Dope

ωραια μπαντα,την γουσταρω πολυ,συνεχιστε εσεις και θα δω τι λετε για αυτους το βραδυ που θα γυρισω(αμα απαντησει κανεις)

Δεν έχω και πολλά να πω. Παληκάρι ο Dope, καλή η μπάντα, αλλά δεν τρελαίνομαι κιόλας. Mε αρέσει αρκετά το Felons and Revolutionaries, που έχει το Fuck tha Police, γαμάτο κόβερ και καλός χαβαλές.

Χα χα χα! Ποιος να απαντήσει μωρέ!

Felons and Revolutionaries (ειδικά) και American Apathy ωραίοι δίσκοι. Τους ενδιάμεσους δεν τους έχω ακούσει πολύ.
Ο φετινός (No Regrets) ήταν απλά για τα μπάζα. Από τις απογοητεύσεις της χρονιάς! Μα να θέλουν να παίξουν όπως οι Him?

Τέλος πάντων.

Δεν νομίζω ότι προσπαθούν να γίνουν Him καμία σχέση απλά εχουν το δικό τους στυλάκι που τα σπάει 8) και το No Regrets είναι αρκετά καλός δίσκος άμα κάτσεις καί τον ακούσεις + τα live τους πού είναι καλύτεροι από το studio :wink:

offtopic: Tojara, άψογο άβαταρ.

ontopic: Δεν έχω ακούσει το καινούριο, αλλά ψήθηκα τώρα.

Ρε ειστε καλα;;; Το No Regrets τα εσπασε αγρια!!! Και νομιζω πως οταν θα μιλάτε για τους δίσκους τους, θα μιλάτε για Life και No Regrets…Eχουν και τα 2 τραγουδαρες μεσα και δεν αναφερομαι στο Die MF Die…Εχουν κομματια 1000 φορες καλυτερα απ αυτο, οπως Now Or Never, My Funeral, Nothing For Me Here, Crazy, Nothing (Why), No Regrets!!!