Down Europian Tour 2008

Δεν νομιζω οτι οσοι ειδαν τους Carcass στο RW θα τους εβλεπαν αν ειχαν ερθει μονοι τους.
Γνωμη μου ετσι.

Αυτό λέω ρε συ.
Ότι αν κόλλαγαν τους Down σε κάνα RW, θα τραβούσαν κόσμο ανάλογο των Carcass.

Τώρα για συναυλία μόνους τους δεν ξέρω.
Πάντως το Hammer τους avant-άρει αρκετά, μόνο υμνητικά σχόλια γράφει (και καλά κάνει).

δεν θα εχει λαοθαλασσα αλλα δεν πιστευω να “μπει μεσα” ο διοργανωτης(αν και ακουγεται οτι εχουν αλμυρο κασε).
τωρα να ελθουν σε φεστιβαλ για να παιξουν 40λεπτα με σκατα ηχο και δεκαπενταχρονα απο κατω να φωναζουν iron maiden(ή οποιο συγκροτημα ειναι headliners) και διαφοροι να φωναζουν στα αυτια μας “παιξτε το walk”,να μας λειπει…

Και εγώ της ίδιας γνώμης είμαι!

Πρέπει να έχουν ακριβό κασέ οι Down αλλά δεν νομίζω ότι βγαίνει οικονομικά μια τέτοια συναυλία σε ένα cllub όπως τα δικά μας (τουλάχιστον)!

Εννοείται οτι τους προτιμάμε σε club μόνους!
Έτσι κι αλλιώς, σε ελληνικό φεστιβάλ (και γενικά μεγάλη συναυλία) δεν ξαναπατάω μέχρι νεωτέρας.

Ξεχάστε τους από εδώ…Μακαρι να τους δούμε τουλάχιστον σε κάνα φεστιβάλ έξω του χρόνου…

Ίσως τραβήξει κόσμο η άφιξη του Anselmo, κατά τ’ άλλα ούτε εγώ πιστεύω πως έχουν αρκετό αριθμό οπαδών…

Τους Down btw τους εμαθε αρκετος κοσμος με τον τελευταιο δισκο… πριν ηταν ολιγον τι ξεχασμενοι / στα αζητητα…

down σε φεστιβαλ θα ηταν ο,τι χειροτερο. Τωρα γιατι δεν τους εφερε καποιος δεν ξερω, δεν ειναι και τοσο αγνωστοι στο κοινο, θα μαζευε κοσμο πιστευω…

Mαλακίες λέτε, να έρθουν με support Eyehategod. Τώρα.

Μαλλον το αντιθετο θες να πεις … 8)

Mε support crowbar θα ηταν όνειρο…

Ρε γαμώτο νομίζω πως έχεις δίκιο. :frowning:

Eyehategod >> Crowbar >> Down

Αυτή είναι η σωστή σειρά και με τον νόμο.

ειναι τοσο ακυρο το ποστ σου.
τι καθεσαι και ασχολεισαι αν δεν γουσταρεισ down?
ασε τη διασκευη στην ακρη και πανε για αλλου. δεν υπαρχει κανενας πιστευω που να πηγαινε σε τετοια συναυλια για μα διασκευη.

Τι λες ρε dead man???

  1. Αλανια!Ωραια φαση θα ηταν αλλα οχι για ελλαδα.Σε καμια Λουιζιανα ξερω γω!