Dishammer. (αντρικια πραγματα)

[CENTER][SIZE=“5”]DISHAMMER[/SIZE]

Ή αλλιώς, σαταναδες, μαγεια, γυναικες, σεξ, γκαζια, αλκοολ, θανατος…

Αναθεματισμενο θρασο/κραστο/μπλακο/πανκ, αλλα πάνω απ’ όλα ροκ ν ρολ διαολε. Αλητεία στο κοκκινο του ανθρωπινο αιματος, κι αμα λαχει οποιουδηποτε γιδιου, κατσικας κλπ. Oπως ολοι εχουν πει η ιδανικη μειξη hellhammer / discharge / motorhead. Πολλοι από το φόρουμ ήδη έχουμε λατρέψει τα 2 άλμπουμ των ισπανών, αλλά πιστεύω ότι χρειάζονται δικό τους θρεντ οι τύποι. Ηδη έχουν αποκτήσει βαμμένους (μαυρα) φαν, μεταξυ αυτών κι εγώ.

Vintage Addiction (2008 )



Under The Sign Of The D-Beat Mark (2010)



http://www.youtube.com/watch?v=wVP9DdMlsko

Λατρεψτε ή αλλιως εγκαταλείψτε τη μαχη με τη ζωη.
Παραδοθειτε στις φλογες της κολασης.[/CENTER]

YEAH DISHAMMER FTW. πανε ομως…

ΜΟΝΟ ΑΛΗΤΕΙΑ . ΤΕΛΟΣ.

Αυτούς τους ανακάλυψα πριν 2 μήνες και είναι τοσο ΓΚΑΥΛΑ που δεν ξέρω τι άλλο να πω. Απλά ρε παιδί μου, αν σου αρέσει η αλητεία και η βρωμιά στο rock n roll και δεν σου κάνουν έστω ένα κλικ, τότε παράτα τα και πάνε πλέξε. Α, επίσης να πω ότι το Werewolves On Wheels είναι ο πιό badass τίτλος κομματιού στην ιστορία της μουσικής.

βασικα είναι τίτλος ταινίας αλλα και πάλι

αλητεια, σαπίλα, νοσηρότητα, ΣΕΞ!!!

[I](και δεν είναι μόνο η μουσική τους που γαμάει…αλλά ΚΑΙ τα εξώφυλλα!! Τι να πρωτοπούμε…)[/I]

βασικά η κακία που ανεπειτηδευτα βγαινει απο τη μουσικη και την αισθητικη της μπαντας, κανει για πλακα, κοριτσακια οποιαδηποτε μετσαλ μπαντα προσπαθει με φρου φρου κι αρωματα να μας τρομαξει, οπως κι οποιαδηποτε ματσο-εχω μεγαλα αρχιδια- hardcore μπαντα παει για το ιδιο.

Τι είπες τώρα…πρέπει να την δω αυτήν την ταινία…

Αυτη η μπαντα φιλτατοι ειναι μια σωστη μπαντα.
Με το ροκ της,το ρολ της,το μπλακ της,την αλητεια
τα παντα ολα.

Τραγόμουσα, σάτυροι, όρθιες π**τσες, βυζγιά.
Αυτά που λέτε κύριοι…

διαλύθηκαν?

ετσι ακουγεται. Ουτως η αλλως προτζεκτ ήταν. Ισως να αραξουν και σε καποια φάση να βγάλουν κατι