτό το Everyday Slaughter είναι δισκάρα! Kαι τα Solu scars και a brutal sight of war αξίζουν πολλές ακροάσεις βέβαια.

Συμφωνώ για το Everyday Slaughter, το έγραψα πιο πάνω :slight_smile:
Τα άλλα δυο δεν τα έχω βρει ακόμα, δυστυχώς :frowning:

Ωχ,κι εσενα?ακριβως το ιδιο επαθα κι εγω οταν το ακουσα.

και γω το ιδιο επαθα :lol:

ποιοι θα ναι απο το φλορουμ?

Κατά 99%.

count me in8)

Κατά πάσα πιθανότητα, θα έρθω:D

θα πρέπει να τρέχω Rhythm Records για το εισιτηριο γμτ…θα αγχωθώ αν το πάρω τελευταία στιγμή:(:-s

Mεσα κι εγω.

Παρτε και το ποστεράκι της περιοδείας… :slight_smile:

μπορω να αγορασω εισητηριο απο το ΑΝ τη μερα της συναυλιας?

Ναι ρε. Και γω μέσα μάγκες! Δεν χάνονται αυτά!

Το πήρα το τικέτο για να ξεμπερδευω. :slight_smile:
Καλή μας διασκέδαση:p

Καλώς εχόντων των πραγμάτων θα έρθω και εγώ να τιμήσω. Ελπίζω να φέρουν και merchandise τα συγκροτήματα…

Μολις γυρισα κι εχω να πω τα καλυτερα.Τοσο οι Doomriders οσο και οι Disfear παιξαν γαμω(ειδικα οι Doomriders δε παιζοντουσαν).Παντα τετοια.

Τιμιο live!!!

Οι Σαλονικεις Greet The Dead ωραιοι. Δυνατο ατου ο drummer. Πολυ στατικοτητα ομως και κριμα επειδη μουσικα το χουν. Μου θυμισαν και τη νοοτροπια των Fall Of Efrafa σε σημεια, αυτο το crust meets μεταλλικό-post στυλακι.

Dead Vows: custoκόρια του κερατά. Λυσσασμενοι και τσιτα στη σκηνη, σιγουρα δεν αφησαν κανεναν παραπομενενο. Με επεισαν να τους τσεκαρω.

Doomriders: Πιστευα πως δε θα μαι αντικειμενικος, αλλα αντικειμενικα ΣΚΙΣΑΝΕ. Πιτ με γύρο στην αρενα κι ο κόσμος να αρχιζει απο νωρις το crowdsurfing. Απ οτι φανηκε αρκετος κοσμος ηρθε και γι αυτους. Μπομπα εμφανιση, τους ευχαριστουμε.

Disfear: Νταξ, της πορνης. Σπανια βλεπεις τοσα ιπταμενα κορμια. Ο Τομας θεουλης, σε πολλες φασεις διαφοροι γνωστοι - αγνωστοι ειτε ανεβαιναν και τραγουδουσαν μαζι του κάποιους στιχους πρωτου φουνταρουν στο κοινο, ειτε ο ίδιος έγινε μικρόφωνο σε καιρια σημεια. Προσωπικα αγαπημενη στιγμη το Testament, το γιατι το αφηνω για οσους ησαν εκει.

Αρχοντηλίκι!

Ο Lindberg είναι υπερθεάρας, είναι ο Τσακ Νόρις του μέταλ. Τέλος.

Ο Uffe με στεναχώρησε, γιατί κατάλαβα πόσο πολύ λείπει απ’τους Entombed.
Τόσο low και τόσο τιτάνιος ταυτόχρονα! Όπως είπα και στον nihilist, αυτός είναι ο Tony Iommi του ακραίου ήχου!

κατά τα λοιπά, το πιτ ήταν ΑΠΛΗΣΙΑΣΤΟ (πολύ ξύλο λέμε!), ο ήχος χυμαδιό όπως πρέπει, ενώ πρέπει να πούμε και ένα μεγάλο μπράβο στις πολλές αξιολάτρευτες κοπελιές που παρεβρέθηκαν και ομόρφυναν περισσότερο ένα έτσι κι αλλιώς γαμάτο λάιβ. 8)8)