DOWN & OUT's an(nu)al XXX-mas gig 24/12@Afterdark

Λοιπόν ξέρω ότι οι περισσότεροι θα πάτε στο πάρτυ του σάιτ/φόρουμ και στους Στόκους, έχει και κάτι εξίσου όμορφο όμως την ίδια μέρα, ας το δει και κανας τζαζεμένος που δεν ξέρει τι να κάνει.



ΔΙΛΤΙΟ TΥΠ (Βλαχικα)

-------------------- Σχωριανοι…Μη χασ’ κανεις του ετησιου Χρστουγεννιατικ’ πανηγυρ’ τουν ΝΤΑΟΥΝ ΕΝΤ ΑΟΥΤ,την Πεφτ,κουσιτεσσερς Δικεμβρ (24/12/2009) στου Αφτιρ Νταρκ!!! Οι θκοι μας Καμποηδες θα παιξν προυτ’ φουρα στου χουριο ουλον τον νεο δισκοτς!Επισς θα παιξν και παλιοτερ’ τραγουδια,καποια κινουρια,καθως κι μερικα παραδουσιακα! Φημουλογειται δε,ουτι ου ιδιους ου Αη-Βασιλς αυτοπρουσωπς θα παρεβρηθει στην ηκδηλους,καθως και η Αη-Βασιλω και ου Κοινουταρχς τς Κοντοβαζαινας! Γι’αυτουο,φυγετε ολοι απο τον καφενε και τρεχατε στου Αφτιρ Νταρκ να προυλαβετ!Μην του χασητ’ κακο δικο σας θα καμετε… Αι,τα λεμε κατ’ στου Αφτιρ Νταρκ…συρετε τωρα…
Κοπιάστε οι λάτρεις των μπλουζ, του παλιού καλού soul και του hard rockin’ the texas way 8)

DOWN & OUT - after dark promo clip:

Είναι θεούληδες! Θα την περάσουμε φίνα! :stuck_out_tongue:

Ωραία μπάντα!
Και στον Winter και στον Moore μου άφησαν πολύ καλές εντυπώσεις και θα ήθελα να τους δώ να παίζουν και μόνοι τους αλλά αύριο είναι πολύ δύσκολο γιατί παίζουν πολλές προσκλήσεις ούτε στο ρόκιν με βλέπω να έρχομαι.

Δωσε μ να καταλαβω ποιους εννοεις…

Μπορείς να μου αφήσεις μήνυμα στο προφίλ μου και να με ρωτήσεις αντί να κάνεις ανούσια quote εδώ.

Πριν σου πω ποιοι είναι οι στόκοι, σε προειδοποιώ πιτσιρίκο πως είμαι χάκερ, και αν ξανασπαμάρεις στο μουσικό μέρος του φόρουμ θα βρω την ip σου και θα έρθω από το σπίτι σου να σου σπάσω το pc.

Νightstaker

Ontopic επιτέλους, εγώ θα είμαι στο λαιβάκι αύριο, και θα συνιστούσα σε όσους δεν έχουν κανονίσει να περάσουν μια βόλτα, κι άμα λάχει περνάμε μαζί μετά απ’ το ρόκιν πάρτυ.:wink:

Θα ειμαι σιγουρα εκει,καθως τα παιδια αποτελουν εγγυηση για μια εξαιρετικη βραδια!:bow2:

Τα έσπασαν πολύ άσχημα λέμε!

Πάνω από 2 ώρες, τρομερή απόδοση, χαλαρή διάθεση και χιούμορ στα διαλείμματα, κομματάρες, και τρελό κοπάνημα από τον Virgil. Τσιμπήσαμε και σίνγκλ 7ιντσο, πολλές χαρές. Βασικά η καλύτερη από τις 3 φορές που τους έχω δει, κι εν μέρει οφείλεται και στον άψογο ήχο που είχαν.

Έξτρα κρέντιτ και κανονάκι στον αυτοσαρκασμό της μπάντας.

Αzza δεν πιστεύω να είσαι κοπέλα (που μοίραζε φλαιεράκια CTS στο τέλος)?

Πινκς και στο συμφορουμίτη που με τσάτσικο τρόπο κέρδισε δώρο από αυτά που κλήρωναν στο κοινό.:stuck_out_tongue:

Χαιλάιτ ένα παληκάρι με μπλούζα Vittus από Roadburn :smiley:

Τσάτσικο? ζηλεύεις που η τύχη είναι μαζί μου :stuck_out_tongue:

Τιμή και δόξα σε αυτούς που επέλεξαν down n out αντί για stalker.

Κι όμως πίστεψέ το :stuck_out_tongue:
Εσύ ποιος είσαι;

Eίμαι το πανάρχαιο πνεύμα του ΡΟΚ. :tomato::p:lol:
'Οποτε σε ξαναπετύχω θα πω μια κουβέντα για να δεις ποιος είμαι.

Anyway, ωραία περάσαμε. Κι (ίσως) έπεται συνέχεια με 700machines την Κυριακή.

χαχ οκ :wink:
την Κυριακή θα είμαι εδώ:
http://rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=14364

Ωχ κι αυτό κυριακή είναι ? Καλά που το θύμησες γιατί το ψαχνα και για κει.