DOUG ALDRICH guitar clinics @ cafe Kaplaneio, Ioannina

Ο DOUG ALDRICH
Κιθαρίστας των WHITESNAKE και των DIO
Για σεμινάρια κιθάρας στο cafe Kaplaneio στα Γιαννενα στις 18 Φεβρουαριου.

99% we’ll be there να τον δούμε και πάλι σε σεμινάριο!

Που να έπαιζα και κιθάρα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Έπεσε πείνα στους Whitesnake άραγε;

Μπα καμία σχέση. Απλά ο Doug γουστάρει πολύ Ελλάδα (και το ξέρω από προσωπική εμπειρία). Καιρό ήθελε να ξαναέρθει για σεμινάριο

θα παίξει κι ο αδερφός μου μαζί του στην αθήνα :stuck_out_tongue:

A θα κατέβει και Αθήνα; :slight_smile:

ναι,έχει κανονίσει να παίξει γενικά και με παιδιά κτλ κτλ. τον φερνει ο δάσκαλος του μικρού.

Καλή φάση!!

που κ πότε θα παίξει αθηνα?

θα ρωτήσω και θα σου πω σε λίγο!

Να τον περιμενουμε λογικα και Θεσσαλονικη;

Τσούκου

αθήνα θα παίξει σταυρό του νότου, στα πλαίσια μιας εκδήλωσης που κάνει το guitarfor. 20 φλεβάρη μάλλον θα γίνει.

ε ναι και φυσικα τον χανω παλι!!!ΓΑΜΩ!!!και δεν μου εχει υπογραψει τα βινυλια,μονο τα cd,μονο πεινα δεν νομιζω να εχει πεσει στους whitesnake…αμα πεσει και εκει καηκαμε εμεις!!!ο αδερφος σου ελρικ ειναι πολυ τυχερος…και εγω εδω στον καναδα θα παρηγορηθω με live slash,van halen klp…

Δηλώσεις συμμετοχής (περιορισμένος αριθμός)
στο café Καπλάνειο
(Παπάζογλου & Καπλάνη, τηλ:2651076000)
και στον Μουσικό Οίκο «Ντούκας»
στην Ελεούσα τηλέφωνο: 2651061005.
Θα ακολουθήσει στο café Καπλάνειο live party
με τον Γ. Γάκη και τους Troublemakers
για τα γενέθλια του Doug Aldrich
και την κυκλοφορία του c.d. του Γιώργου Γάκη.
Ώρα έναρξης σεμιναρίου: 18:30

ευχαριστω και αναμενουμε επιβεβαίωση!

Το ξερω οτι ειμαι λιγο ακυρη απλα διαβαζα την κουβεντα σας, και επειδη ειμαι τρελαμενη με τον συγκεκριμενο κιθαριστα(!),ηθελα να ρωτησω αν θα κανει μαθηματα σε καποιο ωδειο στην αθηνα?? (γιατι ειπες πως τον φερνει ενας δασκαλος για να κανει μαθηματα σε παιδια, αν καταλαβα καλα…??!) γιατι για τον σταυρο του νοτου απ’οτι ξερω δεν εχει ανακοινωθει επισημα τιποτα ακομα…! :slight_smile:

Ο Doug Aldrich θα παρεβρίσκεται και στη συναυλία του guitarfor που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 19 Φεβρουαρίου στο Σταυρό του Νότου με θέμα τα 80s, όπου θα γιορτάσουμε τα γενέθλιά του

πάντα έγκυρος ο έλρικ :stuck_out_tongue:

ο Dio ναδω ποτε θα ερθει καπλανειο…

εεεεε; :stuck_out_tongue: