Disturbed @Release Athens Festival 30/6/2019

εμενα ρωτας ; αλλος εκανε την συγκριση για να “μειωσει” ενα ειδος - μια μπαντα whatever

1 Like

α δεν παρακολουθώ προσεκτικά :grin:

1 Like

Φίλε μου η σύγκριση σου με Biber τουλάχιστον αστεια. Επίσης εγώ σε αντίθεση με σένα έτσι και ρθει κάποια μέρα εδώ απλά θα αγνοήσω το live

2 Likes

Και γαμώ τα φόρουμ, ωραίος τρόπος να γαμηθεί άλλο ένα νήμα. Mods, καληνύχτα ε; Μην ξεχνιόμαστε κιόλας.

4 Likes

Κάτσε λίγο να γράψω κάτι για maiden τώρα που προλαβαίνω

3 Likes

έχεις ακούσει κάτι για Μεηντεν ;;;

3 Likes

Τι ακριβώς θα έπρεπε να κάνουν οι μοντς, να σβήσουν ποστς ή να ρίξουν μπαν ας πούμε;

Τι πιο λογικό σε ένα φόρουμ; Άλλα ξέχασα, εδώ είμαστε μόνο τρου φόρουμ, δεν έχουμε κανόνες. Σαν το fight club ένα πράγμα.

2 Likes

ώπα , δλδ δεν κάνει να μιλάμε για το φορουμ παραέξω ;;; Shit …

Edit : Δεν ειρωνεύομαι , απλά δεν θεωρώ και τόσο κακό το σπαμάρισμα

Το “πιο λογικό” σε ένα φόρουμ είναι το σβήσιμο των ποστς και τα μπανς;

Οταν ο αλλος μπαινει με μοναδικο σκοπο το πουτανιασμα ναι.

Flame baiting το λεγαμε στις μερες μας, ετρωγες το μπανακι σου και το φορουμ συνεχιζε την λειτουργεια του ομορφα και ωραια.

3 Likes

Για το συγκεκριμένο θρεντ είναι όλες οι απορίες μου, μπήκε κανείς με μοναδικό σκοπό το πουτάνιασμα και άρχισαν τα “πάλι κοιμούνται οι μοντς”; Στο θρεντ των μετάλλικα οι άλλοι έδιναν ραντεβού για ξύλο και όλα καλά, εδώ τώρα τι έγινε δηλαδή

Το “πιο λογικό” είναι να υπάρχουν κανόνες. Για όλους. Και όλα τα νήματα. Στην ουσία συμφωνείς μαζί μου (αφού παραδέχεσαι ότι ΚΑΙ στο νήμα των Μετάλικα γίνεται χαμούλης - δεν έχω μπει για να ξέρω και δεν θέλω να μπω): δεν υπάρχουν κανόνες, γίνεται της τάνας. Παντού στο φόρουμ. Αν υπάρχουν κανόνες, όλοι μαζεύονται.

Δεν αναφέρθηκα σε αυτό το νήμα συγκεκριμένα, αλλά για όλο το φόρουμ. Αν γίνεται της τάνας και σε άλλο νήμα, mods χρειάζονται κι εκεί. Αντ’ αυτού, μου λες ότι αφού έχουμε ντράβαλα αλλού, δεν γαμιέται, ας γίνεται κι εδώ. Εγώ προτείνω να μου πεις που έχεις παρκάρει το αμάξι σου, να το κάνω καλοκαιρινό και να μην σε πειράξει καθόλου, αφού δεν χρειάζονται κανόνες ξέρωγω. Αλλα νταξ, μπορούμε να τα βρούμε με ένα ραντεβού για ξύλο. Τι λες; Λογικό;

Τεσπά, δεν έχει σημασία τι λέω και τι λες. Mods δεν υπάρχουν, το φόρουμ στον αυτόματο, αύριο θα βρίζουμε τις μάνες μας αλλά εντάξει, δεν χρειάζονται κανόνες. Είμαστε κι εμείς σαν τις αγορές: θα αυτορυθμιστούμε.

1 Like

Δεν έχω πρόβλημα με το σπαμ. Με τα τρολ έχω. Και δεν με νοιάζει αν ειρωνεύεσαι, ραντεβού για ξύλο αφού δεν έχουμε mods. Οι τρου έτσι λύνουν τις διαφορές τους.

1 Like

ασε γιατί κιότεψαν χθες στο release :grin:

1 Like

Μα καλά, είσαι χαζούλης; Είχε 1000 mods εκεί, ποιος να τολμήσει.

6 Likes

εσύ είπες / απέδειξες ότι έχεις πάνω από ένα ακκαουντ κι ας το έσβησες το ποστ

και ξύλο δεν έπεσε και τα μαρτυράτε

1 Like

:rofl::joy:

Μλκ, τι γίνεται εδώ μέσα; Ο άλλος γράφει ότι άρχισε το σπαμ και ψάχνω να βρω σε ποιο ποστ αναφέρεται. Μετά σβήνει το ποστ κι εγώ χάνω τη μπάλα, αφού νιώθω ότι είμαι θύμα στο Split και δεν ξέρω με ποιον μιλάω. Πόσους λογαριασμούς έχει ένα τρου μέλος σε αυτό το φόρουμ; Πρέπει να έχουμε έναν διαφορετικό λογαριασμό για συμμετοχή σε κάθε διαφορετικό νήμα; Ενημερώστε με παρακαλώ.

5 Likes

Αν ειχαμε μοντς δε θα γινόταν όλο αυτό πάντως

1 Like