DØDHEIMSGARD @Gagarin 205, Athens 11/3/2011

ναι, ειναι καταπληκτικοι λαηβ και με τη φοβερη φωνη του Καιαδα απογειωνονται.

κανονικά και με το νόμο.

Για angstridden ήμουν σχεδόν σίγουρη:roll:

Ακόμα δεν τραγουδάει εκείνος ο μπλε σ’ αυτούς;

ο power ranger?

οχι o Captain planet…

εκτος απο περιοδεια με Jarboe ( !!!) που τραγουδησε ο Ινδος, τραγουδαει ο γνωστος τενόρος Καιάδας ζωσμένος με τα φυσικλίκια του και παίζοντας μπάσο ταυτόχρονα , το οποίο τον καθιστά αρκετά heavy ομολογουμένως. :smiley:

[SPOILER] Παρόλο που μάθαμε πλέον πως ο ινδός μπορεί να παίξει Ved Buens Ende στο γκαγκάριν, ε, πάλι πολλαπλά εμφράγματα και εγκεφαλικά μας περιμένουν.[/SPOILER]
Μόνο μην ακούσω κανά

[SPOILER]Υοu that may wither[/SPOILER]
θα μείνω στον τόπο.

Aυτό δεν θα γίνει.
Αν γίνει θα βάλω τα κλάματα…

Θα παίξει Ved Buens Ende ε;

Πόσο πιό άσχημο γίνεται ότι θα το χάσω… Υπάρχει χειρότερο; Δε νομίζω… :frowning:

μονο αθηνα ε?αλητεια!

Χωρίς Skoll και Czral ελπίζω να μην τολμήσει να αγγίξει VBE.

Συμφωνώ

Οχι, πουστιά είναι.

ας σηκωσουν χεράκι oποιοι έκαναν χεντμπανγκιν σε Ουλβερ …

δεν κοβετε τους τρουισμούς στα γεράματα …?
ας έχει κ ενα μυρμιγκοφάγο στα τύμπανα και μια ρέγκα στο μπάσο … VBE είναι και το μόνο που με νοιάζει είναι αν θα ναι καλή η εκτέλεση .

Δεν έκανα χεντμπανγκιν’ :!:

Η εκτέλεση με νοιάζει και μένα, αν τώρα ο τύπος απ’ τους Paradigma πιάσει τα τερτίπια του Skoll και ο πανάγνωστος ντράμερ ακουστεί στο 10% του Czral, ΟΚ, ας παίξουν βου-μπου-ε.

Την προηγούμενη φορά πάντως δυσκολεύονταν ακόμα και στην εκτέλεση των 666 κομματιών.

εισαι πίσω … εχουν αλλάξει πάλι σύνθεση :stuck_out_tongue:

την προηγούμενη φορά γενικά είχαν θέμα …

στους ούλβερ πάντως και τούμπες κάναμε που ανέβηκε ο ορέστης να παίξει και που δεν υπήρχε κανένα μέλος σχεδόν από την αρχική σύνθεση. :wink:

Δεν ισχύει αυτή?

[B]Kvohst [/B](Mat McNerney) - Vocals (2005-2008, 2010-) (Void (Gbr), The Tragedians, Code, Gangrenator, Decrepit Spectre, Hexvessel, Beastmilk, Israthoum)
[B]Vicotnik [/B](aka Mr. Fixit) (Yusaf Parvez) - Guitars, Vocals (1994-) (also drums 1994-1996) (Code, Ved Buens Ende, Manes, Naer Mataron, Aphrodisiac, Strid)
[B]Blargh [/B]- Guitars (2010-) (Core (Nor), Gravferd, Nidingr)
[B]Clandestine [/B](Kristian Eidskrem) - Bass (2005-) (Paradigma (Nor))
Terghl - Drums (2010-)
[B]Jormundgand [/B]- Keyboards (2005-) (Den Saakaldte)

Τεσπά, η περίπτωση Ulver είναι διαφορετική.

Ας παίξει ό,τι θέλει, δεν είναι και το λάηβ που περιμένω εναγωνίως άλλωστε.

:ban::please:

προσεχε κρις … ποσες αντοχες να χει η αλτερντ :stuck_out_tongue:

ναι αυτή η σύνθεση είναι … σκάλωσα με τον Thrawn εγω επειδη είπες paradigma. μαι μπαντ :wink:

I second that!

Ήρθε και το εισιτήριο ως δώρο γενεθλίων :smiley:

Από 666 στην προηγούμενη περιοδεία είχαν μόνο το final conquest.
To ion storm το έπαιξαν (νομίζω μόνο ελλάδα, αλλά με μεγάλη επιφύλαξη) ως encore επειδή το κοινό ούρλιαζε από κάτω, ήταν ένα χάλι μαύρο, αλλά και πάλι. Το 666 δεν αποδίδεται εύκολα λάιβ. Το “Written is waters” θεωρητικά είναι απείρως πιο ευκολο να βγει. Τρου ξε-τρου, εγώ πάλι θα βάλω τα κλάματα.

Αλλά πώς βγήκε η βρώμα ότι θα παίξουν κομμάτι VBE?