Disturbed - Αsylum

εβλεπα το dvd των chimaira (το οποιο γαμει)

και σε καποια φαση που δειχνε τις περιοδειες τους
στην αμερικανικη περιοδεια ανοιγαν για disturbed!!!
μα ποσο καυλα θα ταν ενα τετοιο λαιβ?!?!?!

Τι θελει να πει ο ποιητής?

Σπάσανε τα νερά!!!

Διέρευσε

α οκ…εγω παντως κρατιεμαι και θα το αγορασω στην deluxe edition…

Εγώ σίγουρα θα το κατεβάσω όταν με το καλό είμαι σπίτι…

Το άκουσα μια φορά, δεν θα πω όμως ακόμα τίποτα. Η deluxe έκδοση έχει και διασκευές στα I Still Haven’t Found… των U2 και Living After Midnight των Priest με εισαγωγή έκπληξη!

Τhe Infection. ΕΠΟΣ

το Δε Νάιτ του δίσκου

το σανς οβ πλαντερ του δισκου.

μεταλ δισκος της χρονιας???

To άκουσες?

γυρω στις 3 φορες μονο, νταξ

χωρια τα ριπιτ σε μερικα τραγουδια

το a7x ειναι καλυτερο φιλος.

και δεν ακουω και τιποτα απο ΜΑΙΤΑΛ γενικα

Γουστάρουμε κι αγαπάμε Disturbed, αλλά αν κι ο επόμενος δίσκος είναι ντάλε κουάλε με τους προηγούμενους χωρίς 3-4 τουλάχιστον ύμνους, τότε δεν…

Και δεν είναι οι AC/DC να πεις ρε διάολε πως αυτό θα παίζουν μια ζωή. Βαρέθηκα λέμε σε κάποιες φάσεις στο “Asylum”. Ας είναι…

τιτλος ειναι αυτος?

http://www.youtube.com/watch?v=94bGzWyHbu0

Εδώ είσαι.

Στα άλλα, συμφωνώ με pot, ενώ μου αρέσει πολύ, έχει δηλαδή 4-5 γαμάτα τραγούδια, με riffs, στίχο κλπ, είναι το ίδιο με τα 2 προηγούμενα. Είναι σαν να είχαν φτιάξει 40 τραγούδια εκεί το 2005 και τα κυκλοφόρησαν σε διάστημα 5 ετών. Θα ήθελα πολύ να ακούσω κάτι διαφορετικό από αυτούς.

η αληθεια ειναι οτι το nightmare ειναι πιο πολυδιαστατο, πιο καλο γενικα

αλλα disturbed ακομη και ντεφορμε εχουν αυτο το ‘‘κατι’’ που μου γαργαλαει το αυτι

το ακουσα μια φορα,εχω να πω πως το δευτερο μισο του δισκου ειναι καλυτερο απτο πρωτο,αλλα εχουν αρχισει να επαναλαμβανονται αρκετα πιστευω…

Οι 2 πρωτες ακροασεις απογοητευτικες και πραγματικα κριμα.Ειπαμε επαναληψη μητηρ μαθησεως,αλλα οκ,το κουρασαμε το θεμα.Ισως φταιει και το οτι περιμενα πολλα απ την μπαντα,μια και ο πηχης ηταν πολυ ψηλα.

Dυστηχώς με κούρασε…πολύ επανάληψη! Μόνο το Asylum και το Warrior μου αρέσαν στα πρώτα ακούσματα!

το crucified ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε:metal::metal::metal::metal::metal::metal: αν και οντως ο δισκος δεν ειναι αποκαλυψη