Disturbed - Αsylum

+1 σε αυτά τα 2 ποστς, ύστερα από μία ακρόαση του δίσκου

Πολύ καλή η κριτική! :thumbup:

Ενας φίλος μου είπε πως το Infection ειναι κορυφαίο…καλό είναι και γενικα του άρεσε…
Δεν ξέρω γιατι, αλλά δεν με ξετρέλανε τόοοοοοσο ρε δερβίσια…
Δεν έιναι σαν το indestructible που ήταν έρωτας με τη πρώτη ματιά…εχμ, ακρόαση! :stuck_out_tongue:

Πάντως όρι επαναλαμβάνονται το ένιωσα αρκετά…

γκράσιας.

Με μια “αυτιά” μόνο… κούραση, ανία βαρεμάρα.

Όσοι γουστάρουν Disturbed θα γουστάρουν και αυτόν τον δίσκο. Έχει κομμάτια που σε πιάνουν με την μια, έχει και κάποια που δεν με τρέλαναν κιόλας αλλά δεν περίμενα ένα καινούριο Ten Thousand Fists. Άρα μια χαρά δίσκος, περνάω καλά όταν τον ακούω αλλά δεν θα μου αλλάξει και την ζωή. BTW αυτή τη φορά η κριτική ήταν καλή.

top favourites μεχρι στιγμης serpentine και innocence…πολυ καλα κομματια

thanks.

αυτο:)

Μου εχει κολλησει το Asylum!Τι κομματαρα!8)

Εμένα το Infection. Το τραγουδάω όλη μέρα…

Κι αυτο!:thumbup:
Ακομα να ερθει το αλμπουμ Θεσσαλονικη![-X

πολλα αγαπημενα κομματια warrior,the animal,crucified,serpentine :rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:

Ο δισκος μπορει να μην εχει την εξελιξη που ισως περιμεναμε απο αυτους και ισως κουρασει ο εγκλωβισμός στον (μοναδικό) ηχο που δημιουργησαν παρολαυτά θελει τον χρόνο του και περιεχει κομματαρες σαν τα infection,never again και crucified…

Ε και μεταξύ μας βρίσκεται μερικά σκαλοπατάκια κάτω από τα προηγούμενα, αλλά και πάλι έχει μέσα κομματάρες. Πάντως γουστάρουμε Disturbed τελεία και παύλα.

Koμματάρες τα Serpentine και Crucified. Γενικά μου αρέσει όλο και περισσότερο…

ti komatara einai to animal !!! to exw kapsei …
episis metrane : innocence , never again , crucified (auta exw ksexwrisei)
genika poly kalos diskos