Dolores O' Riordan (Cranberries) 21-23/06 σε Αθήνα - Θεσσαλονίκη

IM BACK!!! auto einai to setlist apo Brukseles
kai itan paromoio kai sto amsterdam kai sto parisi (mikri allagi sti seira pros to telos)

exw to setlist autografa fwtos xiliades
ta video…kai to kuriotero ti megaluteri agalia tis…
me pire sti skini kai ezisa to anelpisto…8O



perisotera suntoma…

(trexw sti douleia#-o

THA pathere plaka…

EINAI KALYTERH APO POTEEEEEE

Exume pa8ei plaka idi!!!Swsta,einai kalyteri apo pote k ebgale megali diskara!!!Etsi!!!Bale k alles!!!

Ξέρουμε κανα σαπορτάκι?
Ωρα έναρξης?

εντάξει, χαλάρωσε, δεν είναι και το the wall :stuck_out_tongue:

απ’oτι βλέπω απο cranberries παίζει μόνο hits, εκτος απο το pretty (που είναι το Promises?) :-k
δε λεω…λογικό, αλλά δε θα με χάλαγε να έλεγε κανα λιγότερο γνωστο όπως τα How, Ι just shot John Lennon η το Electric Blue (άχτι έχω να το ακούσω live αυτό). έτσι κι αλλιώς οι περισσότεροι οπαδοί των cranberries θα είμαστε μέσα, άρα θα τα ξέρουμε τα κομμάτια.

τεσπα, κακώς γκρινιάζω, ελπίζω να παίξει κανα 2ωράκι αν γίνεται και να μην φρικάρει όπως τότε στον Πειραιά που είχε ανέβει, στο άσχετο, ένα παλικάρι στη σκηνή όταν έπαιζαν το Zombie :lol: :slight_smile:

αλήθεια, support έχει? δεν έχω ακούσει τίποτα…

Φυσικά και δεν είναι το the wall αλλά ξεχωρίζει κατα τη γνώμη μου στον χώρο της ποπ ροκ για φέτος τουλάχιστον μέχρι στιγμής.
Στο site της Astra έχει μια ανακοίνωση για το σετλιστ και κάτω γράφει για θέατρο βράχων και όχι Λυκαβηττο. Ξέρετε κάτι για αυτό?

phycho’riordan,δεν μπορείς να φανταστείς πόσο σε ζηλεύω!πώς έγινε?απλά σε κοίταξε και σε ανέβασε στη σκηνή?πώς τα πέρασες?μπορείς να κάνεις post κιαλλες φωτο??:bounce:

Wow! Εσύ είσαι πιο πωρωμένη από ότι εγώ με τους Deep Purple! Μπράβο!
Σήμερα πήρα εισιτήρια για μένα και karvou!! 8)

bravooooooo:D :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: (ti noumeraki itan?:-k )

(oxi porwsi-arrwstia einai :smiley: )

edw merikes photo

apo amsterdam:(3/6/07)


…amsterdam


apo brussels5/6/07)



suntoma tha valw kai apo parisi:-k

#799 και #800. Not bad. Φαντάζομαι γύρω στους 3.000 θα είμαστε. Πόσο κόσμο είχε εκεί που πήγες; (btw, είχα κάνει το ίδιο δρομολόγιο τον Οκτώβρη, περιττό να σου πω ότι σε ζηλεύω!)
Έλα και Marco Mendoza στο μπάσο :wink:

o Marco einai theos!

:smiley: polu cool kai polu anoixtos tupos…
prin kai meta ti sunaulia mas ekane parea:D

oso gia ton kosmo
itan pantou 2000+/-
oxi oti mporw na upologisw alla to xoun grapsei oti tha paizoun se meri pou den pairnoun panw apo 2000

itan gemata ola…sold out
emas pou einai anoixtos xwros, elpizw na maste perisoteroi (me 3000 super tha nai)

Μαθατε αν κάποιος ανοίγει τη συναυλία?
Μια βδομάδα έμεινε τι περιμένουν?

Καλά που φθάσαν τα tickets στο 800. Εγώ πήρα την προηγούμενη βδομάδα το 150. Εμείς και εμείς έλεγα ότι θα μαστε.

Έχει και σκουλαρίκια στις ρώγες! ¶ντε τώρα που τον έμαθες να μας τον γνωρίσεις και μας…:smiley:

a alitheia?
ws ekei den eftasa(stis rwges tou):lol: alla tha deis an ton gnwriseis oti einai super!

aurio anaxwrw gia Thessaloniki…

edw exw valei kapoia video (polu liga akomi)

http://www.youtube.com/user/dolitsa

me ton kairo tha mpoune perisotera kai fusika ta dika mas apo Thessaloniki kai Athina.

check it back:wink:

Κάτι ψιλοοφτοπικ. Ο Niall Quinn, αρχικός τραγουδιστής των Cranberries είναι ο μετέπειτα ποδοσφαιριστής/προπονητής των Sunderland,Newcastle και Ιρλανδός διεθνής ?

εγώ θα είμαι βραχάκια :oops: ελπίζω να μη με κράξει το fun club:p

Δεν είμαι στο fan club,αλλά εγώ σίγουρα θσ σε κράξω:D

Θεσσαλονίκη δεν πήγε κανένας να μας πεί εντυπώσεις, Setlist, και τέτοια?