Dokken + Kingdom Come Live In Greece

12 Οκτωβρίου Dokken + Kingdom Come Live στη Θεσσαλονικη στο Ξυλουργειο (Τι χωρος και αυτος ρε…θα τρελαθω) του Μυλου. Δεν γνωριζω κατι για Αθηνα αλλα δεν νομιζω οτι δεν θα παιξουν εκει.Αναμενουμε νεοτερα.Ενταξει οι Dokken εχουν ερθει και αλλες φορες απο οσο θυμαμαι. Αλλα οι Kingdom Come ειναι νομιζω το κερασακι στην τουρτα.Πρωτη φορα ερχονται και απο οσο μαθαινω ειναι πολυ καλοι στις συναυλιες τους.

Απο ποια εταιρια διοργανωνεται ??? Μπηκα στην επισημη σελιδα των Dokken και δεν εχει μπει ακομα ημερομηνια για Ελλαδα. Εισητηρια ποσα ¤ ??? Ελπιζω να τους φερουν και Αθηνα για να μην ανεβαινω Θεσσαλονικη.

Χωρίς να βάζω το χέρι μου στη φωτιά θα είναι μόνο Θεσσαλονίκη και promoter είναι η εκπομπή Evolution (που είχε φέρει Dokken και πριν 2 χρόνια). Θα δείξει.

Thanks!!! Περιμενουμε νεοτερα. Δεν υπαρχει καμοια περιπτωση για τη High Voltage Productions Που κανει συναυλιες και στην Αθηνα ???

Πεφτει και Παρασκευη στη Θεσσαλονικη η συναυλια και δεν ξερω αν θα μπορω να ανεβω.

Super πακετο…

Κάβλα μάγκες!

Ας ελπίσουμε πάντως να γίνει και στην Αθήνα.

To είχα ακούσει εδώ και καιρό αυτό το live κι πως οι Dokken θα παίξουν ακουστικά. Ελπίζω να βάλουν του ενισχυτές στις πρίζες και να το ξανακάψουμε για 3 φόρα.
We are dream Warriors!!!
Kingdom Come ΓΑΜΩ.

αχχχχ…θελω να τη δω αυτη τη μπαντα πολυ…απο τις καλυτερες προτασεις στο χωρο του ποζερ…και γαμω…:smiley: :smiley:

Πολυ καλό πακέτο…Μακάρι να περάσουν και από Αθήνα…

αι εγω ελπιζω να μην ειναι ακουστικο show γιατι δεν τους εχω ξαναδει.

και γω το ιδιο ελπιζω…

14 Οκτωβρίου πάει τελικά το live. :slight_smile:

Πάντως οι Dokken με απογοήτευσαν πέρσι στο Gagarin…:roll:

Τελικά θα παίξουν κανονικά οι Dokken…με φουλ ρεύμα …ωραία…
Η μπάντα αποδίδει απίστευτα καλά τα κομμάτια, λίγο ο Dokken τραγουδάει πιο χαμηλά και πιο χαλαρά, αλλά δεν με χαλάει τίποτα, θα ξαναπάω για 3 φορά.

Τους χανω για 3η σερι χρονια, την τρελα μου μεσα ^$#%&^%$&$%&%$

Δεν το χει η μοιρα μου να τους δω…

επεστρεψααααααα…

ειμαι σαλονικιος πλεον και παω ντοκεν ρεεεεεεεεεεεεεε…
ποζεςριες στο φουλ…τρελα

σε μισω θανασιμααα!!!

ΑΑΡΡΓΚΚΚ!!!

emoticon που μαχαιρωνει και τεμαχιζει…

Rocking monster 666 αν πας 12 παρασκευή το μόνο που θα δεις θα είναι το ξυλουργείο, το live είναι 14 Κυριακή. Χρωστάς μπύρα για την πληροφορία.
“Defenders Of Rock”(Dokken/Kingdom Come Double Headliner Tour, Europe 2007) check out Dokken: www.dokken.net When? Where? Venue
9/26/07 Germany, Ludwigsburg Rockfabrik
9/27/07 Czech Republic, Prague Retro Music Hall
9/28/07 Austria, Vienna Planet Music
9/29/07 Hungary, Budapest A38
9/30/07 Austria, Salzburg Rockhouse
10/2/07 Germany, Karlsruhe Substage
10/3/07 Germany, Augsburg Spectrum
10/4/07 Belgium, Vosselar Biebob
10/5/07 Germany, Hannover Musikzentrum
10/6/07 Netherlands, Hardenburg Podium
10/7/07 United Kingdom, Maximes Wigan Z-Rock Fest
10/8/07 Italy, Milano Alcatraz
10/9/07 Italy, Rome Circolo Degli Artisti
10/11/07 Spain, Barcelona Razzmatazz II
10/12/07 Spain, Bergara Sala Jam
10/13/07 Spain, Madrid Sala Heineken
10/14/07 Greece, Thessaloniki Xylourgeio @ Mylos
10/16/07 Germany, Solingen Cobra

Super!!! το μαλι πόσο παει? :wink:

Μακάρι και Αθήνα…!!! :-s