Diy συναυλίες

Ας το βάλουμε μία κι εδώ:

3 Likes

Τι έπος είναι αυτό ρε!!! Γαμώ τα χιλιόμετρα

5 Likes

Ίδρυμα πρώτα κ μετά Αστέρα - στάζει αλητεία το Σάββατο

3 Likes


+TBA
Με αφίσα από τα χεράκια μου!

7 Likes

Σάββατο 15.06, στις 21:00 στην κατάληψη Φάμπρικα Υφανέτ:

Kalashnikov
Tenia
Μορμώ
Πάνω απ’ το Πτώμα μου

D.I.Y. live για τα 20 χρόνια της κατάληψης!

Και φυσικά πιο πριν πανελλαδική συνάντηση αυτοοργανωμένων συναυλιακών ομάδων και studio.

2 Likes

Που να 'ξερα κιόλας :stuck_out_tongue:

2 Likes

2 Likes

2 Likes

image

2 Likes

Ιδίως οι No Sanctuary, άχαστοι.

4 Likes

Θα μεταφέρω εντυπώσεις Παρασκευη πρωί…
Ειδικά αυτό το έπος “Weird Slow Pvnk of Mystery and Imagination”

Μα όταν οι τύποι αναφέρουν στο αυτοπαρουσιαστικό τους flyer ως επιρροές τους Amebix, Killing Joke, Rudimentary Peni και Saint Vitus, τι μπορεί να πάει στραβά; :slightly_smiling_face:

3 Likes

Με πείσατε εύκολα να ακούσω.

Εγώ θα πρόσθετα και reverend bizarre

Περιορίσου στο bandcamp, ΑΘΗΝΑΙΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ, γιατί Αθήνα είναι το μοναδικό date που οι No Sanctuary θα λείπουν, σ’ αντίθεση με Σαλονίκη, Γιάννενα και Καρδίτσα. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Η εκδίκηση της επαρχίας.

4 Likes

Λογικά πολύ πρώιμους, εποχής SST Records, οπότε ναι.

Καλή μπάντα.

Ρε αθεόφοβε, το Die Healing είναι φοβερός δίσκος, ρε!

Φίλοι ετοιμαστείτε για μεγάλο λάιβ. Αν εξαιρέσεις το γεγονός ότι παρόλο που ήταν πέμπτη το λάιβ άργησε να ξεκινήσει αρκετά και κατά συνέπεια τελείωσε και αργά, οπότε σήμερα σέρνομαι στη δουλειά, όλα τα υπόλοιπα ήταν ΓΚΑΒΛΑ. Snakeatsnake πολύ καλός αν και όχι τόσο του στυλ μου, Voyvoda πολύ πιο ροκ από τα στούντιο τους(κάντε μια περιοδεία με chain cult να γίνει χαμός ρεεε) και στο τέλος no sanctuary. Μπασίστας με μπλουζάκι hellhammer και backpatch beherit. Από τους πιο τρελούς frontmen που έχω δει με απίστευτη φωνάρα. Πήραμε τα μπλουζάκια μας, τα βινυλιάκια μας, ήπιαμε τα ποτάκια μας και περιμένουμε το σάββατο τους nag

Ακόμα ανεπίδεκτοι μαθήσεως στα Γιάννενα, για κάποιον λόγο αυτό δεν το έχετε βρει καθόλου ακόμα.

Ωραία, ετοιμαζόμαστε κι εμείς!

2 Likes

1 Like