Disfear μαζι με Doomriders

Από μένα θα τα διαβάσετε και επισήμως αλλά να πω λιτά ότι το λαιβ ήταν απίθανο. Οι από πάνω με κάλυψαν πληρως. Επιστρέφω με φωτορεπορτάζ…

Οι θεούληδες…



Εγώ και ο Tompa


άλλος ένας φίλτατος συντάκτης και ο Tompa

ρε ίδιος ειν ο άλλος και στις 2 πιξ. σαν χαρτονένιο ομοίωμα για να βγάζουν φώτος οι φανς :stuck_out_tongue:

Μα… ομοίωμα ήταν!

Το ξερα

Ήρθες εσύ τελικά?

Μη στα πολυλογώ, μου τα πρηξε ο πατέρας μου χωρίς λόγο (και καλά ότι είναι εξάρχεια και δεν μπορώ να γυρνάω μόνος μου), και σήμερα για να τους κάνω ένα δωράκι βούτηξα σαράντα ευρώ και πήγα κι έκανα κι άλλη τρύπα :stuck_out_tongue:

Πολύ στενοχώρια βέβαια, το περίμενα πώς και πώς αλλά έκανα μαλακία που τους το πα την ίδια μέρα

Μουαχαχαχα! εσύ έχασες. Ας τον έπαιρνες μαζί να σε προσέχει! :stuck_out_tongue:

Μπα, εγώ απλά πιστεύω ότι βαριόταν να πηγαινοέρχεται στα Εξάρχεια για να με πάει και να με φέρει ;p.

Η μάνα μου το πρότεινε κιόλας αυτό (η οποία ήθελε να πάω) και αυτός έκανε την πάπια :stuck_out_tongue:

Μετρησε το λαηβ.
ΤΟΤΑΛΙΤΑΡΙΑΝ ΚΟΝΤΡΟΛ. Ρε.

Ρε Βεντερ, ποσο χρονω εισαι;

Τo χτεσινό live τα έσπασε! Και τα τέσσερα συγκροτηματα παίξανε με απίστευτη όρεξη και αποζημιωσαν όλους όσους ήμαστε εκει.Ο Lindberg είναι αρχηγός, θεούλης από τους λίγους. Με την ενεργεια του φωταγωγεί και ολοκληρη πόλη που λένε :stuck_out_tongue: Τιμή μας να τον έχουμε δει στην Ελλαδα και με Disfear και με At The Gates σε τόσο σύντομο χρονικό διαστημα κιόλας.
Οι Doomriders ήταν εξαιρετικοί. Έχει δίκιο ο Angmar. (btw, Ανγκμαρ τραγουδησες κι εσυ στο μικρόφωνο ε? :-kκαλά το πήγες.:):p)

Παιδιά ακόμα νομίζω πως νιώθω τα μούσια του Tomas στη φάτσα μου.

Τι να λέμε, τρομερό λάηβ!

Πήρε κανείς το Disfear/Doomriders split 7" απ’το merch; Aν δεν κάνω λάθος το συγκεκριμένο θα πωλούνταν μόνο σ’αυτή την περιοδεία. Φωτό plz!

Είχε τελειώσει.

Και μετα βριζαμε.

Βλεπω ολοι μ’αυτον τον καημο φυγαμε.

Έχει κανεις σετλιστ;

Ρε παίζει να ήταν το λαηβ της χρονιάς ε.

Οπα οπα. At the Gates?

GRIEF PEEEEEEEE!!!

Καποιος εδω μεσα ειναι πορωμενος.