Dodheimsgard 21/10/07 στο Gagarin

να και η αφισα

Αντε να δουμε! Α, ρε Aldrahn, γιατι να λειπεις?

να σου θυμισω οτι σε ολα τα προσφατα live twn dhg o aldrahn ανεβενε στην σκηνη και ελεγε 2-3 τραγουδακια…ασ ελπισουμε οτι θα γινει και εδω…:slight_smile:

Για μια ακομη φορα… ΓΑΜΩ την αποσταση…που να ερθω απο κρητη???βαλε εισιτηρια πλοιου, βαλε εξοδα εκει, βαλε πιθανοτητα απαγορευτικου…σκατα…

εγω παλι για να ειμαι ειλικρινης σκεφτομαι για μινι τουρνε. εδω ανεβηκαμε σαλονικα για arcturus και celtic frost. για DHG δε θα το κανουμε; θα οργανωσω τους γνωστους / αγνωστους και φυγαμε. :smiley: 8)

βεβαια ειναι και ο tony martin το νοεμβρη σαλονικα και ο μονος λογος που ισως δε το κανω ειναι ο προφανης: $$$… θα δουμε. σα σκεψη παντως υπαρχει και επεξεργαζεται…

Μόλις συνειδητοποίησα ότι θα ακούσω ζωντανά το “Ion Storm” και μ’ έχει πιάσει ένα ρίγος συγκίνησης και ανυπομονησίας!

χμ ναι, ξεχασα να αναφερω οτι παιζουν ΚΑΙ σαλονικα. :stuck_out_tongue: δε το ειχε πει κανεις στο τοπικ

απο το myspace τους:

DHG (Dødheimsgard)

22 Oct 2007, 20:00
GREECE, THESSALONIKI,
Cost :

DHG PLAY THESSALONIKI - SUPPORT FROM NAER MATARON

κατι μου λεει πως ξερω που θα ειμαι στις 22 οκτ… :naughty:

edit:

από το site της wizard production

DODHEIMSGARD (NOR)
THE APOCALYPTICISM TOUR 2007 - ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - 8BALL CLUB

ας αποφασισουν ποτε παιζουν να ξερουμε και μεις.

Ε μάγκες. Για δώστε κανα ίνφο όλου του τουρ.

οι DHG δε κανουν τουρ. εδω θα παραξενευομουν αν μαθαινα πως κανουν προβες.:stuck_out_tongue:

ε ξες τωρα κανουν ενα σοου εδω, ενα εκει… ειχαν παιξει την ανοιξη ινφερνο, το καλοκαιρι σε ενα φεστ στην τσεχια, προσφατα παιξαν λονδινο και τωρα αθηνα/σαλονικη. δηλαδη οπου και οποτε κατσει.

ε, δε χανω την ευκαιρια να τους δω δυο φορες λαιβ μεσα σε ενα σ/κ. μιλησα με διαφορους και ηδη βρηκα παρεα για το τρενο. θα κοιταξω και για σπιτι και μετα ειμαστε κομπλε. θα στειλω και κανα σαλονικιο να μου παρει τικετ και ειμαστε αρχοντες.:smiley:

Ξενέρωσα.

+1000. Μακάρι να ισχύει αυτό που είπε ο φίλος και να ανέβει στη σκηνή…

σε λαιβ στη νοργηγια εχει οντως ανεβει μαζι τους. το θεμα ειναι οτι δε ξερουμε αν παιζει να τον φερουν και δω. δε το εγγυαται κανεις. μακαρι παντως…

http://www.wizardliveproduction.com/201007.jpg

και σαλονικα ετσι γα να μην ξεχνιομαστε!!!20 του μηνος!πολυ black metal αυτο το χειμωνα!αυτα ειναι!!!:metal: :metal: :metal: :metal:

ωστε παιζουν και σαλονικα ε? θα παει κανενας απο δω??

ΕΓΩ!!!:roll: :roll: :roll: :roll: και κανα 30αρια ακομη…

εγω παντως παιζει να ειμαι. θελω να τους δω και στα δυο λαιβ.

Υπαρχει καθολου ενημερωση για το πως παει η προπωληση? Εγω πηρα #186 προχτες απο Τικετ Χαουζ…

Eγώ πήρα το Σάββατο το νο.76 απο Dark Side. Mάλλον καλά θα πηγαίνει…

πηρα χθες το 253 απο Sirens…καλα πρεπει να πηγαινει…