Download Festival 2006 UK

:lol: =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> :lol:

:lol: =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> :lol:[/quote]
[-X [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [

οκ βρε Princess δεν θα μαλωσουμε για τους μαλακες τους Chem romance :slight_smile:
εσυ θα πας ντονινγκτον τελικα?

Αν πηγαιναμε μαζι παντως σιγουρα θα ειμασταν σε διαφορετικη σκηνη παντα 8)

[-X [-( [-(

Ομιλητικότατη η Princess! :smiley: :smiley: :smiley:
Μάλλον θίχτηκε για απ τον τρόπο που χαρακτήρισες τους αγαπημένους της Chem romance! :lol:

EΠΙΜΕΝΕΙΣ!!!

εσυ θα πας ντονινγκτον τελικα?

οχι, και να ηθελα δεν μπορω πλεον, αφου τελείωσε!

Αν πηγαιναμε μαζι παντως σιγουρα θα ειμασταν σε διαφορετικη σκηνη παντα 8)

Εννοειται!

Δεν νομιζω βεβαια να πηγαιναμε ποτε μαζι. Γιατι για να συμβει αυτο θα επρεπε να να γινονται σεβαστές οι μουσικες προτιμησεις του καθενός. Και μιας και αυτο δεν συμβαινει, η προταση σου ανηκει στο 1ο ειδος του Υποθετικού Λογου (ειναι δηλαδη μη πραγματοποιησιμη!!) 8)

χωρίς το μάλλον

τον τρόπο που χαρακτήρισες τους αγαπημένους της Chem romance! :lol:

διακρινω μια ειρωνική χροια…

Καλά διακρίνεις αλλά μην το κάνουμε και θέμα… :wink:

:-#
:lol: :stuck_out_tongue:

Διακρίνω και μία γλαφυρότητα στο λόγο σου. Οι ποιητικοί-συναισθηματικοί στίχοι των Chem romance σου χουν κάνει καλό… :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

την γλαφυροτητα την ειχα και στην προ Chemical εποχη!
…απλώς τώρα ενισχύθηκε!!
:lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

περσι πηγα με 2 φιλες μου οπου σχεδον τον μισο χρονο που ημασταν στον συναυλιακο χωρο (και οχι στο καμπιγκ) ειμασταν σε διαφορετικες σκηνες αφου αυτες ηθελαν π.χ να δουν system of a down και ‘γω δεν εχανα με τιποτα live απο την επετειακη χρονια των motorhead (oχι οτι απεχθανομαι τους SOAD αλλα ειναι θεμα προτεραιοτήτων) Δηλαδη πιστευεις οτι για να πας με φιλους σου σε φεστιβαλ πρεπει να ακους ακριβως την ιδια μουσικη ? :? Α’ και by the way η μια φιλη μου ακουει και αυτη τους my cem romance…τι νομιζεις,οτι την ειχα στις φαπες? :lol:

H προταση μου ειναι οντως μη πραγματοποιησημη αλλα αυτου του ειδους οι προτασεις ειναι 3ου υποθετικου…

Αν και πειραχτηκες παντως, εγω δεν σου κραταω καμια κακια ουτε εχω διαθεση να ειρωνευτω εσενα…παρα μονο το ‘χημικο ρομ(π)αντζο’… :lol: :lol:

Ειπα οτι πρεπει να γινονται σεβαστές οι μουσικές προτιμησεις του καθενός οχι οτι πρεπει να ειναι οι ιδιες! Οταν εσυ αποκαλεις τους My Chem ‘‘μαλακες’’ δεν δειχνεις σεβασμό! :stuck_out_tongue: Θα μπορουσα καλλιστα να πω κι εγώ οτι οι Motorhead ειναι αγροικοι που δεν ξερουν τί θα πει ‘‘μπάνιο’’! :stuck_out_tongue: :twisted:

Πάντως διαβασμένο σε βρίσκω! :wink:

αυτο ειναι αληθεια γιατι ειναι μουσικη για αντρες… :stuck_out_tongue:

αυτο ειναι αληθεια γιατι ειναι μουσικη για αντρες… :P[/quote]
Θες να πεις οτι ειναι μουσική για ΑΠΛΥΤΟΥΣ!! :lol: :stuck_out_tongue:

Ναι μπορει αλλα οι απλυτοι ειναι και ιερα τερατα της ροκ κατατυχη… :wink: Τωρα αν πρεπει να ακουμε καποιον με βαση το ποσο πλυμενος ειναι…τι να πω :?
Και στο κατω κατω τι παρεξηγηθηκες βρε,εσενα δεν εβρισα (δεν θα το κανα σε κανενα μελος πιστευω). Μου θυμιζεις κατι κοριτσακια που τους θιγεις τον τραγουδιστη που θαυμαζουν απο fame story. Chill out 8) Δεν εχω τιποτα με κανεναν και δεν εχω να χωρισω με κανενα κατι,ποσο μαλλον με σενα. :wink: