ΓΕΙΑΑΑΑ (diskovolos)

γεια και χαρά σε όλους ! χρόνια πολλά μέρες π είναι .
αν και γράφω εδώ κ κάποιο καιρό στο φόρουμ , νομίζω πως είναι η κατάλληλη στιγμή για να συστηθούμε καλύτερα , μιας κ ξέρετε ήδη μερικά πράγματα για μένα.

Ακούω rock (late 60’s-70’s), heavy metal(80’ς), καμιά παουεριά-επικιά που κ που ,hard rock, blues & NWOBHM (φανατικά τον τελευταίο καιρό.:p).
μερικά από τα συγκροτήματα που μ αρέσουν : Tokyo Blade, Iron Maiden, Motörhead, Omen, Joe Bonamassa, Tygers of Pan Tang, Saxon, Stevie Ray Vaughan and Double Trouble, Bitches Sin, Angel Witch, Blue Öyster Cult, Scorpions, Rory Gallagher, AC/DC, ZZ Top, Black Sabbath, Johnny Winter, Lynyrd Skynyrd, Grim Reaper, Cloven Hoof, Rush, Thin Lizzy, Jeff Beck, Kansas, Witchfynde, Rainbow, Warlock, Kenny Wayne Shepherd Band, Diamond Head, Deep Purple, Stevie Ray Vaughan, Strikelight, UFO, Crimson Glory, Running Wild, Slauter Xstroyes, Storrmbringer, Battleroar, Gary Moore, Blackfoot, The Jimi Hendrix Experience, Medieval Steel, Molly Hatchet, Dio, Doomsword, Jimmie Vaughan, Ted Nugent, Exciter, Grand Funk Railroad, Judas Priest.

αυτάαααααααα

:anyone:

Λάθος τάιμινγκ.
Σήμερα έκανε τόπικ και γυναίκα, οπότε άπατο θα πάει το δικό σου. :stuck_out_tongue:

Τεσπά, δεν έχει νόημα να σε καλοσορίσουμε, ήδη το τόπικ σου για τα μεγαθήρια έχει μπει στο Πάνθεον. 8)

Τώρα βρήκες κι σύ να κάνεις την παρουσίαση σου ; [-X

Καλώς όρισες λοιπόν, πόσο χρονων είσαι ;

ναι λάθος τάιμινγκ :smiley: . απλά πιο πριν δν ήξερα τι παίζεται στο φόρουμ γενικά και ήμουν λίγο πιο διστακτικός στις κινήσεις μου .
και εκτός αυτού τώρα είναι π βαριέμαι κ έχω χρόνο να αφιερώσω …:stuck_out_tongue:

19 , btw

Ας μιλησει ενα εμπειρο μελος τωρα,:stuck_out_tongue:
Καλως ηρθες!

ενθουσιάζομαι από την άμεση απόκριση των παλιότερων μελών του φόρουμ ! ο πληθωρικός αριθμός των ποστ σας μόνο δέος με γεμίζει . εύχομαι να φανώ αντάξιος του ανεβασμένου επιπέδου τους παρόντος ιστοτόπου .


:lol::lol:
:papas:

Ξερεις, εμεις τα παλιοτερα μελη, τα εμπειρα, τα εθισμενα, νιωθουμε ομορφα καλωσοριζοντας και βοηθωντας νεα μελη. Αχ αυτο το συναισθημα!!
Ολο πιανω τον εαυτο μου να χαζευει τον μεγαλο αυτο, αριθμο των ποστ μου.

:p:p:p

Για δες αυτό τον αριθμό τώρα 8)

Δες εδω τον επιδειξια.:stuck_out_tongue:

Aυτο ειναι καθαρα προσπαθεια προσηλυτισμου του καινουριου μελους στο hardcore spam.

Το κανεις να ακουγεται σαν κατι κακο.:stuck_out_tongue: Το σπαμ ειναι, ειναι…ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Εχετε και εδω αθετησεις; Να ξερω…

Εδω τους λεμε ποντους:lol::lol::lol::lol:

Πφφφ, καηκα:p
Ειχα ερθει με αγριες διαθεσεις αλλα τωρα…
Θα πιασω φιλιες με τον διαχειριστη.:stuck_out_tongue:

Το moderating εδω θα μπορουσε να χαρακτηριστε εως και “καθυστερημενο” αλλα αμα τα γραφεις ωραιοποιημενα συνηθως τη γλιτωνεις.Dont worry…

Ε αυτο ειναι μια ανακουφιση.:stuck_out_tongue:
Ευχαριστω!

βασικα οσο ηλιθιο σπαμ και αν κανεις στο οφτοπικ δεν θα σε πειραξει κανεις, μη φοβασαι

Γυναικειο μυαλο = the seed of destruction!

Αλλα δεν το ξαναλεω γιατι θα αρχισω να γινομαι γραφικος…

αν όμως ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ να κάνεις σπαμ στα μουσικά…

Γεια σου.

Αυτό. Τόσοι την έχουν γλιτώσει, μεταξύ αυτών κι εγώ :lol: