Dodheimsgard 21/10/07 στο Gagarin

Τα λογια ειναι περιτα!!ερχοντε οι θεοι για live!!!

ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ!!! 8O 8O 8O

ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ [SIZE=“5”]ΔΕΝ[/SIZE] ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ!!!

:ημοτικον που λιποθυμαει:

καθολου πλακα!!!διοργανωση dark side…το ειδα στο avopolis!ρε θα δουμε dhg στο ellada!!!ayta einai !!!:smiley: :smiley:

Φίλε ούτε στο site της Moonfog ούτε στο myspace της μπάντας υπάρχει κάτι. Κράτα μικρό καλάθι…

Και σε γαματη ημερομηνια καθως απο 29 αρχιζω εξεταστικη που θα διαρκεσει ολο τον Νοεμβρη σχεδον…

δεν νομιζω το προγραμμα του gagarin να τους εβαλε ετσι μεσα???μην με ξενερωνεις τωρα!!:frowning: :frowning: πιστευω ειναι θεμα ημερων η ανακοινωση…

Μακάρι να είναι έτσι αλλα θυμήσου ότι οι ακυρώσεις είναι μες το πρόγραμμα. Όπως και να χει θέλουμε DHG στην Ελλάδα!

η ανακοινωση ομως στο avopolis βγηκε σημερα οποτε δεν νομιζω να ειναι μουφα…και γνωστος μου που ειναι μεσα στα πραγματα μου ειχε πει στο live των tool οτι εχουν κλεισει για οκτοβρη… τεσπα σε λιγες μερες θα ξερουμε… ειμαι πολλυ αισιοδοξος παντως:) :slight_smile:

Ρε DODHEIMSGARD ρε. =P~

Sun, 21 Oct
DODHEIMSGARD (Dark Side)

http://www.gagarin205.gr/

ειναι επισημο.

δξκηγασκξλφησδ΄λκγκσγσφξγεδγςρςεληγερήε λιποθυμω.

Αν είναι αλήθεια έχω κλείσει εισιτήριο τώρα8O :smiley: Θα 'ναι κάτι το τρομερό.Και δεν νομίζω να έχουμε πολλές ευκαιρίες να τους δούμε ξανά.

Καμια βασικα. :stuck_out_tongue:

Μπηκα να χαζεψω λιγο στο φορουμ για να νυσταξω και τελικα χαζεψα.
DHG! 8O :bounce: :bow2: :yahoo:

και επισημα πλεον!!!δεν αντεχω θα βαλω τα κλαματα…ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε dodheimsgard!!!

Παιδια τα εισιτηρια θα κοστιζουν 26 ευρω προποληση και 28 στο ταμειο. Support θα ειναι οι Naer Mataron. Ετσι λενε τουλαχιστον.

Θεοί οι DHG, αριστούργημα το 666 International αλλά το τελευταίο δε με ενθουσίασε, δεν είναι αρκετά νορβηγικό. Φταίνε και οι Mayhem που βγάλανε υπέρτετη δισκάρα. Βέβαια για το live ούτε λόγως :wink:

ετσι ακριβως ειναι!

Ωραια, 26 ευρω για DHG και Naer Mataron ειναι μια χαρα κατ εμε. Το μονο που θελω ειναι να εχουν καλο ηχο…

Μόνο και μόνο που παίζουν οι Naer Mataron… :metal: