Disturbed @Release Athens Festival 30/6/2019

Προσοχή μην τυχόν γαμήσει το λάιβ και δεν ποστάρει εδώ μετά ο fulcizombie

3 Likes

Οι Anthrax θα είναι καλοί και θα το σώσουν.

1 Like

αν ειναι να παιξουν το Bring the noise φυσικα και θα το σωσουν

1 Like

Άρειος Πάγος.

1 Like

Ότι και να παίξουν από τους Disturbed θα είναι πολύ καλύτεροι όποτε ναι και το bring the noise.

φαινεται και απο το billing αυτο (δεν εννοω του Release)

Και ο Justin Bieber πουλάει περισσότερο ,ΚΟΙΤΑ μην και δεν τρέξετε άμα τον φέρουν στην Ελλάδα. Τέλος πάντων Κυριακή κοντή γιορτή, άντε να δούμε και αυτοί τι κόσμο θα μαζέψουν γιατί και για άλλους ακούγαμε ηρωικά και τελικά …δεν, πέντε χιλιάρικα με το ζόρι. Πάντως από τα clubs των 1000-3000 που παίζουν στην υπόλοιπη Ευρώπη ίσως μαζέψουν κάτι τις παραπάνω (δεν είναι και σίγουρο).

Τον τελευταίο μήνα τουλάχιστον παίζουν σε πολύ μεγαλύτερους χώρους από αυτούς που λες, στην Ευρώπη. Υποθέτω στην Αμερική παίζουν σε μεγαλύτερους. Ψάξου.

Anthrax για μένα το 2010 ήταν η καλύτερη μπάντα μετά τους Metallica από θέμα απόδοσης και καύλας.

7 Likes

Ρε σαντου με το 69 γιατί χωρίσατε?

άλλαξα σπίτι :stuck_out_tongue:

2 Likes

Στεναχωριεμαι με κάτι τέτοια :sweat:

2 Likes

και στη Ρώμη πριν τους Μεηντεν ήταν φοβεροί btw

2 Likes

Προχώρα τη ζωή σου κι εγώ αυτό έκανα.

@Rebel το κακό είναι ότι παίζουν λίγο από ότι βλέπω

1 Like

Θα φτάσει η ώρα να βάλω Les χωρίς το AnTz, αλλά ακόμα είναι νωρίς… :sob:

1 Like

καλα η συγκριση Bieber Με αυτα που δεν σου αρεσουν γαμει.

Ειναι το attendance τελικα κατι που αξιζει να μετρηθει ή οχι ;

και ο Bieber κατι θα κανει καλα για να μαζευει αρκετο κοσμο . Κανει παγκοσμια περιοδεια ; Έχει καριερα 25 χρόνων ;

Άποψη μου, αλλά στα παπαρια μας το attendance ξύλο να πέφτω(ει) (πέσει) (εγώ πάντως πέσει) και όλα καλα

ελα sick of it all το βραδυ τοτε… αλλα αυτοι παιζουν Hardcore.

Δεν κάνω πια τέτοιες αλητείες, είμαι νοικοκύρης άνθρωπος

4 Likes

την εχω την απορία χρόνια πως στο διάολο το φτιάχνεις αυτό . να βάλω ένα “χατζημεταλλας” σαν λεζάντα κι εγώ ρε αδερφέ…

Όχι . Αλλά σε σύγκριση με τι ;; Με την ποιότητα ;;; Με την εμπορική αξία και την λαοφιλία ;;;

Στο 1ο όχι στο 2ο ναι π.χ.

Ούτε γω ξέρω, να βγει επιτέλους ένας υπεύθυνος…

2 Likes