Disturbed

http://www.youtube.com/watch?v=TgGaNJw0coA :metal:

Το Sickness κάτι έλεγε αλλά όλα τα υπόλοιπά τους με άφησαν αδιάφορο.

Dragonball!! Τι γαμάτο που ήταν!! Οι συνομίληκοί μου θα ξέρουν…

Gamage to dragonball-krima pou den edeixe pote edw to gt

egw pantws to eida (exw doryforikh:D

Πληροφοριακά ηχογραφούν τον νέο τους δίσκο…:smiley: Μore info soon…8)

Ωραια πραγματα…:smiley:

Αμα βγαλουν ισαξιο δισκο με το 10.000 τοτε καλα θα ειμαστε αν και πιστευω θα αλλαξουνε και θα ωγαλουνε καλυτερο δισκο!πολλα συγροτηματα τωρα τελευταια αλλαζουν πολυ…(κριμα που δεν ειναι σε κανενα μεγαλο φεστιβαλ παντως…)

Λογικά το καινούριο τους θα είναι ακόμα πιο mainstream… Αν θα είναι καλύτερο ή χειρότερο, αυτό είναι θέμα έμπνευσης και θέμα του πόσο θα ασχοληθούν με τη σύνθεση των κομματιών!:wink:

Εβαλα και poll για να ακούσω γνώμες…Vamos…:smiley:

Μαλλον στο Ten Thousand fists παει η ψηφος.:slight_smile:

Μπανταρα!Τελος. :smiley:

Ρε παιδια το Stupify ποσο ξεσηκωτικο τραγουδι ειναι… :yes:

ten thousand fists in the air:metal:

ΓΚΡΟΥΠΑΡΑ!!
το τελευταιο ειναι φοβερο αλμπουμ.ο τυπος εχει φωναρα!!!ευτυχως το χα πετυχει 9 ευρω στον πατση τα χριστουγεννα και το τσιμπησα.μακαρι να τους δουμε λαιβ.χλωμο το κοβω.αλλα οσο ζουμε ελπιζουμε!!!

και που βαζουμε τη φοβερη ρεφρεναρα του Liberate απο τον προηγουμενο δισκο???

Waiting, for your modern messiah
To take away all the hatred
That darkens the light in your eye
Still awaiting. I

Μιας και δεν υπάρχουν ιδιάιτερα νέα για το 4ο album τους, πώς σας φάνηκε το νεό κομμάτι “Τhis Moment” που βρίσκεται στο soundtrack της ταινίας “Transformers”; :-k

Εμένα πάντως, δυστυχώς, με ψιλοαπογοήτευσε! :frowning:
Δεν έχει τις μελωδίες και τα catchy σημεία που βρίσκονταν σε πλεονασμό στο “Τen Thousand Fists”
Δεν λέω ότι είναι κακό, αλλά δεν είναι και καμιά κομματάρα που σε κολλάει στον τοίχο… (βλ. “Deify”, “Sons of Plunder” κ.ά.) :roll:

Επιπέδου “Believe” το κατατάσσω! :yes:

Δεν σχολιάζω το γεγονός ότι δεν έχει solo, και ας είναι για soundtrack… [-X

Συνήθως τα κομμάτια που γράφονται για soundtrack δεν είναι και τα καλύτερα…(Αν και μένα μου αρεσε πολύ των Disturbed)…Πιστεύω το καινούριο τους να μην μας απογοητεύσει…

Παρόλο πού ένας φίλος προσπαθεί να μου κάνει πλύση εγκεφάλου μ’αυτούς, δεν μου αρέσουν παρά μόνο 2-3 τραγούδια. Κορυφαίο από τα οποία θεωρώ το Land Of Confusion, το οποίο είναι απλά :respect: To respect εννοείται πάει στον Phil Collins και σε καμία περίπτωση στους Disturbed! :smiley: 8)

Ναι αλλά εδω ο μαθητής ξεπέρερασε τον δάσκαλο…

:wink: :lol:

Σε καμία περίπτωση! :slight_smile:

Tότε πως εξηγείς οτι το 90% θεωρεί την διασκευή καλύτερη?(Δεν αντιλέγω οτι το original εννοείται ότι είναι κομματάρα…Απλά εδω συμβαίνει οτι και στην περίπτωση του Orgasmatron…:wink: )

Απ’ότι φαίνεται εγώ ανήκω στο 10% :slight_smile: