Doom vs Stoner PARTY!

Το Σαββατο 20 Μαρτιου γινεται PARTY στην μουσικη σκηνη “ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ” στην πετρουπολη (ΑΘΗΝΑ) με τιτλο DOOM vs STONER.
Θα παιζει την αναλογη μουσικη και θα εχει και Live τους StoneDevilS
και τους Litany.
Eισοδος 6ε με μπυρα.
Κατα τις 8¨30 να ειστε εκει…

Aυτά είναι!!!Γουστάρω!!! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Se perimeno Sabbarth…

Φίλε Doomed επειδή εγώ θα έρθα απο Ηλιούπολη μήπως μπορείς να μου πείς που περίπου είναι το μαγαζί γιατι δεν ξέρω καλά απο Πετρούπολη :? :? :? :smiley: :smiley: :smiley:

akrivos pano stin plateia tis petroupolis.kane ena kiklo tin plateia kai tha to vreis, kai an den to vreis rota kapoion ekei kai tha sou pei.einai poli eukolo

Thanks να σαι καλά φίλε Doomed. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Mόλις γύρισα σπίτι μου απο το Party και έχοντας δει ζωντανά τους Litany kαι Violet Vortex.Δεν είναι πολλά τα άτομα που ακούν αυτοη την μουσική αλλά η όλη φάση είναι πολυ γαμάτη γιατί το κλήμα που επικρατεί σε αυτές τις εκδηλώσεις ειναι και γαμώ!!!Τα 2 συγκροτήματα που είδα τα δώσανε όλα και πραγματικά μπράβο στα παιδιά!!!Αντέ να ξαναγίνει τέτοιο event!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Ευχαριστω οσους ηρθαν.Οντος ηταν απ’της καλες βραδιες με ασχημη καταληξη για εμας (Violet Vortex) , γιατι φευγωντας τρακαρε ασχημα ο τραγουδιστης/μπασιστας μας Spirus :frowning:
Εχει αποφιγει μεγαλο κινδυνο αλλα…ειναι ΜΕΘ!

Φίλε Doomed αν επιτρέπεται ποιο είναι το ονομά σου?Εμένα Μάριος και έμαθα το περιστατικό απο την αδερφή του Σπύρου(είχα πάρει τηλ την κυριακή το μεσημέρι για να συζητήσουμε κάτι με τον Σπύρο αλλά το σήκωσε η αδερφή του). Ρε συ περαστικά πες στον Σπύρο,εύχομαι καλή ανάρρωση στο παιδί.Οι υπόλοιποι είστε καλά?Γιατί αν θυμάμαι καλά δεν ήτανε μόνος του στο αμάξι.

Ο Θωμας ειμαι ρε :wink:
Δεν ηταν μονος του αλλα μαζι με ανα φιλο ο οποιος δεν χτυπησε καθολου.
Η κατασταση του σπυρου ειναι στασημη προς το παρον…Απλα περιμενουμε και ολα θα πανε καλα :lol:

Έλα ρε Θωμά εύχομαι περαστικά ρε συ στον Σπύρο.Μαλακία ρε γαμώτο, μαλακία… :frowning: :frowning: :frowning:
Πάλι καλά που δεν είναι πολύ σοβαρό.Πες περαστικά ρε.

Παρεπιπτώντος το καινούργιο κομμάτι γαμεί και δέρνει!!! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Περαστικούλια του… :oops: