Disturbed @Release Athens Festival 30/6/2019

Έχω πει πιο πάνω ότι δεν θα πάω, οπότε δεν παρακολουθώ πολύ τα δρώμενα και είχα ξεχάσει ότι έχει αλλάξει χώρο.

Το ξέρω ότι μιλάμε για διαφορετικές εταιρίες. Θεωρητική ήταν η απάντηση μου στην παρατήρηση του φίλου γιατί να μην βάλουν Anthrax στους Slayer και 3 Days Grace στους Disturbed.

Ούτως ή άλλως δεν υπάρχει περίπτωση να έρθουν oι 3DG. To τόνισα και πιο πάνω αυτό. Η κουβέντα ήταν σε μια υποθετική βάση.

Προστεθηκαν SiXforNine, Need και Breath Αfter Coma

1 Like

tres απελπιστίκ.

Πάει για ακύρωση η μεταφορά λόγο εκλογών???

αν γίνουν 30 ναι…

Μαλακα Τσίπρα μια δουλειά σωστή δεν μπορείς να κάνεις γτχσ. Ελπίζω να πάνε για 7/7 οι εκλογές.

Υπαρχει νομος; Γτ στο ρηληζ κανουν πλακα με το γεγονος. Μηπως απλα δεν γνωριζουν;

Σημασία έχει ότι η συναυλία των MΑΝΟWAR θα γίνει κανονικά :stuck_out_tongue:

6 Likes

Νταξει μάγκες 7 Ιουλίου θα γίνουν οι εκλογές. Μην αγχώνεστε όσοι θα πάτε λογικά θα γίνει κανονικά το live.

2 Likes

Ο Roger Waters είναι ναζί σύμφωνα με τον τραγουδιστή αυτής της αστείας μπάντας. Καλά να περάσετε όσοι πάτε να τους δείτε,

4 Likes

Ψάχνεσαι γλυκούλη μου, καλά θα περάσουμε, ευχαριστούμε…

Μια χαρά τα είπε ο Drainman και σε όποιον δεν αρέσει ξύδι. Ο Waters έχει γίνει το λιγότερο γραφικός.

1 Like

Αν βγαλεις την ατυχη χρηση της λεξης ναζι δεν ειπε κατι ακραιο. Ειδικα αν σκεφτεις οτι ειναι κ εβραικης καταγωγης

Χαίρομαι που βλέπω ανθρώπους να συμφωνούν μαζί του και μάλιστα χαρακτηρίζοντας τον Waters γραφικό.

1 Like

ΝΑΖΙ ΤΟΥ ? o Waters τα κανει λιγο τσουρέκια με τον ακιβισμό, αλλά έχει κερδισμένο το σεβασμο. Ο Drainman παλί όχι.

Προφανώς το έγραψα ειρωνικά…

Tο ιδιο λες ουσιαστικα με τον Draiman, οποτε αυτα τα περι σεβασμου τι σημασια εχουν;

Ξέρουμε ποσό θα παίξουν οι anthrax ?

Αν ενδιαφέρεται κάποιος πουλάω εισιτήριο στα 30 ευρώ επειδή τελικά δεν θα καταφέρω να πάω :frowning:

Σου χω στειλει πμ